Preces

Latvija, "Biolat" AS

Preču salīdzinājumā ir (0)


KARDIOPREN KAPSULAS N30/ BIOLAT

Produkts paredzēts cilvēkiem kam ir paaugstināta garīgā vai fiziskā slodze, hronisks nogurums, kā arī pie augstām slodzēm sportā(pirms sacensību periodi) un sportistiem kuriem draud pārtrenēšanās. ..

10.51€ Bez PVN: 8.69€

POLIPRENOLI AUGU EĻĻA 3,5ML (50G)/BIOLAT

Poliprenolus var uzņemt lietojot tikai svaigus zaļumus vai speciālus ekstraktus, jo poliprenoli nešķīst ūdenī un spirtā, ko parasti izmanto kā šķīdinātājus ekstraktu ieguvei. AS “Biolat” piedāvā no egles skujām izdalītus augstas kvalitātes poliprenolus un poliprenolus augu eļļā mazumtirdzniecībai.  ..

14.65€ Bez PVN: 12.11€

POLIPRENOLS kapsulas N50

Organisma vajadzības pēc prenoliem strauji pieaug sas­limšanu, galvenokārt vīrusu izsauktu, gadījumos, stresa ap­stākļos, strādājot kaitīgos darba apstākļos, palielinoties cilvēka vecumam. Poliprenols samazina blakus parādības, lietojot hormonālos pre­parātus un antibiotikas. Poliprenolu darbības efektivitāti palielina to lietošana kopā ar E un A vitamīniem. Lietošana: Rekomendējamā dienas norma ne vairāk kā 10 kapsulas dienā. Lietošanas kursa ilgums 20 – 30 dienas atkarībā no pašsajūtas, vai ilgāk, pēc ārstu ieteikuma. Ieteicams veikt četrus 20 – 30 dienu profilakses kursus gadā pa 3 – 5 kapsulām dienā.   ..

15.54€ Bez PVN: 12.84€

SILVASEPT AR SKUJU EKSTRAKTU 87g karameles N25

Karameles ar skuju ekstraktu. Lietošana: ieteicamā dienas deva – 5 karameles dienā pieaugušajiem un bērniem, vecākiem par 3 gadiem. ..

2.96€ Bez PVN: 2.45€

1 līdz 4 no 4 (kopā 1 lapas)