Preces

Bezrecepšu zāles

ACETERIN EXPRESS 10mg tabletes N10

Lietotāja instrukcija
  • 5.77€

Pretalerģijas līdzeklis. Aceterin express pieaugušajiem un pusaudžiem, kas vecāki par 12 gadiem, lieto alerģiska rinīta (deguna gļotādas iekaisums) (sezonāls vai pastāvīgs), alerģiska konjunktivīta (acu gļotādas iekaisums) un hroniskas idiopātiskas (neskaidras izcelsmes) nātrenes simptomātiskai ārstēšanai.

Aceterin express bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem lieto alerģiska rinīta (sezonāla vai pastāvīga), alerģiska konjunktivīta un hroniskas idiopātiskas nātrenes simptomātiskai ārstēšanai.

Lietošana: Tabletes jānorij, uzdzerot glāzi šķidruma. Pieaugušie un pusaudži, vecāki par 12 gadiem: viena tablete dienā. Ja rodas miegainība, tableti labāk lietot vakarā. Bērni vecumā no 6 līdz 12 gadiem: viena tablete dienā vai pa 5mg (½ tablete) divas reizes dienā (no rīta un vakarā). Bērni, kam ķermeņa svars mazāks par 30kg: 5mg (½ tablete) vienu reizi dienā. Bērni vecumā līdz 6 gadu vecumam Apvalkotās tabletes nav ieteicams lietot bērniem līdz 6 gadu vecumam, jo šī zāļu forma nepieļauj atbilstošu devas pielāgošanu.

...lasīt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Cetirizīna dihidrohlorīds. Viena tablete satur 10 mg cetirizīna dihidrohlorīda.