Preces

Citi produkti
LIFESTYLE RIBBED Prezervatīvi   N3
LIFESTYLE RIBBED Prezervatīvi N3

Prezervatīvi LIFESTYLES RIBBED - aizraujošām izjūtām un uzbudinājuma paaugstināšanai! Lubricēti prezervatīvi ar rievotu virsmu un spermas rezervuāru; Nominālais platums: 54 mm; Dabīgā krāsā; Lateksa smaržu nomāc vaniļas aromāts. ..

2.84€ Bez PVN:2.35€

Citi produkti
LIFESTYLE RIBBED prezervatīvi N12
LIFESTYLE RIBBED prezervatīvi N12

Prezervatīvi LIFESTYLES RIBBED-aizraujošām izjūtām un uzbudinājuma paaugstināšanai! Lubricēti prezervatīvi ar rievotu virsmu un spermas rezervuāru, Nominālais platums: 54 mm, Dabīgā krāsā, Lateksa smaržu nomāc vaniļas aromāts. ..

9.09€ Bez PVN:7.51€

Citi produkti
LIFESTYLES SKYN prezervatīvi N3
LIFESTYLES SKYN prezervatīvi N3

Ļoti, ļoti plāni (seksa laikā prezervatīvu tikpat kā nejutīsi), medicīniski testēti, lateksu nesaturoši prezervatīvi, kas ražoti no Sensopren materiāla. Tiem pievienots par 40% ilgāk noturīgs un īpaši gluds lubrikants, kas nodrošinās maksimālas ērtības un uzlabos sajūtas.Bezlateksa prezervatīvus iespējams lietot ar dažāda veida lubrikantiem. Ar lubrikantiem, kas veidoti uz ūdens bāzes. Ar lubrikantiem, kas veidoti uz eļļas vai silikona bāzes. ..

3.92€ Bez PVN:3.24€

Bezrecepšu zāles
PHARMATEX 12 mg vaginālais krēms 72g
PHARMATEX 12 mg vaginālais krēms 72g

Pharmatex 12 mg/g vaginālais krēms ir lokālas darbības pretapaugļošanās līdzeklis ar spermicīdu darbību (aktīvā viela sagrauj spermatozoīda apvalku). Šī metode būtiski samazina grūtniecības risku, bet nenovērš to pilnībā. Efektivitāte atkarīga no pareizas lietošanas (skatīt 3. sadaļu: Kā lietot Pharmatex 12 mg/ g vaginālo krēmu?).Šo pretapaugļošanās metodi ieteicams izmantot reproduktīvā vecuma sievietēm šādos gadījumos: ja kontrindicēta perorālu pretapaugļošanās līdzekļu vai intrauterīnas spirāles (IUS) lietošana;  sievietēm pēc bērna piedzimšanas vai medicīniskā aborta, zīdīšanas laikā un pirmsmenopauzes periodā; kad epizodiski nepieciešama aizsardzība pret grūtniecību; sievietēm, kuras lieto perorālos pretapaugļošanās līdzekļus, un ir aizmirsušas vai novēloti iedzērušas tableti. Turpmākā cikla laikā papildus jālieto arī Pharmatex; par papildlīdzekli lokālai aizsardzībai pret grūtniecību ar intrauterīno spirāli (īpaši, vienlaicīgi lietojot dažas zāles, piemēram, nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus). Lietošana: Vienmēr lietojiet Pharmatex 12 mg/g vaginālo krēmu tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai arī kā ārsts Jums ir stāstījis. Neskaidrību gadījumā, vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pirms katra dzimumakta, neatkarīgi no menstruālā cikla dienas, lietojiet Pharmatex 12 mg/g vaginālo krēmu. ..

7.59€ Bez PVN:6.78€

Citi produkti
PREZERV. DUREX CLASSIC N3
PREZERV. DUREX CLASSIC N3

Medicīnas preces. Oriģināli, klasiski prezervatīvi, kas abiem ļaus justies brīvi. Ar lubrikantu, viegli uzvelkami un ar spermas rezervuāru. ..

2.62€ Bez PVN:2.17€

Citi produkti
PREZERV. DUREX INVISIBLE EXTRA THIN LUBRICATED N3
PREZERV. DUREX INVISIBLE EXTRA THIN LUBRICATED N3

Medicīnas preces. Durex Invisible ir īpaši plāni prezervatīvi, kas izstrādāti, lai maksimāli saglabātu jutīgumu, vienlaicīgi nodrošinot augstu drošības līmeni un aizsardzību. Durex Invisible prezervatīvi ir īpaši plāni prezervatīvi, kas izstrādāti, lai maksimāli saglabātu jutīgumu, vienlaicīgi nodrošinot augstu drošības līmeni un aizsardzību. Visi Durex lateksa prezervatīvi pārsniedz ISO 4074 kvalitātes standarta prasības vīriešu dabiskā lateksa prezervatīviem. Lietojiet prezervatīvu tikai vienu reizi. Lūdzu izlasiet iepakojuma iekšpusē uzdrukāto informāciju, it īpaši, ja lietojat prezervatīvus orālajam vai anālajam dzimumaktam. Seksa dažādībai ieteicams lietot Durex PlayTM lubrikantus un masāžas gēlus. Izlasiet katra lubrikanta instrukciju, lai pārliecinātos par tā savietojamību ar prezervatīviem. Šo prezervatīvu izgatavošanas tehnoloģija ļauj tiem labi smaržot. ..

4.40€ Bez PVN:3.64€

Citi produkti
PREZERV. LIFESTYLES MANIX KING SIZE N10
PREZERV. LIFESTYLES MANIX KING SIZE N10

Medicīnas preces. Gludi, dabīgas krāsas prezervatīvi ar lubrikantu un spermas rezervuāru. Izgatavoti no SKYNFEEL (poliizoprēna). Prezervatīvi ir īpaši plāni un izturīgi, izcili piekļaujas un nodrošina maigākas, dabiskākas sajūtas. Izgatavoti no SKYNFEEL (poliizoprēna) - jaunākās tehnoloģijas materiāla, kas nesatur lateksu. Diametrs: 560 mm, garums: 190 mm. Piemēroti cilvēkiem, kam ir alerģija pret lateksu.   ..

10.92€ Bez PVN:9.02€

Citi produkti
PREZERV. LIFESTYLES MANIX ULTRA THIN N3
PREZERV. LIFESTYLES MANIX ULTRA THIN N3

Medicīnas preces.   Īpaši plāni lateksa prezervatīvi. Profilētā forma nodrošina maksimālu komfortu.   ..

2.93€ Bez PVN:2.42€

Citi produkti
PREZERV. LIFESTYLES PLAY  N3+1
PREZERV. LIFESTYLES PLAY N3+1

Medicīnas preces. Caurspīdīgi, lubricēti dabīgā lateksa prezervatīvi ar rezervuāru. Anatomiski piemērota forma, viegli uzvelkami. Dermatoloģiski testēti. Neviens kontracepcijas veids nenodrošīna 100% aizsardzību no HIV/AIDS un STS. ..

2.23€ Bez PVN:1.84€

Citi produkti
PREZERV. ONE TOUCH CLASSIC N3
PREZERV. ONE TOUCH CLASSIC N3

Medicīnas preces. Klasiskie prezervatīvi ļaus izjust dabiskumu, saglabājot maksimālu drošības līmeni.  Izgatavoti no dabīga, augstvērtīga lateksa. ..

2.12€ Bez PVN:1.75€

Citi produkti
PREZERV. ONE TOUCH ENJOY MAXX N3
PREZERV. ONE TOUCH ENJOY MAXX N3

Medicīnas preces. Prezervatīvi ar rievotu un punktotu reljefa struktūru ar silikona gēlu – lubrikantu, ar uzkrājēju, nodrošinot papildus stimulāciju, sniedz viennozīmīgi patīkamas sajūtas abiem partneriem.  Izgatavoti no dabigā, augstvērtīga lateksa.  Neviena kontracepcijas metode negarantē 100% izsargāšanos no grūtniecības vai inficēšanās ar HIV/AIDS un STI. ..

1.89€ Bez PVN:1.56€

Citi produkti
PREZERV. ONE TOUCH EXTRA SAFE N3
PREZERV. ONE TOUCH EXTRA SAFE N3

Medicīnas preces. Prezervatīvi One Touch Extra Safe. Prezervatīvi izgatavoti no dabiska lateksa, nedaudz biezāki un ar papildus lubrikantu. Prezervatīvu izmantojiet tikai vienu reizi. Neviena kontracepcijas metode negarantē 100% izsargāšanos no grūtniecības vai in cēšanās ar HIV/AIDS un STI. Dermataloģiski pārbaudīti. Elektroniski pārbaudīti. ..

1.89€ Bez PVN:1.56€

Citi produkti
PREZERV. ONE TOUCH RIBBED N3
PREZERV. ONE TOUCH RIBBED N3

Medicīnas preces. Prezervatīvi ar rievotu struktūru un uzkrājēju, apstrādāti ar silikona lubrikantu. Prezervatīva rievotā struktūra nodrošinās papildus stumulāciju, sniedzot neatkārtojamu baudījumu abiem partneriem. Izgatavoti no dabīga, augstvērtīga lateksa. Neviena kontracepcijas metode negarantē 100% izsargāšanos no grūtniecības vai inficēšanās ar HIV/AIDS un STI. Dermataloģiski pārbaudīti. ..

1.89€ Bez PVN:1.56€

Citi produkti
PREZERV. ONE TOUCH ROMANTIC N3
PREZERV. ONE TOUCH ROMANTIC N3

Medicīnas preces. Prezervatīvi One Touch Romantic, 3 gab. Prezervatīvi ar uzkrājēju, apstrādi ar aromatizetu silikona lubrikantu, kas padarīs Jūsu atiiecības īpaši romantiskas. Tiem piemīt ne tikai patīkama augļu smarža, bet arī salda garša. Izgatavoti no dabīga, augstvērtīga lateksa. Dermataloģiski pārbaudīti. Elektroniski pārbaudīti. Neviena kontracepcijas metode negarantē 100% izsargāšanos no grūtniecības vai inficēšanās ar HIV/AIDS un STI.   ..

1.89€ Bez PVN:1.56€

Citi produkti
PREZERVATĪVI DUREX PERFOMAX INTENSE N3
PREZERVATĪVI DUREX PERFOMAX INTENSE N3

Prezervatīvi DUREX Performax Intense ir paredzēti intensīvākai savstarpējai pieredzei un vienlaicīgai kulminācijai. Prezervatīvi abpusējas baudas sasniegšanai. Performa™ lubrikants prezervatīva iekšpusē ar 5% benzokaīnu darbojas kā vietējas anestēzijas līdzeklis un palīdzēs viņam attālināt kulminācijas brīdi. Priekšlaicīga ejakulācija ir izplatīta problēma, ko var izraisīt dažādi iemesli, un var būt nepieciešama arī medicīniska konsultācija/ārstēšana. Ja šie prezervatīvi nepalīdz, vajadzētu konsultēties ar ārstu. Dermatoloģiski testēti. Šo prezervatīvu izgatavošanas tehnoloģija ļauj tiem labi smaržot. Seksa dažādībai ieteicams lietot Durex Play™ lubrikantus un masāžas gēlus. Izlasiet katra lubrikanta instrukciju, lai pārliecinātos par tā savietojamību ar prezervatīviem. ..

4.08€ Bez PVN:3.37€