Preces

Uztura bagātinātājs

DOPPELHERZ AKTIV MAGNIJS 400+B VIT.,FOLSKĀBE tabletes N30

  • Pieejamība: Ir noliktavā
Lietotāja instrukcija
  • 5.89€

Komplekss līdzeklis sirdij, enerģijai un muskuļiem. Doppelherz aktiv Magnijs 400+ B1 + B6 + B12+ Folskābe tabletes satur rūpīgi izvēlētu vitamīnu un minerālvielu kombināciju, kas apgādā sirdi, muskuļus un nervus ar svarīgām uzturvielām. Lai pietiktu enerģijas ikdienas dzīvei. B1 vitamīns veicina normālu sirds darbību. B1, B6 un B12 vitamīni un magnijs palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Magnijs veicina normālu muskuļu darbību. B1, B6 un B12 vitamīni un magnijs - veicina normālu nervu sistēmas darbību.

Lietošana: Lietojiet vienu tableti dienā pēc ēšanas ar pietiekamu daudzumu šķidruma, nesakošļājot. Šo produktu nav paredzēts lietot bērniem līdz 18 gadu vecumam.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela magnija oksīds; piridoksīna hidrohlorīds;tiamīna mononitrāts;ciānkobalamīns; stabilizētājs- šķērsšūtās karboksimetilcelulozes nātrija sāls; pretsalipes viela- silīcija dioksīd; stabilizētājs- taukskābju mono- un diglicerīdi; apjoma palielinātāji- mikrokristāliskā celuloze; celulozes pulveris; emulgators- kalcija stearāts; stabilizētājs- maltodekstrīns; folskābe.

Līdzīgie produkti