Preces

Uztura bagātinātājs

OLIMP LABS ULGRIP JUNIOR ar aveņu garšu paciņas N10

Lietotāja instrukcija
  • 8.91€

Dabīgs atbalsts organisma stiprināšanai. Liepziedi atvieglo elpošanu, veicina atklepošanu. Kumelīte mazina kņudēšanu kaklā, rīkles un balss saišu kairinājumu. Liepziedi un kumelīte stiprina organisma dabīgo aizsargspēju/ imunitāti.

Lietošana: Ulgrip Junior karstais dzēriens paredzēts lietošanai bērniem no 4 gadu vecuma, pusaudžiem un pieaugušajiem – pa 1 paciņai dienā vai pēc ārsta norādījumiem, pirms vai ēšanas laikā. Paciņas saturu izšķīdināt 100ml karstā, bet ne verdošā, vārītā ūdens, kārtīgi samaisīt līdz pulveris izšķīdis. Ūdens temperatūrai jābūt piemērotai lietošanai uzreiz pēc dzēriena pagatavošanas. Nelietot, ja paaugstināts jutīgums pret kādu no sastāvdaļām!  Norādījumi: Uzglabāt sausā,vēsā, rūpīgi noslēgtā traukā/ kārbā, bērniem nepieejamā vietā!  Nelietot pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma!  Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Cukurs, aveņu ogu pulveris, acerolas augļu standartizēts pulveris, kas satur 15% dabīgu C vitamīnu, medus, upeņu koncentrāts, melnā plūškoka augļu sulas koncentrāts, liepu ziedu ekstrakts,kumelīšu ziedu ekstrakts, rutīns. Nesatur laktozi, lipekli (glutēnu), mākslīgos saldinātājus un krāsvielas!