Preces

Bezrecepšu zāles

PIASCLEDINE 300mg kapsulas N15

Lietotāja instrukcija
  • 24.08€

Piascledine 300 pieder jaunai lēnas iedarbības osteoartrīta simptomu ārstēšanai paredzētu zāļu grupai, kam raksturīga ievērojami kavēta iedarbība; lieto kā lēnas iedarbības terapiju gūžas un ceļa locītavas osteoartrīta simptomu ārstēšanai un kā papildu zāles, ārstējot periodontītu (zoba saknes un apkārtējo audu iekaisums).

Lietošana: Viena 300 mg kapsula dienā, nesakošļājot, ēdienreizes vidū. Osteoartrīta terapijas gadījumā ārstēšanas ilgums ir no 3 līdz 6 mēnešiem vai vismaz 3 mēneši. Periodontīta papildterapijas gadījumā ārstēšanas ilgums ir no 5 nedēļām līdz 3 mēnešiem vai vismaz 5 nedēļas.

Piascledine lietošana bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam nav atļauta, jo šajā grupā nav noteikta lietošanas drošība un efektivitāte.

...lasīt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!
Uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Viena kapsula satur: 300 mg apvienota nepārziepjojama avokado un sojas pupiņu ekstrakta (Avocado/Soya Unsaponifiables; ASU), kas atbilst 100 mg nepārziepjojamas avokado eļļas (Avocado oil) un 200 mg nepārziepjojamas sojas pupiņu eļļas (Soybean oil), koloidāls bezūdens silīcija dioksīds (Aerosil 200), Butilhidroksitoluols (E321).

Līdzīgie produkti