Preces

Citi produkti

MASTU hemoroidāla ziede 30g

  • 6.95€

Mastu ziede ir medicīnisks līdzeklis, kas paredzēts lietošanai hemoroīdu gadījumā. Ziede atvieglo karinājuma un niezes simptomus, dzelošas sajūtas un izdalījumu veidošanos, kas bieži vien rodas saistībā ar hemoroīdiem, kā arī veicina brūču sadzīšanu.

 

Lietošana:  Uzziest pietiekamu daudzumu Mastu ziedes pēc vajadzības 2 - 3 reizes dienā anālajai atverei un/ vai anālās atveres apvidum. Pirms lietošanas ādu vajadzētu nomazgāt ar siltu ūdeni (bez ziepēm) un noslaucīt ar mīkstu audumu. Mastu ziedi Jūs var uzziest ar pirkstiem vai izmantot iepakojumā esošo aplikatoru. Lai to izdarītu, nepieciešams uzskrūvēt aplikatoru uz tūbiņas un ievadīt to anālajā atverē. Pēc tam viegli paspiest tūbiņu un ievadīt nepieciešamo ziedes daudzumu. Aplikators pēc tam jānoskrūvē un jānomazgā ar siltu ūdeni. Tūbiņai jāuzskrūvē vāciņš, citādi ziede var izžūt. Mastu ziedi nedrīkst lietot ilgāk par 30 dienām!

 

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Bismuta subgallāts, titāna dioksīds (E171), izopropilpalmitāts, šķidrais parafīns, polietilēna vasks, sorbitāna seskvioleāts, 70 % sorbitola šķīdums, attīrīts ūdens, lanolīns (vilnas tauki).