Preces

Citi produkti
TERMOMETRS GERATHERM CLASSIC (bez dzīvsudraba)
TERMOMETRS GERATHERM CLASSIC (bez dzīvsudraba)

Drošs lietošanā, jo satur dzīvsudraba aizvietotāju - pasaulē vienīgais termometrs, kura ražošanā tiek izmantots, cilvēka veselībai un apkārtējai videi nekaitīgs, škidro metālu sakausējums – Gallijs, izstrādāts pēc unikālas Geratherm Medical AG tehnoloģijas. Sakausējumam ir zemāka siltuma vadīšanas spēja, tādēļ, ja šķiet, ka ir grūti "nosist temperatūru" līdz sākuma atzīmei, termometru pirms tam ieteicams paturēt rokās un sasildīt vai ievietot glāzē ar viegli siltu ūdeni. Galvenās īpašības: Mērījuma precizitāte: +/- 0,1°С ; 100% ūdensnecaurlaidīgs; Mērījuma diapazons: no 35 – 42 °С; Mērījuma laiks: no 3 – 5 min.; Mūža garantija. ..

6.04€ Bez PVN:5.39€

Citi produkti
TERMOMETRS GERATHERM CLINIC (digitālais)
TERMOMETRS GERATHERM CLINIC (digitālais)

Geratherm Clinic elektroniskais termometrs. Elekroniskais termometrs orālai, rektālai un paduses temperatūras mērīšanai. Digitālais termometrs Geratherm Clinic izgatavots no īpaši izturīga, ūdensnecaurlaidīga korpusa, speciāli medicīnas iestāžu vajadzībām. Galvenās īpašības: Izmantojams orāli, aksilāri vai rektāli; Mērījuma precizitāte: +/- 0,1 °С; Mērījuma laiks: aptuveni  30 – 60 sekundes; Ūdensnecaurlaidīgs, īpaši izturīgs korpuss; Pēdējā mērījuma saglabāšana atmiņā; Baterejas stāvokļa indikators; Skaņas signāls; Automātiska izslēgšanās; Mērījuma diapazons: no 32 - 43,9 °С; Garantija: 2 gadi. ..

4.70€ Bez PVN:4.20€

Citi produkti
TERMOMETRS GERATHERM COLOR (digitalais)
TERMOMETRS GERATHERM COLOR (digitalais)

Elektroniskais ciparu termometrs ar škidro kristālu displeju Automātiski saglabā pēdējo mērījumu, brīdinot ar skaņas signālu mērijuma nofiksēšanas brīdī. Paredzēts orālai, rektālai un paduses temperatūras mērīšanai. Specifikācija: 100% ūdensnecaurlaidīgs; mērījuma diapazons 32-43,9°C; mērījuma precizitāte +/- 0,1°C; palielināts displejs; skaņas signāls; atmiņa – automātiska pēdējā mērījuma saglabāšana; baterijas darbības ilgums: 3 gadi veicot 10 mērījumus dienā; izslēdzas automātiski. ..

5.51€ Bez PVN:4.92€

Citi produkti
TERMOMETRS GERATHERM DAISY COLOR (knupītis) / ZILS
TERMOMETRS GERATHERM DAISY COLOR (knupītis) / ZILS

Bērnu knupītis ar ortodontisku formu, izgatavots no izturīga silikona. Vizuāli brīdina par paaugstinātu temperatūru. 100% ūdensizturīgs. Augsta precizitāte. Saglabā pēdējo mērījumu. Nesatur kaitīgas un toksiskas vielas. Speciāli izgatavots aizsargvāciņš knupīša higiēniskai uzglabāšanai. ..

10.01€ Bez PVN:8.94€

Citi produkti
TERMOMETRS GERATHERM FLEX (digitalais)
TERMOMETRS GERATHERM FLEX (digitalais)

Oriģināls digitālais termometrs ar elastīgu uzgali ideāli piemērots ķermeņa temperatūras mērīšanai bērniem. Termometrs ar elastīgu uzgali ļauj minimizēt ievainojumu risku, mērot temperatūru bērniem. Izmantojot videi draudzīgu materiālu, tas ir absolūti drošs bērniem. Specifikācija: lokans uzgalis; mērījuma diapazons 32.0 - 43,9°C; mērījuma precizitāte +/- 0,1°C; 100% ūdensnecaurlaidīgs; palielināts displejs; skaņas signāls; atmiņa – automātiska pēdējā mērījuma saglabāšana; iIzslēdzas automātiski. ..

8.06€ Bez PVN:7.20€

Citi produkti
TERMOMETRS GERATHERM NON CONTACT
TERMOMETRS GERATHERM NON CONTACT

Bezkontakta temperatūras mērīšana ar jauno Infrasarkanā stara tehnoloģiju. Precīzi mēra cilvēka ķermeņa, apkārtejās vides, šķidrumu  un virsmu temperatūru (0 °C – 100 °C); 100% higiēnisks un drošs; Augsta precizitāte (+ / - 0,2 ° C); Vizuāli un akustiski brīdina par paaugstinātu temperatūru; Pārslēdzams uz °C un °F; Saglabā atmiņā pēdējos 30 mērījumus; Komplektā parocīgs un izskatīgs futlāris termometra glabāšanai. ..

48.83€ Bez PVN:43.60€

Citi produkti
TERMOMETRS MED.STIKLA BEZ DZĪVSUDRABA N1
TERMOMETRS MED.STIKLA BEZ DZĪVSUDRABA N1

Termometrs bez dzīvsudraba ar nokratīšanas ierīci. ..

3.78€ Bez PVN:3.38€