Preces

Uztura bagātinātājs
AD MINUS COAT Tabletes N40 / EVALAR
AD MINUS COAT Tabletes N40 / EVALAR

Evalar Sējas griķi sirds-asinsvadu veselībai un asins cirkulācijai. Ieteicams kā uztura bagātinātājs – vitamīna C, bioflavonoīdu un miecvielu papildus avots. Bioflavonoīdu saturs diennakts devā, pārrēķinot uz rutīnu – 20 mg. Miecvielu saturs diennakts devā, pārrēķinot uz tanīnu – 30 mg. ..

5.95€ Bez PVN:4.92€

Uztura bagātinātājs
AP ĶIPLOKU EĻLA 500mg kapsulas N 60
AP ĶIPLOKU EĻLA 500mg kapsulas N 60

Uztura bagātinātājs  ar ķiploku eļļu. Lietošana: pa 1 kapsulai dienā vai pēc ārsta norādījuma. Nepārsniegt ieteicamo uztura bagātinātāja diennakts devu. Produkts paredzēts ilgstošai lietošanai.   ..

4.70€ Bez PVN:3.88€

Uztura bagātinātājs
AP SIRDS ZIVJU EĻĻA kapsulas N30
AP SIRDS ZIVJU EĻĻA kapsulas N30

Sirds zivju eļļa. Eikozapentaēnskābe (EPA) un dokozaheksaēnskābe (DHA) veicina normālu sirds darbību. Labvēlīgu ietekmi panāk katru dienu uzņemot 250 mg EPA un DHA. Produkts paredzēts ilgstošai lietošanai. Lietošana: 1-2 kapsulas dienā vai pēc ārsta norādījuma. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Produkts paredzēts ilgstošai lietošanai.  ..

5.34€ Bez PVN:4.41€

Bezrecepšu zāles
ASPIRIN CARDIO 100MG TABLETES N28
ASPIRIN CARDIO 100MG TABLETES N28

Lietot miokarda infarkta riska samazināšanai cilvēkiem ar kardiovaskulāra riska faktoriem, piemēram, cukura diabētu, hiperlipidēmiju, hipertensiju, aptaukošanos, smēķētājiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem; sekundārai insulta profilaksei; trombozes profilaksei pēc asinsvadu operācijām. Lietot pa 100 līdz 300mg dienā. ..

3.27€ Bez PVN:2.92€

Bezrecepšu zāles
ASPIRIN CARDIO 100MG TABLETES N98
ASPIRIN CARDIO 100MG TABLETES N98

Aspirin Cardio tabletes ir paredzētas sekojošai kardiovaskulārai lietošanai: Saslimstības un mirstības riska samazināšanai pacientiem ar agrāk pārciestu miokarda infarktu. Sekundārai insulta profilaksei. Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta riska samazināšanai pacientiem ar pārejošu išēmiju. Saslimstības un nāves gadījumu riska samazināšanai pacientiem ar stabilu un nestabilu stenokardiju. Trombembolijas novēršanai pēc asinsvadu ķirurģijas vai ķirurģiskas iejaukšanās, piemēram, PTCA, CABG, karotīdu endarterektomija, arteriovenozā šuntēšana. Dziļo vēnu trombozes un plaušu embolijas riska samazināšanai pēc ilgtermiņa imobilizācijas, piemēram, pēc lielām operācijām. Pirmā miokarda infarkta riska samazināšanai cilvēkiem ar kardiovaskulāra riska faktoriem, piemēram, cukura diabētu, hiperlipidēmiju, hipertensiju, aptaukošanos, smēķētājiem, gados vecākiem cilvēkiem. ..

8.52€ Bez PVN:7.61€

Uztura bagātinātājs
BIO CA+K+MG+ZN  AR VITAMĪNU D3 PULVĒRI PACIŅĀS N28 (AKCIJA 1+1)
BIO CA+K+MG+ZN AR VITAMĪNU D3 PULVĒRI PACIŅĀS N28 (AKCIJA 1+1)

Nesatur: saldinātājus, aromatizētājus, krāsvielas, emulgatorus un stabilizētājus Bez ķīmiskām piedevām! Neitrāla garša! Rūpējamies par Jūsu veselību! Tas ir pulverveida uztura bagātinātājs, kas organismam sniedz svarīgu minerālvielu - kalcija, kālija, magnija un cinka - papildus devu. Šis produkts satur arī vitamīnu D3. Ø   Kalcijs un magnijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai. Ø   Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu, veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību. Ø   Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību un veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Ø   Cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt normālu redzi, veicina normālu auglību un reprodukciju, kā arī palīdz uzturēt kaulu, ādas, matu un nagu veselību. Ø   Vitamīns D3 veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, palīdz uzturēt kaulu veselību. ..

14.47€ Bez PVN:11.96€

Uztura bagātinātājs
BIO CA+K+MG+ZN  AR VITAMĪNU D3, VILKĀBELE PULVĒRI PACIŅĀS N14 (AKCIJA 1+1)
BIO CA+K+MG+ZN AR VITAMĪNU D3, VILKĀBELE PULVĒRI PACIŅĀS N14 (AKCIJA 1+1)

Ca+K+Mg+Zn ar vit.D3 un VILKĀBELE pulveris Bez ķīmiskām piedevām! Neitrāla garša!. Sastāvā tikai aktīvās vielas! Ražots Izraēlā, izmantojot augstvērtīgas, drošas, mūsdienīgas tehnoloģijas un zinātniskā progresa metodes. Ražotājs ir sertificēts saskaņā ar BRC starptautisko pārtikas drošības standartu. Minerāli ir sertificēti atbilstoši visaugstākajām Kosher un Halal prasībām. Plašas iedarbības uztura bagātinātājs ar vilkābeli sirdij un minerālvielām - kalciju, kāliju, magniju, cinku un D3 vitamīnu. Veselā ķermenī - vesela sirds! Ø   Kalcijs un magnijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai. Ø   Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu, veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību. Ø  Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību un veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Ø   Cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt normālu redzi, veicina normālu auglību un reprodukciju, kā arī palīdz uzturēt kaulu, ādas, matu un nagu veselību. Ø   Vitamīns D3 veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, palīdz uzturēt kaulu veselību. Ø Vilkābele palīdz uzturēt normālu sirds un asinsvadu sistēmas darbību. ..

8.15€ Bez PVN:6.74€

Uztura bagātinātājs
BIO KĀLIJS 400MG PULVĒRIS PACIŅĀS N30
BIO KĀLIJS 400MG PULVĒRIS PACIŅĀS N30

Nesatur: saldinātājus, aromatizētājus, krāsvielas, emulgatorus un stabilizētājus Bez ķīmiskām piedevām! Ø   Palīdz palielināt kālija daudzumu ierastajā pārtikas devā Ø   Kālijs veicina muskuļu normālu darbību Ø   Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu Ø   Kālijs veicina normālu nervu sistēmas darbību ..

6.84€ Bez PVN:5.65€

Uztura bagātinātājs
BOJARAŠNIK PLUS kapsulas N20
BOJARAŠNIK PLUS kapsulas N20

Vilkābele nomierina nervu sistēmu, uzlabo asinsriti un normalizē sirds ritmu. Vilkābele atvieglo sāpes sirds rajonā, kas palīdz labāk gulēt. Vilkābele pluss  vilkābeles iedarbību papildina magnijs. Vilkābele pluss iesaka kā bioloģiski aktīvo pārtikas piedevu, kā stiprinošu un kardiotonisku līdzekli. Lietošana: pieaugušiem 1-2 kapsulas 2 reizes dienā pēc ēšanas 4-6 nedēļas. ..

3.87€ Bez PVN:3.20€

Uztura bagātinātājs
Cardioace  kapsulas N30
Cardioace kapsulas N30

Cardioace ir zinātniski izstrādāts, lai papildinātu jūsu uzturu ar vielām, kas palīdz uzturēt veselu sirds un asinsrites sistēmu. Cardioace ir produkts, kurā apvienotas Omega – 3 taukskābju, ķiploka, 14 svarīgu vitamīnu, mikroelementu un antioksidantu labās īpašības. Omega – 3 zivju eļļa palīdz uzturēt vajadzīgo triglicerīdu un lipoproteīnu līmeni asinīs. Lietošana: Pa vienai tabletei dienā galvenās ēdienreizēs laikā, uzdzerot glāzi ūdens vai vēsa dzēriena. Nesakošļāt. Rekomendēts regulārs lietošanas kurss. ..

17.95€ Bez PVN:14.83€

Uztura bagātinātājs
CARDIOSAN  tabletes N60 / HKK
CARDIOSAN tabletes N60 / HKK

Cardiosan satur magniju un trīs B grupas vitamīnus: folskābi, vitamīnus  B6,  B12. Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī normālu nervu sistēmas darbību. Folijskābe, B12 un B6 vitamīni  veicina  normālu  homocisteīna  vielmaiņu organismā. Ieteicams vīriešiem no 30  gadu  vecuma, sievietēm  pēc  menopauzes  un  arī  sportistiem. Lietošana: 1 tablete dienā. ..

7.83€ Bez PVN:6.47€

Bezrecepšu zāles
CRALONIN pilieni 30ml / HEEL
CRALONIN pilieni 30ml / HEEL

Cralonin ir homeopātiskas zāles, ko lieto vecuma izraisītu sirds izmaiņu, sirds muskulatūras bojājuma seku un neirogēnu sirdsdarbības traucējumu gadījumā. Lietošana: Ārstam jānosaka deva atbilstoši pacienta individuālajām vajadzībām. Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: parasti lieto pa 10-20 pilieniem 3 reizes dienā. Akūtu traucējumu gadījumā pa 10 pilieniem ik pēc 15 minūtēm, līdz 12 reizēm dienā. Uzmanību: nelietojiet maksimālās zāļu devas ilgāk kā 2 dienas, nekonsultējoties ar ārstu. Zāles satur 45 tilp.% etilspirta (alkohola). Kaitīgs alkoholiķiem. Piesardzība jāievēro grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, bērniem un augsta riska grupas pacientiem, piemēram, ar aknu slimību vai epilepsiju.   ..

9.47€ Bez PVN:8.46€

Uztura bagātinātājs
DIHIDROKVERCETIN tabletes 0.25 N20 / EVALAR
DIHIDROKVERCETIN tabletes 0.25 N20 / EVALAR

Dihidrokvercetīns (DHQ) ir dabas bioflavonoīds, kas iegūts no  Sibīrijas vai Daurijas lapegles koksnes. Uztura bagātinātājs ar bioflavonīdiem, satur dihidrokvercitīnu 88% .Lietošanas ieteikums: pieaugušajiem pa 1 tabletei vienu reizi dienā ēšanas laikā. ..

5.23€ Bez PVN:4.32€

Citi produkti
Dr. Tereško Sirds veselības tēja 62g
Dr. Tereško Sirds veselības tēja 62g

Satur augus, kuriem is sirdsdarbību nomierinošas, asinsspiedienu mazinošas, kā arī holesterīna līmeni mazinošas īpašības. Lietošana: 2 ēd. k. tējas maisījuma aplej ar 3 glāzēm verdoša ūdens, ļauj ievilkties 15-20 min. Lieto pa 1/2 glāzei 6 reizes dienā neatkarīgi no ēšanas. ..

2.93€ Bez PVN:2.42€

Uztura bagātinātājs
ESKIMO-3 MED PUFANOX AR E VITAMĪNU kapsulas N250
ESKIMO-3 MED PUFANOX AR E VITAMĪNU kapsulas N250

Ar E vitamīnu 250 kapsulas pa 720 mg.     3 kapsulas satur     5 kapsulas satur     Zivju eļļa   1500 mg   2500 mg   4500 mg t.sk. Omega-3 taukskābes, no kurām:   525 mg   875 mg   1575 mg eikozapentaēnskābe (EPS)   240 mg   400 mg   720 mg dokozaheksaēnskābe (DHS)   150 mg   250 mg   450 mg E vitamīns (mg α-TE)   4,5 mg α-TE   (38 % NRV*)   7,5 mg α-TE   (63 % NRV*)   13,5 mg α-TE   (113 % NRV*) * - uzturvielu atsauces vērtība. ..

22.35€ Bez PVN:18.47€

Uztura bagātinātājs
ESKIMO-3 PURE PUFANOX kapsulas N120
ESKIMO-3 PURE PUFANOX kapsulas N120

..

22.35€ Bez PVN:18.47€

Uztura bagātinātājs
GLICĪNS OZON TABLETES N50
GLICĪNS OZON TABLETES N50

Glicīns Ozon, uztura bagātinātājs, 50 tabletes pa 110 mg, 3 tabletes (diennakts deva) satur 300 mg aminoskābes glicīna. Lietošana: pieaugušajiem pa 1 tabletei 1-3 reizes dienā. Tableti turēt mutē līdz pilnīgai tās izšķīšanai. Lietošanas ilgums – 2-4 nedēļas. Ja nepieciešams, pēc mēneša pārtaukuma lietošanu var atkārtot. ..

1.67€ Bez PVN:1.38€

Bezrecepšu zāles
HJERTEMAGNYL (ASPIR+MGO) 150MG TABLETES N100/ ACIDUM ACETYLSALICY
HJERTEMAGNYL (ASPIR+MGO) 150MG TABLETES N100/ ACIDUM ACETYLSALICY

Hjertemagnyl 150 mg/21 mg samazina asinstrombocītu salipšanu, tādējādi samazinot miokarda infarkta, insulta un artēriju trombožu risku. Hjertemagnyl 150 mg/21 mg lieto: lai ārstētu akūtu un hronisku sirds išēmisko slimību (slimība, kurai raksturīga samazināta asins  padeve sirds muskulim). atkārtotu trombožu profilaksei. sirds slimību, t.sk. trombožu un akūtu koronārās slimības notikumu (miokarda infarkts/nestabila stenokardija) primārai profilaksei cilvēkiem pēc 50 gadu vecuma, kuriem ir viens vai vairāki simptomi, kas var liecināt par paaugstinātu sirds slimību risku: hipertensija (paaugstināts asinsspiediens), hiperholesterinēmija (palielināts holesterīna daudzums  asinīs), cukura diabēts, aptaukošanās (ķermeņa masas indekss (ĶMI)>30) vai ģimenē ir bijuši miokarda infarkta gadījumi līdz 55 gadu vecumam vismaz vienam no vecākiem, brālim vai māsai. Hjertemagnyl 150 mg/21 mg ir viegla antitrombotiska iedarbība. Tas samazina asinstrombocītusalipšanu, tādējādi samazinot miokarda infarkta, insulta un artēriju trombožu risku. ..

4.70€ Bez PVN:4.20€

Bezrecepšu zāles
HJERTEMAGNYL 75mg tabletes N100
HJERTEMAGNYL 75mg tabletes N100

Novērš trombu veidošanos, tādējādi mazinot koronāro sirds slimību, miokarda infarkta un insulta veidošanās risku. Lietošana: Sākuma acetilsalicilskābes deva akūtos gadījumos ir 150 – 300 mg dienā. Deva ilgstošai lietošanai ir 75- 150 mg dienā ..

4.31€ Bez PVN:3.85€

Uztura bagātinātājs
KARDIO START CPS N30 (AKCIJA 1+1)
KARDIO START CPS N30 (AKCIJA 1+1)

Formula sirdij un asinsvadiem. ..

12.80€ Bez PVN:10.58€

Uztura bagātinātājs
LYL SUN D3 4000 IU PROFESSIONAL SPRAY 50ML 125 DEVAS
LYL SUN D3 4000 IU PROFESSIONAL SPRAY 50ML 125 DEVAS

Dabisks (iegūts no lanolīna), augstas uzsūkšanās efektivitātes un koncentrācijas D3 vitamīns izsmidzināma spreja formā, kas ir ieteicamā forma, lai efektīvi paaugstinātu D vitamīna līmeni. Ērti lietojams un līdzi ņemšanai parocīgais flakons ir paredzēts līdz 125 lietošanas reizēm, pietiekams 4 mēnešiem. Satur dabisku saldinātāju ksilītu, kas īpaši vērtīgs mutes un zobu veselībai. Ir veidots uz mikroemulsijas ūdens bāzes, ar patīkamu apelsīna garšu. D vitamīns veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu, palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, palīdz uzturēt normālu kaulu darbību, zobu un muskuļu veselību, veicina normālu imūnsistēmas darbību, ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. D vitamīns ir nepieciešams bērnu kaulu normālai augšanai un attīstībai. Īpaši piemērots cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar tablešu un kapsulu norīšanu, bērniem un cilvēkiem gados, sievietēm grūtniecības laikā, kuras cieš no rīta nelabumiem. ..

16.00€ Bez PVN:13.22€

Bezrecepšu zāles
MAGNE-B6 10ml ampulas N10
MAGNE-B6 10ml ampulas N10

Šīs zāles satur magniju un B6 vitamīnu. Tās lieto izolēta vai ar citu nepietiekamību saistīta magnija deficīta ārstēšanai. Iespējama magnija deficīta pazīme var būt dažādu zemāk minēto simptomu kombinācija: - nervozitāte, aizkaitināmība, neliela trauksme, vidēji smags vai smags stress, nemiers, pārejošs nogurums un nelieli miega traucējumi; - trauksmes pazīmes, tādas kā spazmas kuņģa-zarnu traktā vai sirdsklauves normālas sirdsdarbības apstākļos; - muskuļu krampji, tirpšana un trīce. Lietošana: 3 - 4 ampulas dienā, sadalot 2 - 3 devās, kas jāiedzer ēdienreizes laikā. Bērniem un zīdaiņiem ar ķermeņa masu virs 10 kg: 10 - 30 mg/kg dienā, t. i., 1 - 4 ampulas dienā, sadalot 2 - 3 devās, kas jāiedzer ēdienreizes laikā. ..

7.01€ Bez PVN:6.26€

Uztura bagātinātājs
MAGNESIUM DIASPORAL PULVERIS 400MG PACIŅAS N20
MAGNESIUM DIASPORAL PULVERIS 400MG PACIŅAS N20

Uztura bagātinātājs normālai nervu sistēmas un muskuļu darbībai, noguruma samazināšanai. Mutē šķīstošas granulas - viena paciņa satur 400 mg magnija. MAGNESIUM Diasporal 400 EXTRA direkt Uztura bagātinātājs ar saldinātāju. EXTRA garša. EXTRA deva. ● Mutē šķīstošas granulas ar 400 mg magnija devu katrā paciņā ● Nav jāuzdzer ūdens - jālieto tikai 1 x dienā ● Organisks magnija citrāts un magnija oksīds ● Nesatur cukuru ● Īpaši izteikta apelsīnu garša, pateicoties apelsīnu pulverim sastāvā ● Nesatur glutēnu (lipekli) un laktozi. Granulas ir ērti lietojamas bez ūdens uzdzeršanas, tās izšķīst mutē. Sastāvā ir magnija citrāts, kas organismā sastopams kā viens no uzbūves elementiem. Katra paciņa satur 400 mg magnija devu, kas ir ieteicama personām ar pastiprinātu magnija patēriņu. Magnijs veicina normālu muskuļu darbību, kā arī normālu nervu sistēmas darbību. Pieaugušajiem vajadzētu saņemt apmēram 300 - 400 mg magnija dienā. Lielu fizisko vai garīgo slodžu laikā, grūtniecēm, sportistiem, pusaudžiem un vecākiem cilvēkiem īpaši jāparūpējas par atbilstošu magnija daudzuma nodrošināšanu. ..

14.42€ Bez PVN:12.88€

Bezrecepšu zāles
MĀTERES TINKTŪRA  40ml /RFF
MĀTERES TINKTŪRA 40ml /RFF

Māteres tinktūra RFF ir augu izcelsmes zāles, nomierinošs un asinsspiedienu pazeminošs līdzeklis. To lieto vieglas nervu spriedzes mazināšanai, funkcionālu sirdsdarbības traucējumu (sirdsklauves) gadījumā, nedaudz paaugstināta vai svārstīga asinsspiediena gadījumā.  Lietošana: Pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma, pieaugušajiem un gados vecākiem cilvēkiem ieteicamā reizes deva ir 30-50 pilieni. Maksimālā dienas deva: 4 reizes devas. ..

3.39€ Bez PVN:3.03€

Citi produkti
MATERU TĒJA 30g / DUNDURI
MATERU TĒJA 30g / DUNDURI

Tautas medicīnā lieto uzvārījumu, tinktūras un ekstrakta veidā kā sedatīvu un neiroleptisku līdzekli pie sirds asinsvadu neirozēm, hipertonisko slimību sākuma stadijām, kardiosklerozes, pie paaugstinātas nervu uzbudināmības, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnu čūlām, neiralģijām, stenokardijām, klimaktērija periodā. Lietošana: uzlējums: 2 ēdamkarotes drogas apliet ar glāzi vāroša ūdens, turēt ūdens peldē 15 min., atdzesēt 45 min., izkāst un lietot pa pusglāzei 2 reizes dienā. ..

1.57€ Bez PVN:1.30€

Uztura bagātinātājs
OLIMP LABS CHELA  MAG B6 CARDIO tabletes N30
OLIMP LABS CHELA MAG B6 CARDIO tabletes N30

Efektīva vilkābeles ekstrakta, magnija helāta un B grupas vitamīnu formula. Asinsritei un sirdsdarbībai . Nomierinoša iedarbība. Satur standartizētu vilkābeles ekstraktu un cilvēka organismam nozīmīgos magniju un B grupas vitamīnus. Vilkābeles ekstrakts veicina optimālu sirds darbību, normalizē sirds saraušanās spēku un biežumu uzlabojot sirds muskuļa apgādi ar skābekli. Uzlabo perifēro asinsriti un palīdz mazināt spriedzi trauksmi, iedarbojas nomierinoši. Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru, sekmē normālu muskuļu darbību  un palīdz uzturēt kaulu veselību. Magnijs un B6, B12 vitamīni palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, sekmē normālu nervu sistēmas darbību,  veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Tiamīns (B1 vit.) veicina normālu sirds darbību. Savukārt B12, B6 vitamīni un folskābe palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu. Homocisteīns ir sēru saturoša aminoskābe, kas normāli ir asins sastāvā. B6, B12 vitamīni sekmē sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos; folskābe veicina normālu asinsradi. Sastāvā ietvertais magnijs ir unikāls organisks aminoskābes magnija savienojums – magnija helāts Albion, kam piemīt ļoti augsta bioaktivitāte - visaugstākā uzsūkšanās spēja un kontrolēta izmantošana visā organismā, laba panesamība - neizraisa gremošanas trakta kairinājumu, drošs lietošanā – neizraisa alerģiskas reakcijas; uzņemtā pārtika neietekmē tā uzsūkšanās spēju. Albion  aminoskābes helātu unikālā struktūra ir zinātniski apstiprināta ar patentētu FT-IR TRAACS metodi. Lietošana: Pieaugušajiem pa 1 tabletei dienā, no rīta vai vakarā. Īpaši ieteicams vīriešiem pēc 40 gadu vecuma, sportistiem, cilvēkiem pie lielas fiziskas un psihiskās slodzes un gados vecākiem cilvēkiem. ..

8.67€ Bez PVN:7.17€

Uztura bagātinātājs
OLIMPLABS CHELA-MAG B6+D3 kapsulas N30
OLIMPLABS CHELA-MAG B6+D3 kapsulas N30

Hipoalerģisks, organisks magnija helāts + D3 + B6, K2 (MK-7) vitamīni ar augstu uzsūkšanās spēju un pilnīgāko izmantošanu Maza kapsula • Teicama kvalitāte  Viena kapsula satur magnija helātu kombinācijā ar augstu D3vitamīna devu (2000SV) un dabīgu K2 natto MK-7 vitamīnu. Lietošana un devas: Pieaugušajiem pa 1- 2 kapsulai dienā vai pēc ārsta norādījumiem, uzdzerot pusglāzi ūdens ..

10.59€ Bez PVN:8.75€

Uztura bagātinātājs
OMEGA-3 VIT.D3+E  kapsulas N60/PAIRA
OMEGA-3 VIT.D3+E kapsulas N60/PAIRA

1 kapsula satur 1000 mg zivju eļļas, kas atbilst omega 3 taukskābēm: 18 % eikozapentaēnskābei (EPA) un 12 % dokozaheksaēnskābei (DHA). EPA (eikozapentaēnskābe) un DHA (dokozaheksaēnskābe) -         sekmē normālu sirds darbību*, DHA (dokozaheksaēnskābe) -         palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību**, -         palīdz uzturēt normālu redzi**. *-  labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 250mg EPA un DHA. **- labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 250mg DHA. Omega-3 taukskābju papildu avots. Sastāvdaļas: zivju eļļa, želatīns, glicerīns (mitrumuzturētājs), ūdens, DL-alfa-tokoferilacetāts, holekalciferols. Lietošana: 1 kapsula dienā. ..

6.21€ Bez PVN:5.13€

Bezrecepšu zāles
PANANGIN apvalkotas tabletes N50
PANANGIN apvalkotas tabletes N50

Satur kālija un magnija jonus. Stiprina sirds muskuļu funkciju un veicina kardiovaskulārās sistēmas veselīgu darbu. Ieteicams cilvēkiem, kas pakļauti garīgai vai fiziskai slodzei, stresam, cieš no paaugstināta asinsspiediena vai kādas sirds slimības. Lietošana: Parastā deva ir 2 apvalkotās tabletes trīs reizes dienā, smagos gadījumos - 3 apvalkotās tabletes trīs reizes dienā vienu nedēļu. Pēc tam dienas devu var samazināt līdz vienai apvalkotajai tabletei divas vai trīs reizes dienā. Vieglos gadījumos jālieto viena apvalkotā tablete trīs reizes dienā. Kuņģa skābe var vājināt zāļu efektivitāti, tādēļ apvalkoto tableti ieteicams lietot pēc ēšanas. Terapijas ilgumu nosaka deficīta stāvoklis atkarībā no indikācijām. ..

7.51€ Bez PVN:6.71€

Uztura bagātinātājs
SANTEGRA/ ALFALFA 300mg kapsulas N100
SANTEGRA/ ALFALFA 300mg kapsulas N100

Alfalfa ir iegūts no lucernas auga, kuru jau izsenis dēvē par visu pārtikas produktu "ciltstēvu”, jo tas satur īpaši pilnvērtīgas uzturvielas. Ar lucernu ir aizsākušās arī ārstniecības augu lietošanas tradīcijas cilvēces vēsturē. Lucerna ir ļoti bagāts olbaltumu, vitamīnu un minerālvielu dabiskas izcelsmes "atbalsts” gan augošam organismam, gan pieaugušajiem. Tās sastāvā ir daudz dažādu bioloģiski aktīvu ingredientu – saponīni, flavoni, izoflavoni, kā arī A, B1, B6, C, E un K vitamīni, hlorofils un dažādi proteolītiskie fermenti, kuri šķeļ olbaltumvielas un sekmē to uzsūkšanos. Lucerna sekmē vielmaiņas normalizēšanu, attīra organismu no toksīniem (īpaši resno zarnu). Lucerna uzlabo apetīti un gremošanu. Lucerna ir vispārspēcinošs un tonizējošs līdzeklis. Tas ir efektīvs arī kā asinis attīrošs līdzeklis, jo atindē un atveseļo aknas, nieres, izvada un šķīdina urīnskābes sāļus, purīnus. Lucernas lietošana pazemina holesterīna līmeni asins plazmā, kavē aterosklerozes attīstību. Lucerna satur dabīgo fluoru, kas sekmē zobu stiprināšanu, to var lietot kariesa profilaksei.   Alfalfa pakāpeniski un dziļi pozītivi ietekmē visu organismu. Alfalfa: dabisks vitamīnu un minerālvielu komplekss sekmē organisma attīrīšanos paaugstina laktāciju māmiņām, kas baro bērnu ar krūti ..

10.70€ Bez PVN:8.84€

Uztura bagātinātājs
SANTEGRA/ FORTIFI PAC. N10
SANTEGRA/ FORTIFI PAC. N10

Satur: ceļmallapu (Plantago psyllium) sēklu sēnalu pulveris – 9600 mg;ābolu pektīnu pulveris,spirulina(Spirulina platensis), tomātu augļu pulveris.Burkānu sakņu pulveris (Daucus carota), pētersīļu lapu pulveris(Petroselinum crispum), brokoļu pulveris (Brassica oleracea var. Italica), hlorellas pulveris (Spinacia oleracea), Spinātu pulveris (Spinacia oleracea), seleriju kātu un lapu pulveris (Apium graveolens), kāpostu pulveris (Brassica oleracea var. acephala),dzērveņu ogu pulveris (Oxycoccus palustris), biešu sakņu pulveris (Beta vulgaris),ananāsu sulas pulveris (Ananas comosus) ,ābolskābe(Solanum aesculentum). Uzlabo sirds asinsriti, samazina holisterīna līmeni asninīs, atīra kuņģa zarnu traktu. ..

17.12€ Bez PVN:14.15€

Uztura bagātinātājs
SANTEGRA/ ULTIVIT tabletes N90
SANTEGRA/ ULTIVIT tabletes N90

Uztura bagātinātājs Vitamīnu un mikroelementu avots*** Sastāvdaļas  (diennakts devā 1 tabletē): Vitamīns C (L-askorbīnskābe, kalcija L-askorbāts, L-askorbil-6-palmitāts, acerolas augļu ekstrakts 4:1, rievainās rozes augļu pulveris) 300 mg (375%* no NRV); Emulgators - mikrokristāliskā celuloze; Kalcijs (dikalcija fosfāts un austeru kalcijs )  120 mg (15%* no NRV); Holīna bitartrāts  72.5 mg**; Vitamīns E (skābais D-alfa-tokoferilsukcināts) 43.4 mg (362 %* no NRV); Magnijs (magnija citrāts) 40 mg (11%* no NRV); Kālijs (kālija citrāts)  40 mg (2 % no NRV); Stabilizētājs - šķērsšūtās karboksimetilcelulozes nātrija sāls; Pretsalipes viela  stearīnskābe; Tabletes apvalks: stabilizētājs - hipromeloze, emulgators - polietilēnglikols, glazētājviela - hidroksipropilcelluloze; PABA (paraaminobenzoskābe)  25 mg**; L-Cistīns 20.3 mg**; L-Metionīns  20 mg**; Ruskuss (Ruscus aculeatus L.)(sakne)  20 mg**; Vilkābele (Crataegus oxyacantha L.) (ogas) 15 mg**; Piparmētra (Mentha piperita L.)(lapas) 10 mg**; Ingvers (Zingiber officinale)(sakne) 10 mg**; Niacīns (nikotīnskābe, nikotīnamīds) - 10 mg (62.5%* no NRV); Vitamīns B5 (pantotēnskābe) - 10 mg (167 %* no NRV); Stabilizētājs  taukskābju magnija sāļi; Pretsalipes viela  silīcija dioksīds; Vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds) 5 mg (357 %* no NRV); Paprika (Capsicum frutescens L.) (augļi) 5 mg**; Vitamīns B2 (riboflavīns) - 5 mg (357 %* no NRV); Inozīts  4 mg**; Vitamīns B1 (tiamīna hidrohlorīds) - 3.5 mg (318 %* no NRV); Cinks (cinka bisglicināts) 3 mg (30%* no NRV); Vitamīns A (retinilpalmitāts un 10% beta-karotīna)  1200 mcg (150%* no NRV); Dzelzs (dzelzs karbonāts)  1 mg (7%* no NRV); Mangāns (mangāna bisglicināts) - 0.5 mg (25%* no NRV); Jods (kālija jodīds) 125 mkg (83%* no NRV); Folijskābe (pteroilmonoglutamīnskābe)  100 mkg (50 %* no NRV); Selēns (L-selēnmetionīns)  25 mkg (45.5%* no NRV);  Varš (vara bisglicināts)  25 mkg (2.5 %* no NRV); Hroms (hroma pikolināts) 20 mkg (50%* no NRV); Biotīns (D-biotīns)  10.0 mkg (20 %* no NRV); Vitamīns B12 (ciānkobalamīns) 8 mkg (320 %* no NRV); Vitamīns D (holekalciferols) 1.63 mkg (33 % * no NRV) * Procents no uzturvielu atsauces vērtības.   ** Uzturvielu atsauces vērtība nav noteikta ***C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību; pantotēnskābe palīdz  uzturēt  garīgās darbaspējas; tiamīns veicina normālu sirdsdarbību,B6 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālaspsiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku; A vitamīns palīdz uzturēt normālu redzi, veicina  normālu  imūnsistēmasdarbību; D vitamīns palīdz uzturēt zobu veselību un normālu muskuļudarbību; cinks palīdz uzturēt kaulu veselību un normālu redzi; selēns veicina normālu  imūnsistēmas darbību.  Lietot:  1 tableti 1 reizi dienā uzdzerot glāzi ūdens. ..

27.40€ Bez PVN:22.64€

Uztura bagātinātājs
SIRDS PILIENI GINKO 40ML
SIRDS PILIENI GINKO 40ML

Pilieni palīdz uzturēt labu atmiņu un sirds darbību. Ginkgo Biloba veicina asins cirkulāciju galvas smadzenēs, stimulē atmiņas procesus. Vilkābele un sirds mātere palīdz uzturēt normālu sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Sirds mātere palīdz arī mazināt fizisku un emocionālu sasprindzinājumu. Baldriāns veicina relaksāciju un sekmē garīgo labsajūtu spriedzes un stresa laikā. Veicina iemigšanu un labu miegu. ..

2.06€ Bez PVN:1.70€

Uztura bagātinātājs
SMILTSĒRKŠĶU EĻĻA CPS 300MG N100/REAL CAPS
SMILTSĒRKŠĶU EĻĻA CPS 300MG N100/REAL CAPS

Smiltsērkšķis veicina dabīgu organisma aizsardzību, palīdz saglabāt gļotādas veselību, uztur kardiovaskulāras sistēmas darbību un veselību, uzlabo zarnu trakta darbību. Sastāvdaļas (12 kapsulās): smiltsērkšķa (Hippophae Rhamnoides) sēklu eļļa 3000 mg (83 %); kapsulas apvalks: želatīns, mitrumuzturētājs: glicerīns (E422). Polinepiesātinātās taukskābes daudzums eļļas sastāvā (diennaksts devā -12 kapsulās): 1,4 g (t.sk. linolskābe 98 %), mononepiesātinātās taukskābes 0,8 g, (t.sk. oleīnskābe 90%). Lietošana:  pieaugušajiem un bērniem no 14 gadu vecuma: 4 kapsulas 3 reizes dienā ēšanas laikā.     ..

4.12€ Bez PVN:3.41€

Uztura bagātinātājs
SPORT&CARDIO ELKTROLĪTS+SALS  MG+KALIJS+ZN PACIŅAS N14
SPORT&CARDIO ELKTROLĪTS+SALS MG+KALIJS+ZN PACIŅAS N14

MAGNIJS+KĀLIJS SPORT&CARDIO Uztura bagātinātājs pulveris dzeramajam šķīdumam Īpaši izstrādāts produkts dzeramā šķīduma pagatavošanai bez ķīmiskām piedevām. Piemērots sporta un fiziskajām aktivitātēm. Elektrolīta šķīdums, kas piesātināts ar minerālvielām (Mg, K un Zn), sāli (nātrijs) un ogļhidrātiem, papildinās Jūsu organismu ar nepieciešamajām vielām un palīdzēs sasniegt Jūsu mērķus. Ražots atbilstoši Globālā pārtikas produktu drošuma standartiem (BRC), Ir Košera un Halal sertifikāti, apstiprināts Izraēlas Veselības ministrijā, pārtikas drošības sistēmas sertifikācija saskaņā ar standartu 22000. Ogļhidrātu-elektrolītu šķīdums palīdz saglabāt izturību ilgstošas fiziskas slodzes laikā, veicina ūdens uzsūkšanos fiziskas slodzes laikā. Magnijs palīdz uzturēt normālu kaulu un zobu stāvokli, veicina normālu nervu un muskuļu sistēmas darbību, enerģētisko vielmaiņu un olbaltumvielu sintēzi, svarīgs normālam psiholoģiskam stāvoklim. Magnijs palīdz uzturēt elektrolītu līdzsvaru, tas ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu, veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību. Cinks palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību, ādas, matu, nagu veselību, veicina normālu olbaltumvielu sintēzi un A vitamīna vielmaiņu organismā. Cinks palīdz uzturēt normālu redzi, veicina normālu auglību un reprodukciju, kā arī palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs. ..

12.44€ Bez PVN:10.28€

Uztura bagātinātājs
SWANSON RESVERATROL 100 kapsulas N30
SWANSON RESVERATROL 100 kapsulas N30

Resveratrols 100mg   Sirds asinsvadu veselībai.   ..

10.41€ Bez PVN:8.60€

Uztura bagātinātājs
SWANSON RESVERATROL 250 kapsulas N30
SWANSON RESVERATROL 250 kapsulas N30

Resveratrols 250 Sirds asinsvadu veselībai.   ..

23.60€ Bez PVN:19.50€

Bezrecepšu zāles
THROMBO ASS 100 mg tabletes N100
THROMBO ASS 100 mg tabletes N100

Acetilsalicilskābei, Thrombo ASS 100 mg aktīvajai vielai, piemīt antitrombotiskas īpašības, un tāpēc tā mazina asins recekļu rašanās iespējamību. Zarnās šķīstošo tablešu zāļu forma mazina ar kuņģi saistīto nevēlamo blakusparādību risku. Thrombo ASS 100 mg zarnās šķīstošās tabletes lieto: Miokarda infarkta riska mazināšana pacientiem ar stenokardiju; Recidīvu profilakse pēc miokarda infarkta; Trombozes profilakse pēc asinsvadu operācijām, piemēram, pēc aortokoronārās šuntēšanas operācijas; Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta sekundārā profilakse. Lietošana: Pieaugušajiem: Thrombo ASS 100 mg tablete jānorij vesela kopā ar nedaudz šķidruma. Šīs tabletes nav domātas dalīt, tablešu dalīšana bojās tablešu zarnās šķīstošo apvalku. ..

4.97€ Bez PVN:4.44€

Bezrecepšu zāles
THROMBO ASS 50mg tabletes N100
THROMBO ASS 50mg tabletes N100

Acetilsalicilskābei, Thrombo ASS 50 mg aktīvajai vielai, piemīt antitrombotiskas īpašības, un tāpēc tā mazina asins recekļu rašanās iespējamību. Zarnās šķīstošo tablešu zāļu forma mazina ar kuņģi saistīto nevēlamo blakusparādību risku. Thrombo ASS 50 mg zarnās šķīstošās tabletes lieto: Miokarda infarkta riska mazināšana pacientiem ar stenokardiju; Recidīvu profilakse pēc miokarda infarkta; Trombozes profilakse pēc asinsvadu operācijām, piemēram, pēc aortokoronārās šuntēšanas operācijas; Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta sekundārā profilakse. Lietošana: Thrombo ASS 50 mg tablete jānorij vesela kopā ar nedaudz šķidruma. Šīs tabletes nav domātas dalīt, tablešu dalīšana bojās tablešu zarnās šķīstošo apvalku. ..

3.74€ Bez PVN:3.34€

Bezrecepšu zāles
THROMBO ASS 75mg tabletes N100
THROMBO ASS 75mg tabletes N100

Acetilsalicilskābei, Thrombo ASS 75 mg aktīvajai vielai, piemīt antitrombotiskas īpašības, un tāpēc tā mazina asins recekļu rašanās iespējamību. Zarnās šķīstošo tablešu zāļu forma mazina ar kuņģi saistīto nevēlamo blakusparādību risku. Thrombo ASS 75 mg zarnās šķīstošās tabletes lieto: Miokarda infarkta riska mazināšana pacientiem ar stenokardiju; Recidīvu profilakse pēc miokarda infarkta; Trombozes profilakse pēc asinsvadu operācijām, piemēram, pēc aortokoronārās šuntēšanas operācijas; Pārejošu išēmisku lēkmju un insulta sekundārā profilakse. Lietošana: Pieaugušajiem: Thrombo ASS 75 mg tablete jānorij vesela kopā ar nedaudz šķidruma. Šīs tabletes nav domātas dalīt, tablešu dalīšana bojās tablešu zarnās šķīstošo apvalku. ..

3.95€ Bez PVN:3.53€

Uztura bagātinātājs
VALERON kapsulas N30
VALERON kapsulas N30

Valeron – naturāls, kombinēts līdzeklis sirds-asinsvadu sistēmas nostiprināšanai. Magnijs palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Ginkgo biloba ekstrakts uzlabo asins cirkulāciju, darbojas kā antioksidants. Ķiploku ekstraktam piemīt antioksidatīva darbība, veicina sirds un asinsvadu veselīgu funkcionēšanu. Zaļās tējas ekstrakts uzlabo sirds un asinsvadu veselību, kā arī novērš holesterīna uzsūkšanos. Satur arī bioloģiski aktīvās vielas - Koenzīms Q10, L-karnitīns, Taurīns, neaizstājamā aminoskābe - L-arginīns, baldriāna sakņu ekstrakts, vilkābeles ziedkopu ekstrakts, flavonoīdi - Rutīns un Kvercetīns, Vitamīns E. Lietošana: Iesaka lietot 1-2 kapsulas Valeron dienā ēšanas laikā vai tūlīt pēc ēšanas, uzdzerot nelielu ūdens daudzumu. Lai iegūtu vislabāko efektu, iesaka lietot Valeron ilgāku periodu. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet instrukciju!  ..

10.06€ Bez PVN:8.31€

Bezrecepšu zāles
VALIDOLUM 60mg  tabletes N20
VALIDOLUM 60mg tabletes N20

Validolum 60 mg tabletes ir zāles, kas nomierina un reflektori paplašina asinsvadus. Zāles lieto iekšķīgi (zem mēles) šūpes (jūras un gaisa) slimības; histērijas; neirozes gadījumos. Lietošana: Tablete jātur mutē zem mēles līdz pilnīgai izšķīšanai. Pieaugušajiem reizes deva ir 1 – 2 tabletes, dienas deva ir 2 – 4 tabletes. Ja nepieciešams, dienas devu var palielināt. Maksimālā dienas deva ir 600 mg (10 tabl.) ..

1.83€ Bez PVN:1.63€

Uztura bagātinātājs
VALIDOLUM TBL N10/MARBIOFARM
VALIDOLUM TBL N10/MARBIOFARM

Lietošana: Pieaugušiem 1/2 tablete dienā vai kā ieteicis speciālists. Tableti jātur zem mēles līdz tā pilnībā uzsūcas. Lietošanas ierobežojumi: nelietot komponentu individuālas nepanesamības gadījumā. ..

0.46€ Bez PVN:0.38€

Bezrecepšu zāles
VILKĀBEĻU ŠĶIDRAIS EKSTRAKTS 25ml
VILKĀBEĻU ŠĶIDRAIS EKSTRAKTS 25ml

Vilkābeļu šķidrais ekstrakts ir augu izcelsmes zāles. Tās rada simptomātisku atvieglojumu tādos sirdsdarbības traucējumu gadījumos kā paātrināta sirds darbība un/vai paaugstināts asinsspiediens. To lieto I-II. funkcionālas klases sirds mazspējas pēc NYHA klasifikācijas gadījumos. Vilkābeļu tinktūrā esošās aktīvās vielas iedarbojas spēcinoši uz sirdi, paplašina asinsvadus un pazemina arteriālo asinsspiedienu. Lietošana: Zāles lieto iekšķīgi. Vilkābeļu šķidrais ekstrakts nav ieteicams lietošanai bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam, jo nav pietiekamas informācijas par lietošanas drošību. Pieaugušajiem un gados vecākiem cilvēkiem ieteicamā reizes deva ir 20-30 pilieni, ko lieto 2-3 reizes dienā; sirdsklauvju gadījumā var lietot epizodiski, sirds mazspējas gadījumā – ilgstoši (pastāvīgi). Maksimālā dienas deva: 4 reizes devas. ..

2.80€ Bez PVN:2.50€

Bezrecepšu zāles
VILKĀBEĻU TINKTŪRA 25ml
VILKĀBEĻU TINKTŪRA 25ml

Vilkābeles tinktūra ir augu izcelsmes zāles. Tās rada simptomātisku atvieglojumu tādos sirdsdarbības traucējumu gadījumos kā paātrināta sirds darbība un/vai paaugstināts asinsspiediens. To lieto I-II. funkcionālas klases sirds mazspējas (pēc NYHA klasifikācijas) gadījumos. Vilkābeļu tinktūrā esošās aktīvās vielas iedarbojas spēcinoši uz sirdi, paplašina asinsvadus un pazemina arteriālo asinsspiedienu. Lietošana: Zāles lieto iekšķīgi. Vilkābeļu tinktūra nav ieteicama lietošanai bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam, jo nav pietiekamas informācijas par lietošanas drošību. Pieaugušajiem un gados vecākiem cilvēkiem ieteicamā reizes deva ir 20-30 pilieni, ko lieto 2-3 reizes dienā; sirdsklauvju gadījumā var lietot epizodiski, sirds mazspējas gadījumā – ilgstoši (pastāvīgi). Maksimālā dienas deva: 4 reizes devas. ..

2.18€ Bez PVN:1.95€

Bezrecepšu zāles
VILKĀBEĻU TINKTŪRA 90ml
VILKĀBEĻU TINKTŪRA 90ml

Vilkābeļu tinktūra ir augu izcelsmes zāles. Tās rada simptomātisku atvieglojumu tādos sirdsdarbības traucējumu gadījumos kā paātrināta sirds darbība un/vai paaugstināts asinsspiediens. To lieto I-II. funkcionālas klases sirds mazspējas (pēc NYHA klasifikācijas) gadījumos. Vilkābeļu tinktūrā esošās aktīvās vielas iedarbojas spēcinoši uz sirdi, paplašina asinsvadus un pazemina arteriālo asinsspiedienu. Lietošana: Zāles lieto iekšķīgi. Vilkābeļu tinktūra nav ieteicama lietošanai bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam, jo nav pietiekamas informācijas par lietošanas drošību. Pieaugušajiem un gados vecākiem cilvēkiem ieteicamā reizes deva ir 20-30 pilieni, ko lieto 2-3 reizes dienā; sirdsklauvju gadījumā var lietot epizodiski, sirds mazspējas gadījumā – ilgstoši (pastāvīgi). Maksimālā dienas deva: 4 reizes devas. ..

4.18€ Bez PVN:3.73€