Preces

Citi produkti
ČISTAJA LINIJA ZĪMULIS FITO DEZODORANTS PRET SMAKU UN MITRUMU 40ML
ČISTAJA LINIJA ZĪMULIS FITO DEZODORANTS PRET SMAKU UN MITRUMU 40ML

100 % dabīgas sastāvdaļas, 0 % spirts, parabēni. FITOdezodorants ar 5 zāļu uzlējumu un salvijas ekstraktu. Svaigs smalks verbenas aromāts. ..

4.21€ Bez PVN:3.48€

Citi produkti
Driclor roll-on pretsviedru līdzeklis 20 ml
Driclor roll-on pretsviedru līdzeklis 20 ml

Pretsviedru līdzeklis, kas pasargā no pārmērīgas padušu, palukstu un pēdu svīšanas. Driclor satur 20% alumīnija hlorīda sāls. Iegūtais rezultāts ilgst nevis stundas, bet dienas. Pēc nedēļu ilgas lietošanas svīšana samazinās par 50%. Darbības veids: Veido želejveidīgu barjeru sviedru dziedzeros, samazinot un galu galā apturot sviedru izdalīšanos. Sviedri uzsūcas atpakaļ organismā un tiek izvadīti no tā normālā veidā. Piemērots visiem ādas tipiem. Drīkst lietot visi, kam parastie pretsviedru līdzekļi nepalīdz. Lietošana: Jālieto vakarā pēc vannas/dušas, pirms gulēšanas. No rīta Driclor jānomazgā. Pirms Driclor uzklāšanas attiecīgā ķermeņa daļa jānosusina ar dvieli. Driclor nedrīkst lietot uz kairinātas, bojātas vai slapjas ādas, kā arī īsi pēc skūšanās vai depilācijas. Driclor nav paredzēts lietošanai dienā. Ja svīšana ir pārlieku intensīva, dienas laikā papildus jālieto parastais dezodorants. Driclor lieto vienu reizi dienā 7-10 dienas. Kad svīšana ir samazinājusies, Driclor var lietot 2-3 reizes nedēļā. ..

15.04€ Bez PVN:12.43€

Citi produkti
MAXIM antiperspirants 29.6 ml
MAXIM antiperspirants 29.6 ml

Maxim satur augstāku alumīnija hlorīda % (12,5%)nekā parastie pretsviedru līdzekļi - tieši tas ir par iemeslu, kāpēc Maxim pieder spēcīgāko antiperspirantu grupai un ir efektīvs arī pie stiprākas sviedru izdalīšanās.Uz ūdens bāzes, bez smaržas, nesatur alkoholu.Lietošana: Tikai dažus pieskārienus uz sausas, nesavainotas ādas. Pēc tam, kad svīšana pāriet, samaziniet lietošanas biežumu līdz dažām reizēm nedēļā. Vislabākos rezultātus dod MAXIM lietošana un nakti.Svarīgi uzklāt līdzekli uz sausas un nebojātas ādas un, ne tūlīt pēc skūšanās...

19.17€ Bez PVN:15.84€