Preces

Uztura bagātinātājs

BIOMAGNIS B6 PREMIUM+B6,B12, Magnijs paciņas N20

  • 8.64€

bioMAGNIS B6 premium® +B6, B12, cinks, pulveris

Uzmanību! Produkts nesatur nekādas ķīmiskas palīgvielas: saldinātājus, aromatizētājus, krāsvielas, garšas pastiprinātājus, šķīdinātājus un konservantus. Garša neitrāla. Atsakoties no vielām, kas organismam nedod nekādu papildus labumu, mēs saudzējam savu veselību un dabu!

Ražots atbilstoši Globālā pārtikas produktu drošuma standartiem (BRC), Ir Košera un Halal  sertifikāti, apstiprināts Izraēlas Veselības ministrijā.

Tas ir pulverveida uztura bagātinātājs, kas organismam sniedz magnija un cinka, vitamīna B6 un vitamīna B12  papildus devu. Magnija izejviela iegūta no Nāves jūras ūdens.

Magnijs un vitamīni B6 un B12 - palīdz samazināt nogurumu un vājumu.

Magnijs palīdz uzturēt normālu kaulu un zobu stāvokli, nervu un muskuļu sistēmas darbību, enerģētisko vielmaiņu un olbaltumvielu sintēzi, svarīgs normālam psiholoģiskam stāvoklim. Magnijs palīdz uzturēt elektrolītu līdzsvaru, tam ir svarīga funkcija šūnu dalīšanās procesā.

Cinks palīdz uzturēt normālu imūnsistēmu, ādas, matu nagu stāvokli, normālu olbaltumvielu sintēzi un vitamīna A apmaiņu organismā. Cinks palīdz uzturēt normālu redzi, svarīgs reproduktīvai funkcijai, ka arī kontrolē testosterona līmeni asinīs.

Vitamīni B6 un B12 palīdz uzturēt normālu enerģētisko vielmaiņu, psiholoģisko funkciju, , sarkano asinsķermenīšu veidošanos, normālu imūnsistēmu. Vitamīns B6 palīdz regulēt hormonālo aktivitāti, uzturēt normālu olbaltumvielu un glikogēna apmaiņu. Vitamīns B12 palīdz uzturēt normālu nervu sistēmas stāvokli.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Viena 2,4 g paciņa satur: Daudzums, NRV* Magnijs (magnija citrāts) 300 mg (80 % NRV) Cinks (cinka citrāts) 10 mg (100 % NRV) Vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds) 1.4 mg (100 % NRV) Vitamīns B12(ciānkobalamīns) 2.5 µg(100 % NRV) *no uzturvielu atsauces vērtības (NRV)