Preces

Citi produkti

DERMALEX REPAIR ATOPIC ECZEMA krēms 30g

  • 11.77€

Dermalex Repair Eczema zīdaiņiem un bērniem ir paredzēts lietošanai zīdaiņiem un bērniem no 8 nedēļu vecuma vieglu vai vidēji smagu atopiskā dermatīta simptomu gadījumā. Šis līdzeklis ir lokāls epidermas barjeras bojājuma atjaunošanās paātrināšanas komplekss ekzēmas jeb atopiskā dermatīta simptomu gadījumā. Tas aktivizē ādas pašatjaunošanās mehānismus un veido uz ādas barjeru pret bakteriāliem toksīniem un nevēlamiem mikroorganismiem. Tas mitrina ādu un atjauno trūkstošos dabīgos keramīda komponentus, kas raksturo atopiskās ekzēmas skartu ādu.

Lietošana: Uzmanīgi notīriet bojāto ādu ar remdenu ūdeni un, ja nepieciešams, ar speciālu losjonu ādas tīrīšanai. Uzklājiet plānu krēma kārtu uz ādas. Atkārtojiet šo aplicēšanu 2–3 reizes dienā (vai pēc vannas, dušas lietošanas vai roku mazgāšanas). Dermalex Repair Eczema zīdaiņiem un bērniem var lietot, cik ilgi vien nepieciešams, un tas ir piemērots ilgstošai lietošanai.

 

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela keramīda komplekss, modicēts aluminosilikāts, attīrīts ūdens, glicerīns, glicerilstearāts, kokoglicerīdi, cetilspirts, izopropilmiristāts, cetearets-20, cetearets-12, cetearilspirts, cetilpalmitāts, dehidroetiķskābe, benzilspirts, sārmzemju minerāli