Preces

Citi produkti
ANTIPAPILLOM GĒLS 5ML
ANTIPAPILLOM GĒLS 5ML

Līdzeklis pret kārpām. ..

4.84€ Bez PVN:4.00€

Citi produkti
COMPEED plāksteri varžacīm vidēja lieluma N6
COMPEED plāksteri varžacīm vidēja lieluma N6

Compeed hidrokoloīdā tehnoloģija, gēls ar mitrinošām daļiņām, apvienojumā ar salicilskābi paātrina atbrīvošanos no varžacīm. Plāksteris veido aizsargslāni kā otrā āda, kas uztur dabīgo mitruma līdzsvaru, lai aizsargātu un atbrīvotu no berzes un spiediena, nekavējoties mazinātu varžacu radītās sāpes, mitrinātu un mīkstinātu varžaci ar salicilskābi, atvieglojot atbrīvošanos no tās. Efektīvi likvidē pat ilgstošasas varžacis jau pēc 7 dienu lietošanas, pateicoties Compeed aktīvo plāksteru sastāvā esošajai salicilskābei koncentrācijā 400-440mg/1g. Noturīgs aptuveni 24h. ..

8.81€ Bez PVN:7.28€

Citi produkti
GORNIJ ČISTOTEL 1,2ml
GORNIJ ČISTOTEL 1,2ml

Ārējai lietošanai. Veicina atbrīvošanos no kārpām, sausām varžacīm un papilomām. Balzāmam ir asa smarža. Nepieļaujiet nokļūšanu acīs vai gļotādā. Lietošana: Uzklāt tieši uz kārpas, lai neskar veselo ādu. ..

1.97€ Bez PVN:1.63€

Citi produkti
JOHNSONS COMPEED PLĀKSTERI TULZNĀM MIX N5
JOHNSONS COMPEED PLĀKSTERI TULZNĀM MIX N5

Compeed plāksteri tulznām mazina diskomfortu un aizsargā no tālākas beršanas. Cieši pieguļ ādai un veicina dzīšanu. Klīniski pārbaudīts. ..

6.72€ Bez PVN:6.00€

Citi produkti
NEMOZOĻ līdzeklis pret varžacīm 15ml
NEMOZOĻ līdzeklis pret varžacīm 15ml

Nemozoļ līdzeklis kājām pret varžacīm – profilaktisks līdzeklis sausas pēdu un kāju pirkstu ādas kopšanai, kas efektīvi cīnās ar sausām varžacīm. Krēma sastāvā esošās aktīvās vielas ņonem mirušas šūnas un mīkstina tulznas. Lietošanas: Sasutināt tulznu un nosusināt kājas. Uzklāt nelielu daudzumu līdzekļa uz tulznas un uzklāt plāksteri virsū. Plāksteri noņemt pēc 1-2 dienām un noņemt tulznu. Nepieciešamības gadījumā atkārtot procedūru 3-4 reizes. ..

3.44€ Bez PVN:2.84€

Citi produkti
SUPER ČISTOTEL 3ML
SUPER ČISTOTEL 3ML

Kosmētisks līdzeklis 3 ml. Nelietot uz sējas ādu! Palīdz atbrīvoties no kārpām un papilomām.Individuālas lietošanas līdzeklis. Nepieļaujiet nokļūšanu acīs un glotādā. Nokļūšanas gadījumā kārtīgi izmazga ar lielo ūdens daudzumu 10-15 min. laikā un izdarīt aplikāciju ar 5% citronskābes šķidr. Dzimumzīmes nenoņemt! Lietošana: Pirms procedūras: Sākuma bagātīgi ieziest apkārt apstrādājamai vietai ar bērnu krēmu, preparātu uzklāj ar plastika kociņa galiņu. Procedūras ilgums: kārpu un papilomu apstrādei uzklāt 3 dienas pa 1-2 pil.dienā. Defekta atmiršanas process pabeigsies 4-6 dienā pēc procedūru beigam. ..

1.38€ Bez PVN:1.14€

Citi produkti
URGO-COR (VARŽACU plāksteri) N12
URGO-COR (VARŽACU plāksteri) N12

Cieto un mīksto varžacu, keratodermas ārstēšanai. Lietošana: Vienreiz dienā pēc siltas kāju vannas uzlikt plāksteri uz bojātās vietas tā, lai zaļā masa neskartu veselo ādu ..

3.42€ Bez PVN:2.83€

Citi produkti
WARTNER KRIOTERAPIJA KĀRPU LIKVIDĒŠANAI 50ml
WARTNER KRIOTERAPIJA KĀRPU LIKVIDĒŠANAI 50ml

Wartner – eksperts efektivitātē un lietošanas ērtumā , kārpu un pēdu kārpu likvidēšanai. Wartner  piedāvā Krioterapiju balstās uz ārstu izmantoto piesaldēšanas metodi – efektīvākais un ātrākais pašārstēšanās veids. Piesaldē kārpu līdz saknei. Lietošana: Uzmanīgi sekotjiet līdzi lietošanas instrukcijā norādītajiem soļiem. ..

19.47€ Bez PVN:16.09€

Citi produkti
WARTNER SKĀBES ZĪMULIS KĀRPU LIKVIDĒŠANAI 1.5ml
WARTNER SKĀBES ZĪMULIS KĀRPU LIKVIDĒŠANAI 1.5ml

Jaunā tipa zīmulis ātri, efektīvi likvidē roku un pēdu kārpas, tās ķīmiski apstrādājot ar trihloretiķskābi. Pēc apstrādes nepaliek rētas. Produkta raksturojums: Veidota uz augstas koncentrācijas THE ( trihloretiķskābes) bāzes – redzami rezultāti pirmās nedēļas laikā; THE nerada sistemātiskas sekas; Zīmulis un gēls padara pielietošanu vienkāršu un ērtu; Drīkst lietot bērniem no 4 gadu vecuma; Precīzi lietojams - nav riska palikt rētām pēc lietošanas; Redzami rezultāti pirmās nedēļas laikā Lietošana:  Kārpu apstrāde – uz kārpas uzklāj gēlu. Ādas nolobīšanās – Trihloretiķskābe iznīcina vīrusa inficētās ādas šūnas, kā rezultātā atmirušās ādas šūnas nolobās. Ādas atjaunošanās – Brūcei sadzīstot, kārpas vietā veidojas jauna un veselīga āda. Lietot divas reizes dienā 4 dienas pēc kārtas. Pārtraukums 4 dienas. Ja nepieciešams, ārstēšanu var atkārtot 4 reizes ( vienā lietošanas reizē nepieciešams tikai viens piliens gēla). Ja kārpa ir sīka ( adatas gala lielumā), gēls jālieto tikai vienu reizi dienā ..

16.66€ Bez PVN:13.77€