Preces

Citi produkti
CALYPSO VANNAS ŠVAMME BĒRNIEM
CALYPSO VANNAS ŠVAMME BĒRNIEM

VANNAS ŠVAMME BĒRNIEM ..

0.59€ Bez PVN:0.49€

Citi produkti
HUGGIES PANTS LITTLE SWIMMERS PELDĒŠANAI 7-15KG/  IZMĒRS 3-4
HUGGIES PANTS LITTLE SWIMMERS PELDĒŠANAI 7-15KG/ IZMĒRS 3-4

Little Swimmers - vienas no retajām Latvijā nopērkamajām autiņbiksītēm = peldbiksēm! Bez tām nav iedomājams akvaparka vai baseina apmekējums (arī zīdaiņu peldināšānai veselības centros ir prasība, kad šīs bikšeles ir līdzi). Labi aiztur "lielos negadījumus", bet par "mazajiem" vēsture klusē:) Ūdenī tās neuzpūšas kā milzīgi baloni, kā parasti gadās, ja mazo ielaiž ūdenī ar parastajiem "pamperiem". To galvenā funkcija ir pasargāt peldbaseinu ūdeni no mazuļa vēdera izejas. Ļoti glīti izskatās bēbīšiem pludmalēs - ne vienmēr pliks dupsis kūrorta netīrajās publisko pludmaļu smiltīs ir labākais variants. Jautrie Disneja Nemo zīmējumi izskatīsies glīti jaunā vasarnieka garderobē. ..

4.62€ Bez PVN:3.82€

Citi produkti
HUGGIES ULTRA COMFORT FOR BOYS AUTIŅBIKSĪTES12-22KG N56
HUGGIES ULTRA COMFORT FOR BOYS AUTIŅBIKSĪTES12-22KG N56

Uzlabotās Huggies® Ultra Comfort no iepriekšējām autiņbiksītēm atšķiras, pirmkārt, ar komfortu un autiņbiksītes lieliski pieguļ pat tad, kad tās ir pilnas; Īpaši staipīgi aizdares klipši ar noapaļotiem stūrīšiem droši nofiksēs autiņbiksītes; Savukārt superelastīgā muguras jostiņa ļaus mazulim brīvi kustēties un palīdzēs pasargāt no noplūdēm; Krāsainie Disney® zīmējumi iepriecinās mūsu mazos čempionus un modes dāmas. Zēnu un meiteņu autiņbiksītēm īpašs mitrumu uzsūcošu kanāliņu izvietojums, kas ātri izlīdzina mitrumu, lai nepieļautu piebriešanu vai noslīdēšanu. ..

13.89€ Bez PVN:11.48€

Citi produkti
HUGGIES ULTRA COMFORT FOR GIRLS AUTIŅBIKSĪTES 12-22KG N56
HUGGIES ULTRA COMFORT FOR GIRLS AUTIŅBIKSĪTES 12-22KG N56

Diferencēta uzsūktspēja puikam un meitenēm • Elastīga muguras jostiņa un austiņas • Sašaurināta vidus daļa ērtībai • Paliek sauss līdz 12 stundām • Reģistrēta Disney ® grafika atšķirīga puikam un meitenēm • Gaisu caurlaidīgie materiāli. ..

13.89€ Bez PVN:11.48€

Citi produkti
JOHNSONS BABY EXTRA SENSITIVE mitrās salvetes bez smaržvielām N56
JOHNSONS BABY EXTRA SENSITIVE mitrās salvetes bez smaržvielām N56

Maigas kā tīrs ūdens – šīs mitrās salvetes var lietot uz visa ķermeņa, pat uz ādas ap acīm. To sastāvā nav smaržvielu un spirta, tās ir hipoalerģiskas (struktūra veidota, lai mazinātu alerģijas risku), tās ir piemērotas pat visjutīgākajai ādai.Bez smaržas. ..

1.73€ Bez PVN:1.43€

Bezrecepšu zāles
MICROLAX 5ml vienreizlietojamās klizmas N12
MICROLAX 5ml vienreizlietojamās klizmas N12

Aizcietējumiem, kā arī zarnu iztīrīšanai pirms ķirurģiskām operācijām un diagnostiskām procedūrām, vai pirms dzemdībām. Microlax rektālais šķīdums mīkstina un sašķidrina izkārnījumus, tādējādi veicinot vēdera izeju. Lietošana: Parastā deva ir viena tūba Microlax rektālā šķīduma, ko ievada taisnajā zarnā tad, kad radusies nepieciešamība. Bērniem, kas jaunāki par 3 gadiem, uzgali ievadīt tikai līdz pusei. Parasti iedarbība sākas 5 līdz 15 minūšu laikā.     ..

16.48€ Bez PVN:14.71€

Citi produkti
MOLTEX NATURE ECO AUTIŅBIKSĪTES JAUNDZIMUŠAJIEM IZMĒRS 1/ 2-4KG N23
MOLTEX NATURE ECO AUTIŅBIKSĪTES JAUNDZIMUŠAJIEM IZMĒRS 1/ 2-4KG N23

Moltex ÖKO NATURE no.1 Ekoloģiskās autiņbiksītes EKO Moltex 1 NEWBORN (2-4kg), 23 gab. MOLTEX ÖKO - MAZUĻA ĀDAI UN DABAI DRAUDZĪGAS VIENREIZ LIETOJAMAS AUTIŅBIKSĪTES - Izgatavotas no nebalinātas celulozes. - Labi uzsūc mitrumu. - Nesatur sintētiskas smaržvielas, krāsvielas, losjonus, kas kairina jūtīgu ādu vai izraisa alerģiskas reakcijas. - Autiņbiksīšu virsma ir gaisa caurlaidīga, kas ļauj mazuļa ādai elpot un pasargā no svīšanas un iekaisumiem. - Regulējama, daudzreiz aiztaisāma jostiņas daļa un elastīga josla ap kājiņām neierobežo mazuļa kustības. - Klīniski dermatoloģiski testētas un atzītās kā "ādai draudzīgas". - Autiņbiksītes saņēmušas Eko testa atzinumu "dabai draudzīgs izstrādājums". - Autiņbiksīšu iepakojums izgatavots no kukurūzas cietes, kas ir tehniski neapstrādāts jēlmateriāls. Izmetot šo iepakojumu dabā, tas sadalās dažu nedēļu laikā, bez jebkāda piesārņojuma riska. Moltex autiņbiksītes iesaka Latvijas astmas un alerģijas biedrība. ..

7.04€ Bez PVN:5.82€

Citi produkti
WINDI REKTAL KATETRS ZĪDAIŅIEM N10
WINDI REKTAL KATETRS ZĪDAIŅIEM N10

Speciālā vēdera masāža un gāzu izvades caurulītes WINDI® lietošana palīdzēs netikai Jūsu mazulim atbrīvoties no pārliekām gāzēm un ar to izraisītām sāpēm, bet arī atgriezt mieru un klusumu Jūsu mājās. Kā izmantot WINDI®:  1) Masējiet mazuļa vēderiņu, maigi glāstot ar roku virzienā no labā sāna uz vēdera centru, un tad no augšas uz lēju, lai novirzītu gāzes pie anālās atveres Veiciet identisku masāžu arī no kreisā sāna. Atkārtojiet masāžu 3 reizes.  2) Lai katetra ievadīšanas procedūra būtu maksimāli viegla un komfortabla Jūsu mazulim, pirms tās ieziediet rektālā katetra galu ar bērnu krēmu, eļļu vai vazelīnu un tikai tad  uzmanīgi ievadiet katetru anālajā atverē, pacelot zīdaiņa kājas. Kad gāzes sāks iziet laukā, dzirdēsiet atbilstošu skaņu. Ja gāzes neiznāk uzreiz, atkārtojiet masāžu uu caurules ievadi.  3) Procedūras laikā, Jūs varat izmantot vienu un to pašu cauruli vairākās reizes.Izmantotu katetru ir jāutilizē uzreiz pēc katras procedūras. Detalizētāku lietošanas instrukciju lasiet uz iepākojuma.  Svarīgi iegaumēt: Nekad neatstājiet cauruli bērna anālajā atverē pēc procedūras beigšanas. Neizmantojiet WINDI® vairāk nekā trīs reizes dienā, jo pārāk bieža izmantošana var samazināt zīdaiņa zarnu trakta refleksus. ..

9.52€ Bez PVN:8.50€

Citi produkti
ZIEPES BĒRNU 90G/NEVSKAJA KOSMETIKA
ZIEPES BĒRNU 90G/NEVSKAJA KOSMETIKA

Ziepes bērnu Saudzīgi un maigi attīra ādu. Pilnībā atbilstoša bērna ādas vajadzībām. ..

0.69€ Bez PVN:0.57€