Preces

Citi produkti
HEDRIN ONCE SPRAY GEL 60ml
HEDRIN ONCE SPRAY GEL 60ml

Hedrin  - tas ir jauns, efektīvs šķīdums cīņā ar galvas utīm un to oliņām; Piemērots jutīgai ādai; Nesatur smaržvielas; Nesatur pesticīdus. Efekts pēc 1 stundas. Lietošana: Hedrin ārstēšanā ir paredzētas divas fāzes. Pilnīgai utu izskaušanai, Hedrin® otru reizi būtu jālieto pēc 7 dienām, lai tiktu galā ar oliņām, kas varētu būt izšķīlušās kopš pirmās ārstēšanas reizes. Ja tomēr atkal notiek utu invāzija, Hedrin nekavējoties ir jāizmanto atkal. Utis var viegli izmazgāt vai izķemmēt pēc 1 stundas, un no gnīdām un tukšajām oliņu čaulām var atbrīvoties ar pirkstiem vai izmantojot ķemmi ar smalkiem zariem. ..

12.07€ Bez PVN:10.78€

Citi produkti
HEDRIN šķīdums 100ml
HEDRIN šķīdums 100ml

Hedrin - iznīcina utis un to oliņas. Hedrin ir īpaši veidots tā, lai iznīcinātu utis bez problēmām, kas parasti rodas lietojot neirotoksiskus insekticīdus. Tā revolucionārās formulas pamatā ir dimetikons, kas darbojas kā fizikāls inhibitors, pilnībā iekapsulējot uti un neļaujot utij izdalīt papildu ūdeni. Lietošana: Hedrin ārstēšanā ir paredzētas divas fāzes. Pilnīgai utu izskaušanai, Hedrin otru reizi būtu jālieto pēc 7 dienām, lai tiktu galā ar oliņām, kas varētu būt izšķīlušās kopš pirmās ārstēšanas reizes. Ja tomēr atkal notiek utu invāzija, Hedrin nekavējoties ir jāizmanto atkal. Utis var viegli izmazgāt vai izķemmēt pēc 1 stundas, un no gnīdām un tukšajām oliņu čaulām var atbrīvoties ar pirkstiem vai izmantojot ķemmi ar smalkiem zariem.   ..

9.92€ Bez PVN:8.86€

Citi produkti
PARANIT aerosols 100ml(ar ķemmi)
PARANIT aerosols 100ml(ar ķemmi)

Iznīcina 100% utis un gnīdas. Lietošana: 1. solis. Izsmidziniet Paranit sausos matos, 2. solis. Ļaujiet iedarboties 15 minūtes, 3. solis. Izmazgājiet matus ar šampūnu, kā parasti, 4. solis. Nosusiniet matus un rūpīgi izķemmējiet tos ar pievienoto smalkzaru ķemmi, lai atbrīvotos no beigtajām utīm un gnīdām. ..

17.36€ Bez PVN:15.50€

Citi produkti
PARANIT šampūns 200ml
PARANIT šampūns 200ml

Iznīcina 100% utis un gnīdas. Lietošana: 1. solis. Rūpīgi ieziediet sausos matos Paranit šampūnu. 2. solis. Ļaujiet iedarboties 10 minūtes. 3. solis. Samitriniet matus, izveidojot putas, izmazgājiet un rūpīgi izskalojiet matus. 4. solis. Nosusiniet matus un rūpīgi izķemmējiet tos ar pievienoto smalkzaru ķemmi, lai atbrīvotos no beigtajām utīm un gnīdām. 5. solis. Pēc 7 dienām atkārtojiet šo procesu vēlreiz. Atkārtošana pēc šāda laika perioda nepieciešama, jo tas ir saistīts ar uts dzīves ciklu. ..

17.36€ Bez PVN:15.50€

Bezrecepšu zāles
PEDEX GELS pret pedikulozi 0,5% 40g
PEDEX GELS pret pedikulozi 0,5% 40g

Pedeks 5 mg/g gela aktīvā viela permetrīns ir ārīgi lietojams līdzeklis, kas iedarbojas uz daudziem insektiem, tai skaitā uz utīm visās to attīstības stadijās (gnīdas, kāpuri, kukaiņi). Pedeks 5 mg/g gelu lieto visu veidu utu apkarošanai pieaugušajiem un bērniem no 2 mēnešu vecuma. Lietošana: Nelielu daudzumu gela plānā kārtā ieziež ķermeņa utainajās vietās. Ķermeņa utaino vietu apstrādei nepieciešami 25 līdz 40 g gela. Pēc ieziešanas gelu iztur 40 min, tad nomazgā ar siltu ūdeni un ziepēm vai šampūnu. Beigtās utis un gnīdas izsukā ar biezu suku. Pedeks 5 mg/g gels paredzēts tikai ārīgai lietošanai! ..

4.69€ Bez PVN:4.19€

Bezrecepšu zāles
PEDEX LOSJONS pret pedikulozi 0.5% 60ml
PEDEX LOSJONS pret pedikulozi 0.5% 60ml

Iznīcina utis visās to attīstības stadijās (gnīdas, kāpuri, pieauguši kukaiņi) Pieaugušajiem un bērniem no 2 mēnešu vecuma. Lietošana: Ar šķīdumā samērcētu tamponu samitrina matus un galvas ādu. Atkarībā no matu garuma un biezuma, vienas galvas apstrādei parasti nepieciešami 25 līdz 50 ml šķīduma. Pēc samitrināšanas matus apsien ar lakatiņu un iztur 40 min, tad matus izmazgā ar ziepēm vai šampūnu. Bojā gājušās utis, kāpurus un gnīdas no matiem izsukā ar biezu suku. ..

5.39€ Bez PVN:4.81€