Preces

Citi produkti
ACTISEPT DEZINFICĒJOŠS GELS 50ML
ACTISEPT DEZINFICĒJOŠS GELS 50ML

ACTISEPT GELS ir spirtu saturoš līdzeklis, kas paredzēts roku tīrīšanai. Sargā un mitrina ādu. ..

0.50€ Bez PVN:0.41€

Bezrecepšu zāles
AMONJAKA 10% ŠĶĪDUMS 40ML/RFF
AMONJAKA 10% ŠĶĪDUMS 40ML/RFF

1. KAS IR AMONJAKA 10% ŠĶĪDUMS UN KĀDAM NOLŪKAM TO LIETO  Amonjaka 10% šķīdumu tautā sauc par ožamo spirtu. To lieto divējādi:  • ieelpošanai ģīboņa gadījumā, kad amonjaka tvaiki caur deguna gļotādas jušanas  nerviem reflektori uzbudina elpošanas centru;  • ārīgi ādas dezinfekcijai kukaiņu koduma vietās.  2. PIRMS AMONJAKA 10% ŠĶĪDUMA LIETOŠANAS  Nelietojiet Amonjaka 10% šķīdumu šādos gadījumos  • Ja ir zināma paaugstināta jutība pret amonjaka šķīdumu (t.i. zāles izsaukušas astmas  lēkmi, nātreni, alerģiskas iesnas, tūsku).  • Izteiktu aknu darbības traucējumu gadījumā, jo tvaiku ieelpošana var izsaukt aknu  komu.  • Ārīgi ādas slimību (iekaisusi āda, ekzēma) gadījumā un uz vaļējām brūcēm.  • Amonjaka 10% šķīdumu nelietot bērniem.  Īpaša piesardzība, lietojot Amonjaka 10% šķīdumu, nepieciešama šādos gadījumos  • Sevišķi uzmanīgi lietot slimniekiem ar radzenes slimībām, glaukomu, hroniskām  elpošanas sistēmas slimībām, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti.  • Nepieļaut iekļūšanu acīs, mutes dobumā un uz citām gļotādām.  Citu zāļu lietošana  Nelietot vienlaicīgi ar stipriem oksidantiem, skābēm, sudraba un cinka sāļiem, jo amonjaks  reaģē ar tiem. ..

4.04€ Bez PVN:3.61€

Citi produkti
Auduma maska
Auduma maska

Pielietojamas kā darba apģērbs sterilizētām telpām un kontrolētai videi. Mazgāšana : 20reizes mazgājama 60 grādos; Nelietot veļas mīkstinātāju mazgāšanai. Auduma sastāvdaļas: 97% Polisters, 3%konduktīva šķiedra, svars 115g ..

4.84€ Bez PVN:4.00€

Bezrecepšu zāles
BORSKĀBES 3% spirta šķīdums 25ml/ RFF
BORSKĀBES 3% spirta šķīdums 25ml/ RFF

 Borskābes RFF 30 mg/ml uz ādas lietojamu šķīdumu lieto ārīgi. Zāļu aktīvai vielai borskābei piemīt baktericīdas īpašības. Zāles lieto auss ārējas ejas iekaisuma ārstēšanai, ādas strutainu infekciju ( piodermijas ) gadījumā lieto bojātās vietas apstrādei. Lietošana:  Borskābes RFF 30 mg/ml uz ādas lietojamu šķīdumu lieto ārīgi. Borskābes RFF 30 mg/ml uz ādas lietojamu šķīdumu nedrīkst lietot bērniem līdz 12 gadu vecumam. Pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma nav veikti klīniskie pētījumi, nav pieejamas devu rekomendācijas. Apziest bojātās vietas 2 – 3 reizes dienā.   ..

4.05€ Bez PVN:3.62€

Bezrecepšu zāles
BRILJANTZALĀ 1% spirta šķīdums 10ml / RFF
BRILJANTZALĀ 1% spirta šķīdums 10ml / RFF

Briljantzaļā RFF šķīdumu lieto virspusēju nobrāzumu, skrambu, kā arī vaļēju brūču malu apstrādei. Briljantzaļais ir organiska krāsviela. Tas iedarbojas dezinficējoši pret dažām baktērijām. Lietošana: Briljantzaļā RFF šķīdumu lieto ārīgi. Briljantzaļā RFF šķīdumu lieto ādas dezinfekcijai nobrāzumu un skrambu gadījumā, vaļēju brūču malu apstrādei - šajos gadījumos pielietojums ir vienreizējs.     ..

2.78€ Bez PVN:2.48€

Bezrecepšu zāles
BRŪČU ziede 35g
BRŪČU ziede 35g

Preparāts brūču, trofisko čūlu, furunkulu, karbunkulu, apdegumu un citu ādas ievainojumu sadzīšanas veicināšanai un infekcijas novēršanai. Lietošana: pēc brūces apstrādes ziedi aplicē ar steriliem, ar ziedi piesūcinātiem tamponiem, tamponus maina katru dienu. ..

8.63€ Bez PVN:7.71€

Citi produkti
CHEMISEPT FG DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS 250ML
CHEMISEPT FG DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS 250ML

HIGIĒNAS LĪDZEKLIS SĒNĪŠU SLIMĪBU PROFILAKSEI  CHEMISEPT FG ir efektīvs līdzeklis ātrai ādas dezinfekcijai un sēnīšu slimību profilaksei. Līdzeklis ir ar plašu fungicīdu, baktericīdu un virucīdu iedarbību (iznīcina TBC, HBV, HIV, Adeno, Rota, HCV, MRSA, Herpex simplex u.c.). Lai neradītu respiratoro alerģiju pacientiem, higiēnas līdzeklī ir izmantots tīrs un mazgaistošs etilspirts. CHEMISEPT FG ir piemērots apavu ātrai dezinfekcijai. Samazina kāju svīšanu. Rada ādas un nagu sēnīšu slimību ierosinātāju attīstībai nepiemērotu vidi. Līdzeklis satur dabīgās eļļas, kuras nomierina ādu un ātri atjauno dabīgo mikrofloru. Nagu sēnīšu slimību gadījumā medikamentozās ārstniecības laikā un 6 mēnešus pēc tam ir ieteicams dezinficēt kājas un apavus ar CHEMISEPT FG.  Lietošana: Kāju sēnīšu profilaksei: uzsmidzināt uz kājām un ļaut nožūt. Iedarbības laiks 30 sekundes. ..

6.21€ Bez PVN:5.13€

Citi produkti
DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS ROKĀM 500ML (ALFAKEM)
DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS ROKĀM 500ML (ALFAKEM)

Roku tīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis, kas sastāv no ūdens maisījuma uz spirtu un virsmaktīvo vielu bāzes. Uzglabāt temepratuūrā no 5 ºC līdz 35 ºC. Izvairieties no saskaras ar ēdienu, kā arī ar karstuma, radiācijas un statiskās elektrības avotiem. ..

8.47€ Bez PVN:7.00€

Bezrecepšu zāles
ILON ABSZESS ziede 25g
ILON ABSZESS ziede 25g

Ilon Abszess-Salbe ir ziede domāta pacientiem, kuri cieš no abscesiem, furunkuliem, karbunkuliem, panarīcijiem, sviedru dziedzeru iekaisumiem. Lietošana: atkarībā no iekaisuma apvidus lieluma, tam uzziež 2-3 cm Ilon Abszess Salbe un uzliek pārsēju. ..

5.72€ Bez PVN:5.11€

Bezrecepšu zāles
JODA 5% spirta šķīdums 20ml/RFF
JODA 5% spirta šķīdums 20ml/RFF

Joda spirta šķīdumam RFF 5 % piemīt antibakteriālas, sporas iznīcinošas, pretsēnīšu un pretvīrusu īpašības.  Joda spirta šķīdumu RFF 5 % lieto uz ādas. Tas paredzēts ādas dezinfekcijai un operācijas lauka apstrādei.   ..

3.04€ Bez PVN:2.71€

Bezrecepšu zāles
KĀLIJA PERMANGANĀTS (zilie graudiņi) 10g / RFF
KĀLIJA PERMANGANĀTS (zilie graudiņi) 10g / RFF

Kālija permanganāts ir spēcīgs oksidētājs un oksidē visu, ar ko nonāk kontaktā: ar strutām, saārdot baktērijas (antiseptiska aktivitāte), netīru ādu (tīrošas un dezodoranta īpašības), mitro ekzēmu, apģērbu, t.i. praktiski visu organiskas izcelsmes vielu struktūra tiek izmainīta. Lietošana:  Skalojamo šķīdumu, ko svaigi gatavotu ūdens šķīdumu veidā pagatavo no kālija permanganāta pulvera, lieto ārīgi. Atkarībā no vajadzības ir gatavojamas sekojošas kālija permanganāta procentuālas koncentrācijas: Brūču, čūlu un abscesu skalošanai lieto 0.1 % šķīdumu. Attīrošiem apsējiem un mitriem apliekamajiem čūlu un abscesu gadījumos - 0.1 % šķīdumu. Ekzematozu slimību un akūtu ādas iekaisumu gadījumos mitrām kompresēm vai vannām, īpaši, ja ir sekundāra infekcija - 0.025 – 0.1 % šķīdumu. Ādas dezodorēšanai – 1 % šķīdumu. Ādas sēnīšu slimību gadījumos, tādos kā „atlēta pēdas” - 1 % šķīdumu. Efeju izsaukta ādas iekaisuma (nieze pēc ādas saskares ar efejām) gadījumos - 1 % šķīdumu. Kālija permanganāta šķīdumus nelietot bērniem līdz 12 gadu vecumam, jo nav pietiekamas informācijas par to lietošanas drošību.   ..

3.53€ Bez PVN:3.15€

Bezrecepšu zāles
KLIŅĢERĪŠU  tinktūra 90ml/RFF
KLIŅĢERĪŠU tinktūra 90ml/RFF

Kliņģerītes tinktūra ir augu izcelsmes zāles, kam piemīt pretiekaisuma, antibakteriālas, brūces dziedējošas īpašības. To lieto ārīgi, vieglu nobrāzumu, nelielu brūču, neliela ādas vai mutes gļotādas iekaisuma gadījumos. Iekaisumu ārstēšanai tinktūru atšķaida ar tīru ūdeni attiecībā 1 : 3. Uz iekaisušas ādas liek atšķaidītā tinktūrā samitrinātas kompreses 30-60 minūtes ilgi 2-4 reizes dienā. Mutes gļotādas iekaisuma gadījumā ar atšķaidītu tinktūru skalo mutes dobumu 3-5 reizes dienā. Pieredze par lietošanu bērniem līdz 12 gadu vecumam ir ierobežota. ..

4.65€ Bez PVN:4.15€

Bezrecepšu zāles
KLIŅĢERĪŠU tinktūra 40ml/RFF
KLIŅĢERĪŠU tinktūra 40ml/RFF

Kliņģerītes tinktūra ir augu izcelsmes zāles, kam piemīt pretiekaisuma, antibakteriālas, brūces dziedējošas īpašības. To lieto ārīgi, vieglu nobrāzumu, nelielu brūču, neliela ādas vai mutes gļotādas iekaisuma gadījumos. Iekaisumu ārstēšanai tinktūru atšķaida ar tīru ūdeni attiecībā 1 : 3. Uz iekaisušas ādas liek atšķaidītā tinktūrā samitrinātas kompreses 30-60 minūtes ilgi 2-4 reizes dienā. Mutes gļotādas iekaisuma gadījumā ar atšķaidītu tinktūru skalo mutes dobumu 3-5 reizes dienā. Pieredze par lietošanu bērniem līdz 12 gadu vecumam ir ierobežota.   ..

2.59€ Bez PVN:2.31€

Citi produkti
Kumelīšu tēja 30g / Medelens
Kumelīšu tēja 30g / Medelens

Kumelīšu ziedu tēja  ..

1.50€ Bez PVN:1.24€

Citi produkti
SENI CARE mitrās salvetes N48
SENI CARE mitrās salvetes N48

Maigi attīra ādu, vienlaicīgi mitrinot un uzlabojot ādas elastību. Pretiekaisuma iedarbība. Ieteicams lietot jutīgas ādas attīrīšanai un atsvaidzināšanai. 48 salvetes iepakojumā. ..

3.51€ Bez PVN:2.90€

Citi produkti
SENI CARE mitrās salvetes N80
SENI CARE mitrās salvetes N80

Maigi attīra ādu, vienlaicīgi mitrinot un uzlabojot ādas elastību. Pretiekaisuma iedarbība. Ieteicams lietot jutīgas ādas attīrīšanai un atsvaidzināšanai. 80 salvetes iepakojumā. ..

5.43€ Bez PVN:4.49€

Bezrecepšu zāles
STREPTOCĪDA ziede 10% 30g
STREPTOCĪDA ziede 10% 30g

Streptocīda ziede pieder pie sulfanilamīdu zāļu grupas, kas aptur ādas infekciju (sastrutojumu) izraisošu baktēriju vairošanos. To lieto ādas infekciju ārstēšanai, ko izsauc minētās baktērijas. Lietošana: Ziedi lieto ārīgi, ieziežot inficēto ādas rajonu 1-2 reizes dienā. Pirms ziedes uzklāšanas nepieciešams notīrīt ādas inficēto rajonu (brūci, čūlu). Apziesto ādas rajonu vēlams apsaitēt, lai izslēgtu iespējamo ādas gaismjutību. Ja Jūsu veselības stāvoklis pasliktinās vai neuzlabojas pēc 3-5 dienām, Jums jāsazinās ar savu ārstu. Streptocīda 10% ziede nav ieteicama lietošanai bērniem līdz 12 gadu vecumam, jo nav pietiekamas informācijas par zāļu lietošanas drošību.   ..

4.10€ Bez PVN:3.66€