Preces

Uztura bagātinātājs

BIOGAIA PROTECTIS D3 CHEW tabletes N10

Lietotāja instrukcija
  • 7.73€

BioGaia Protectis košļājamās tabletes ir uztura bagātinātājs, kas satur  Lactobacillus reuteri Protectis un D3 vitamīnu. Lactobacillus reuteri Protectis ir uzņēmuma BioGaia patentētas pienskābās baktērijas. Tas, ka baktērijas L. reuteri Protectis ir dabīgi sastopamas cilvēka organismā, nozīmē, ka tās ir unikāli pielāgotas uzturēties cilvēka organismā. L. reuteri veido daļu no zarnu floras, un jau daudzus gadus tiek uzskatīta par būtisku jau no piedzimšanas brīža. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību un kaulu veselību.

Lietošana: 1 tablete dienā. Viena tablete satur vismaz 100 milj.  Lactobacillus reuteri Protectis baktēriju un 10 μg D3 vitamīna (200%  no uzturvielas atsauces vērtības). Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Apjoma palielinātājs: izomalts; saldinātājs: ksilīts; Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis®), palmu eļļa; apelsīnu aromatizētājs; D3 vitamīns (holekalciferols) un garšas pastiprinātājs: citronskābe.

Līdzīgie produkti