Preces

Lielbritānija, HealthAid

Preču salīdzinājumā ir (0)


A to Z MULTIVIT N30 / HealthAid

Multivitamīnu un minerālvielu komplekss ar luteīnu. Veģetāras. Lietošana: grūtniecēm viena tablete dienā, pieaugušiem un bērniem vecākiem par 12 gadiem, puse tabletes dienā ēšanas laikā.  ..

12.09€ Bez PVN: 9.99€

IMMUTONE 1000mg kapsulas N30 / HealthAid

Immutone ir veidots izmantojot Grenlandes haizivs aknu eļļu, kas ir bagāta  ar alkilgliceroliem un attīrīta no piemaisījumiem. Tas palīdz uzturēt ķermeņa imūno un gremošanas sistēmas. Alkilgliceroli ir iesaistīti balto asins šūnu ražošanā un tiem ir svarīga loma ķermeņa imūnsistēmas veselības optimizēšanā. Immutone haizivs aknu eļļa ir iegūta no haizivīm, kas atrodamas no piesārņojuma brīvos okeāna ūdeņos Grenlandes piekrastē. Nesatur raugu, lipekli (glutēnu), kviešus, šķiedrvielas, soju, cukuru, mākslīgas  krāsvielas, konservantus un aromatizētājus. Lietošana: Pieaugušiem un bērniem vecākiem  par 12 gadiem, viena kapsula dienā ēšanas laikā, ja nepieciešams, var palielināt līdz divām kapsulām  dienā, vai kā ieteicis Jūsu ārsts.          ..

22.11€ Bez PVN: 18.27€

OMEGAZON kapsulas N60 / HealthAid

Brīvs no visiem zināmiem piemaisījumiem. Palīdz uzturēt veselīgu sirdi, asinsvadus, ādu un locītavas. 100% dabīgs. Īpaši izstrādāts produkts, izmantojot divpakāpju molekulāro destilēšanas procesu, lai iegūtu tīrāku zivju eļļu, praktiski bez jebkādiem zināmiem piemaisījumiem, piemēram, dioksīna, dioksīniem līdzīgiem polihlorētiem bifeniliem, furāniem, dzīvsudraba un svina, kas parasti atrodami zivīs. Omega-3 kapsulas satur norvēģu zivju eļļu, nodrošinot augsti koncentrētu Omega-3 polinepiesātināto taukskābju, EPS un DHS avotu, lai palīdzētu uzturēt cirkulāciju un holesterīna kontroli, kā arī uzlabot vispārējo labsajūtu. HealthAid Omegazon (Omega-3) piedāvā antirefluksa formulas priekšrocību, kas palīdz novērst nepatīkamu pēcgaršu. Lietošana: Bērniem vecākiem par 6 gadiem 1 kapsula dienā, pieaugušajiem un bērniem vecākiem  par 12 gadiem 1 līdz 3 kapsulas dienā. ..

30.42€ Bez PVN: 25.14€

1 līdz 3 no 3 (kopā 1 lapas)