Preces

Citi produkti
LĪGO GRŪTNIECĪBAS NOTEIKŠANAS TESTS N1
LĪGO GRŪTNIECĪBAS NOTEIKŠANAS TESTS N1

Tā kā Līgo testa darbības princips balstās uz augsti specifiskām imunoloģiskajām reakcijām, Līgo ir uzticams un ļoti precīzs tests. Sajūdzēja paliktnis satur marķieri, kas iezīmēts ar sarkanām, dzeltenām vai zilām lateksa antivielu daļiņām. Paraugs izšķīst uz marķiera un pārvietojas uz imobilizēto antivielu zonu. Pozitīva rezultāta gadījumā (urīns satur HCG) veidosies krāsaina līnija. Līgo jūtīgums ir piemērots HCG koncentrācijas noteikšanai sākot no 20mlU/ml. Šāds līmenis urīnā parasti tiek sasniegts 7 - 10 dienā pēc implantācijas. Lietošana: Analīzei ir derīgs jebkurā diennakts laikā savākts urīns, tomēr ieteicams izmantot rīta urīnu, jo tajā ir visaugstākais HCG hormona līmenis. Paraugs jāsavāc tīrā un sausā plastmasas vai stikla traukā. Atveriet iepakojumu. Aiz garākās krāsainās daļas, vertikāli turot stripu, akurāti iemērciet to paraugū līdz līnijai uz kuru norāda bultiņas un izņemiet. Uzņemiet laiku. Rezultāts parādīsies 3 - 5 minūšu laikā uz stripa baltās daļas. Visas līnijas, kuras parādās vēlāk par 5 minūtēm, uzskatīt par nepatiesām. ..

0.84€ Bez PVN:0.69€

Citi produkti
MARIA EXPRESS GRŪTNIECĪBAS NOTEIKŠANAS TESTS N1
MARIA EXPRESS GRŪTNIECĪBAS NOTEIKŠANAS TESTS N1

Maria Express – ātrs un ērts HCG tests grūtniecības noteikšanai. Maria Express var noteikt grūtniecību tās agrīnajā stadijā – regulāra cikla gadījumā, sākot no pirmās dienas pēc gaidāmās menstruācijas datuma aizkavēšanās. Ja cikls nav regulārs, tests ir jāatkārto 15 vai vairāk dienas pēc apaugļošanās. Grūtniecības agrīnajā stadijā apaugļota olšūna izdala īpašu hormonu – HCG (Cilvēka horioniskais gonadotropins), kas nokļūstot urīnā, ir grūtniecības indikators. Lietošana: Testu var izmantot ne tikai no rīta, bet arī visas dienas garumā. Turklāt tas ir ērti lietojams jebkurā vietā, vienkārši paliekot testa šaurāko galu zem urīna strūklas. Testa rezultāts paradās pēc 30 sekundēm. ..

2.98€ Bez PVN:2.46€

Citi produkti
MARIA PLUS GRŪTNIECĪBAS NOTEIKŠANAS TESTS N1
MARIA PLUS GRŪTNIECĪBAS NOTEIKŠANAS TESTS N1

Maria Plus – HCG tests grūtniecības noteikšanai. Testa precizitāte – vairāk kā 99%. Lietošana: Tā ir taisnstūrveida plate, kurai ar pipeti jāuzpilina 3 pilieni urīna. Ar šī testa palīdzību grūtniecība tiek noteikta ļoti agrīnā stadijā – apmēram 10 dienas pēc olšūnas apaugļošanās. Rezultātu var iegūt 3-10 minūšu laikā.  ..

2.43€ Bez PVN:2.01€

Citi produkti
MARIA STRIP GRŪTNIECĪBAS NOTEIKŠANAS TESTS N1
MARIA STRIP GRŪTNIECĪBAS NOTEIKŠANAS TESTS N1

Maria Strip – HCG tests grūtniecības noteikšanai. Testa precizitāte – vairāk kā 99%.  Lietošana: Tā ir īpaša, ar reaģentu piesūcināta strēmelīte, kas rezultāta iegūšanai ir jāiemērc urīnā. Ar šī testa palīdzību grūtniecība tiek noteikta ļoti agrīnā stadijā – apmēram 10 dienas pēc olšūnas apaugļošanās. Rezultātu var iegūt 3-10 minūšu laikā. ..

1.47€ Bez PVN:1.21€