Preces

Bezrecepšu zāles
BEPANTHEN 5% krēms 30g
BEPANTHEN 5% krēms 30g

Lieto: sausas, raupjas un sasprēgājušas ādas aprūpei, nelielu ādas bojājumu ārstēšanai, piemēram, apdegums, nobrāzums, ādas kairinājums, autiņu radīts izsutums, hroniska vai izgulējuma čūla, ādas plīsums pie anālās atveres u.c. Krūts dziedzeru aizsardzībai mātēm, kuras zīda bērnu, jēlu vai saplaisājušu krūtsgalu ārstēšanai. Lietošana: uzklāt plānā kārtiņā vienmērīgi uz ādas vienu vai vairākas reizes dienā pēc nepieciešamības. ..

5.39€ Bez PVN:4.81€

Bezrecepšu zāles
BEPANTHEN 5% ziede 30g
BEPANTHEN 5% ziede 30g

Lieto: ādas nobrāzumu, saplaisājumu ārstēšanai un profilaksei, sausai ādai, mātēm bērna zīdīšanas periodā krūts dziedzeru regulārai aprūpei un saplaisājušu krūšu galu ārstēšanai, zīdaiņu aprūpē par aizsargslāni pret autiņu radītu mitrumu un nobrāztas, apsārtušas ādas un autiņu radītu izsitumu ārstēšanai.  Lietošana: pēc nepieciešamības uzklājiet ziedi vienu vai vairākas reizes dienā. ..

5.39€ Bez PVN:4.81€

Citi produkti
MARIA NIPPLE CREAM krūšu galiem 50ml
MARIA NIPPLE CREAM krūšu galiem 50ml

Maria Nipple Cream  -  krēms krūšu galiem. Nomierina un aizsargā saplaisājušus krūšu galus  grūtniecības un laktācijas laikā. Drošs gan mammām, gan bērniem.Maria Nipple Cream satur īpaši maigas konsistences lanolīnu  ar  ļoti augstu tīrības pakāpi (atbilst farmācijā izmantojamo vielu tīrības kritērijiem). Lietošana: pirms krēma lietošanas nomazgājiet rokas. Pēc barošanas saudzīgi uzklājiet krēmu uz krūšu galiem. Pirms barošanas krēmu nav nepieciešams notīrīt. ..

6.21€ Bez PVN:5.13€

Citi produkti
MULTI-MAM balzāms krūšu galu kopšanai 30ml
MULTI-MAM balzāms krūšu galu kopšanai 30ml

Ar krūti barojošām māmiņām sausu u jutīgu krūšu galu kopšanai.Dabīgs, nav jānotīra pirms bērna barošanas; Aizsargā krūšu galus zīdīšanas laikā un novērš plaisāšanu; Uztur ādu maigu, elastīgu un veselīgu; Nodrošina ādu ar dabiskajām taukvielām, kas tiek zaudētas zīdīšanas laikā; Nerodas garšas vai smaržas izmaiņas. Lietošana: Multi-Mam Balm var lietot jebkurā dienas laikā, sev piemērotā brīdī. Optimālai aizsardzībai ieteicams lietots pirms zīdīšanas. Vajadzētu lietot vismaz 2 reizes dienā. Nelielu Multi-Mam Balm daudzumu paņemiet pirkstu galos un uzklājiet krūšu galu zonai. Nav jānotīra pirms bērna zīdīšanas. ..

8.72€ Bez PVN:7.21€

Citi produkti
MULTI-MAM KOMPRESES krūšu galu kopšanai N12
MULTI-MAM KOMPRESES krūšu galu kopšanai N12

Bio-aktīvas kompreses intensīvai krūšu galu kopšanai jaunajām māmiņām bērna zīdīšanas periodā. Šīs ir unikālas kompreses, kas impregnētas ar bio-aktīvu gelu, intensīvai krūšu galu kopšanai. Kompreses vajadzētu lietot, ja zīdīšanas laikā ir sāpju sajūta vai krūšu galiņu āda kļuvusi sausa un sākusi plaisāt. Pēc uzklāšanas, kompreses sniedz tūlītēju remdējošu un nomierinošu efektu. Neitralizē kaitīgos mikroorganismus drošā un dabiskā veidā, pasargā no infekcijas. Veicina dabisku dzīšanas procesu. Sniedz tūlītēju komforta sajūtu un nomierina. Satur bioaktīvus polisaharīdus, kas iegūti no alvejas. Lietošana: Uzklāt vismaz 2 reizes dienā un paturēt vismaz 5 minūtes. ..

9.96€ Bez PVN:8.89€