Preces

Lielbritānija, McNeil Products Limited

Preču salīdzinājumā ir (0)


HEXORAL SPRAY 40ml

Lieto infekcijas un iekaisuma gadījumos pie gingivīta, stomatīta, kandidozes, tonsilīta, angīnas vai faringīta. Lietošana: 2 reizes dienā, vislabāk rītos un vakaros pēc ēšanas 1-2 sekundes pūšot mutes dobumā. ..

6.63€ Bez PVN: 5.92€

HEXORALETTEN N tabletes N20

Lieto mutes un kakla iekaisumu un infekciju gadījumā, ja ir kakla sāpes, mutes gļotādas iekaisums vai smaganu iekaisums. Lietošana: pieaugušie un pusaudži no 12 gadu vecuma pa 1 sūkājamai tabletei ik pēc 1-2 stundām, maksimāli līdz pat 8 sūkājamām tabletēm dienā. Bērni no 4 līdz 12 gadu vecumam: pa 1 sūkājamai tabletei ik pēc 1-2 stundām, maksimāli līdz 4 sūkājamām tabletēm dienā. ..

5.51€ Bez PVN: 4.92€

NIZORAL šampūns 2% 60ml

Nizoral šampūns ir zāles sēnīšu vai rauga sēnīšu izraisītu ādas infekciju ārstēšanai un profilaksei. Ar šampūnu var ārstēt gan galvas mataino daļu, gan lielākus ādas laukumus krūšu apvidū vai sejas apvidū. Lietošana: Nomazgājiet inficētos ādas apvidus ar Nizoral šampūnu, ļaujiet šampūnam 3 – 5 minūtes iedarboties un tad izskalojiet to. Pārliecinieties, ka esat pilnīgi nomazgājis ādu, ne tikai matus vien. ..

12.89€ Bez PVN: 11.51€

OLYNTH HA 0.05% DEGUNA AEROSOLS AR MITRINOŠU EFEKTU

Olynth HA 0,5 mg/ml satur ksilometazolīnu, kas palīdz sašaurināt asinsvadus Jūsu deguna dobumā, samazina gļotādas tūsku un palīdz Jums elpot vieglāk. Olynth HA 0,5 mg/ml satur arī hialuronskābi (nātrija hialuronāta formā), kas aizsargā un mitrina deguna gļotādu. Aerosolu lieto īslaicīgai deguna aizlikuma un tekoša deguna, kas saistīts ar saaukstēšanos vai sinusītu, ārstēšanai. ..

5.77€ Bez PVN: 5.15€

OLYNTH HA DEGUNA AEROSOLS 0.1% 10ML

Olynth HA 1 mg/ml satur ksilometazolīnu, kas palīdz sašaurināt asinsvadus Jūsu degunā, samazinot deguna gļotādas tūsku un palīdzot Jums vieglāk elpot. Olynth HA 1 mg/ml satur arī hialuronskābi (nātrija hialuronāta formā), kas aizsargā un mitrina deguna gļotādu. Zāles lieto īslaicīgai deguna aizlikuma un iesnu, kas saistīti ar saaukstēšanos un sinusītu, ārstēšanai. ..

5.77€ Bez PVN: 5.15€

1 līdz 5 no 5 (kopā 1 lapas)