Preces

Citi produkti
PARANIT aerosols 100ml(ar ķemmi)
PARANIT aerosols 100ml(ar ķemmi)

Iznīcina 100% utis un gnīdas. Lietošana: 1. solis. Izsmidziniet Paranit sausos matos, 2. solis. Ļaujiet iedarboties 15 minūtes, 3. solis. Izmazgājiet matus ar šampūnu, kā parasti, 4. solis. Nosusiniet matus un rūpīgi izķemmējiet tos ar pievienoto smalkzaru ķemmi, lai atbrīvotos no beigtajām utīm un gnīdām. ..

16.41€ Bez PVN:13.56€

Citi produkti
PARANIT šampūns 200ml
PARANIT šampūns 200ml

Iznīcina 100% utis un gnīdas. Lietošana: 1. solis. Rūpīgi ieziediet sausos matos Paranit šampūnu. 2. solis. Ļaujiet iedarboties 10 minūtes. 3. solis. Samitriniet matus, izveidojot putas, izmazgājiet un rūpīgi izskalojiet matus. 4. solis. Nosusiniet matus un rūpīgi izķemmējiet tos ar pievienoto smalkzaru ķemmi, lai atbrīvotos no beigtajām utīm un gnīdām. 5. solis. Pēc 7 dienām atkārtojiet šo procesu vēlreiz. Atkārtošana pēc šāda laika perioda nepieciešama, jo tas ir saistīts ar uts dzīves ciklu. ..

19.08€ Bez PVN:15.77€

Bezrecepšu zāles
PEDEX LOSJONS pret pedikulozi 0.5% 60ml
PEDEX LOSJONS pret pedikulozi 0.5% 60ml

Iznīcina utis visās to attīstības stadijās (gnīdas, kāpuri, pieauguši kukaiņi) Pieaugušajiem un bērniem no 2 mēnešu vecuma. Lietošana: Ar šķīdumā samērcētu tamponu samitrina matus un galvas ādu. Atkarībā no matu garuma un biezuma, vienas galvas apstrādei parasti nepieciešami 25 līdz 50 ml šķīduma. Pēc samitrināšanas matus apsien ar lakatiņu un iztur 40 min, tad matus izmazgā ar ziepēm vai šampūnu. Bojā gājušās utis, kāpurus un gnīdas no matiem izsukā ar biezu suku. ..

5.39€ Bez PVN:4.81€

Bezrecepšu zāles
PERMETRĪNA gels 40mg/g 40g
PERMETRĪNA gels 40mg/g 40g

Permetrīns LMP 40 mg/g gels pieder ārīgi lietojamu pretkašķa līdzekļu grupai. To lieto kašķa ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 2 mēnešu vecuma. Bērniem lietot tikai pēc ārsta norādījuma. Lietošana: Nelielu daudzumu gela plānā kārtā uzziediet uz ādas kašķa skartajās vietās, iemasējiet ādā. Pēc 24 stundām mazgājieties ar ziepēm un mainiet veļu. Par gela iedarbības efektivitāti liecina niezes izzušana. Permetrīns LMP 40 mg/g gelu paredzēts lietot tikai vienu reizi. Atkārtota lietošana nepieciešama tikai tādā gadījumā, ja nieze nav izzudusi vai arī parādījušies jauni kašķa skarti ādas apvidi. ..

9.96€ Bez PVN:8.89€

Bezrecepšu zāles
PERMETRĪNA gels ar baktericīdu 40g
PERMETRĪNA gels ar baktericīdu 40g

Permetrīns LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu pieder ārīgi lietojamu pretkašķa līdzekļu grupai ar antibakteriālu iedarbību. Gelu lieto kašķa un to pavadošo ādas infekciju slimību ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 2 mēnešu vecuma. Bērniem lietot tikai pēc ārsta norādījuma. Lietošana: Nelielu daudzumu ziedes plānā kārtā uzziež uz ādas kašķa skartajās vietās, iemasē ādā. Pēc 24 stundām slimnieks mazgājas ar ziepēm un maina veļu. Atkārtota lietošana līdz piecām reizēm, ja neizzūd vai atjaunojas nieze un ādas infekciozie procesi, kā arī ja parādās jauni kašķa elementi. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ekspozīcijas laiks 12 stundas. Atkārtota lietošana pieļaujama pēc divām dienām, vienu reizi. Bērniem no 3 gadu vecuma ekspozīcijas laiks 24 stundas, starplaiks starp atkārtotām ekspozīcijām 1-2 dienas. Atkārtota lietošana līdz piecām reizēm. Permetrīns LMP 50 mg/g gels ar baktericīdu paredzēts lietošanai tikai uz ādas.   ..

11.87€ Bez PVN:10.60€

Bezrecepšu zāles
SĒRA ziede 333.3mg/g 30g
SĒRA ziede 333.3mg/g 30g

Sēra ziede RFF ir lokāli lietojams līdzeklis kašķa ārstēšanai. Lietošana: ieziež visu ķermeņa virsmu, izņemot seju, t.i. no kakla līdz kāju pirkstgaliem uz 12 stundām, ieteicams vakaros. Pēc 12 stundām ziedi nomazgā. Procedūru atkārto divas naktis pēc kārtas un pēc tam vēl divas reizes pēc divu nedēļu pārtraukuma, lai novērstu iespējamo recidīvu. ..

3.15€ Bez PVN:2.81€