Preces

Uztura bagātinātājs

SANTEGRA/ GLUCOSAMINE FORTE kapsulas N60

Lietotāja instrukcija
  • 29.74€

Glucosamine Forte ir efektīvs līdzeklis dzīves kvalitātes uzlabošanai cilvēkiem ar locitāvu un mugurkaula problēmām.  
Lai locītavas būtu veselas, svarīga loma ir pareizam uzturam. Ēdot ar kalciju bagātus produktus, svaigus, tumši zaļus dārzeņus, augļus un zivis, kas dzīvo auksto ūdeņu jūrās un satur daudz omega-3 taukskābju un linolēnskābi, var atvieglot un mazināt locītavu iekaisumus.

Glucosamine Forte ir labs risinājums organisma regulārai papildināšanai ar skrimslim nepieciešamajām vielām. Tā galvēnas sastāvdaļas ir:

Glikozamīni – vielas , kas nepieciešamas locītavu saistaudu – skrimšļu "būvēšanai” un stimulē kolagēna veidošanos. Kolagēns ir ādas, cīpslu, kaulu, un zobu sastāvdaļa, kas darbojas kā "amortizators”, nodrošinot ādas, locītavu, cīpslu elastību.
Glikozamīnus lieto kā palīdzlīdzekli pie artrītiem un reimatisma, lai mazinātu sāpes locītavās un palielinātu locītavu kustīgumu. Glikozamīni sekmē labāku skrimšļa audu barošanu. Produkts satur arī haizivs skrimšļaudus, kas ir bagāts glikozamīnu avots.

Glikozamīna hidrohlorīds ir visstabilākā, vistīrākā un viskoncentrētākā glikozamīna forma.
Hondroitīna sulfāts sekmē aktīvu skrimšļa regenerāciju. Tam piemīt spējas saglabāt šķidrumu skrimšļa audos, kas nodrošina labu amortizējošu efektu, kā rezultātā paaugstinās saistaudu izturība. Vēl viena vērtīga hondroitīna īpašība ir spēja nomākt specifisko fermentu darbību, kas bojā un noārda skrimšļu audus.

Hondroitīna sulfātam un glikozamīna hidrohlorīdam piemīt pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība, pateicoties kurai, mazinās sāpes locītavās un mugurkaulā (gan miera stāvoklī, gan kustoties).

Glucosamine Forte lietošanu ieteicams apvienot ar aktīvu dzīvesveidu. Vingrinājumi palīdz pat ļoti veciem cilvēkiem, jo tie aizkavē kaulu blīvuma mazināšanos.

Glucosamine Forte:

  • sekmē locītavu skrimšļa virsmu atjaunošanos
  • normalizē locītavas šķidruma producēšanu
  • sekmē sāļu skalošanu no locītavām, nostiprina saites
  • uzlabo asinsapgādi un muskuļaudu barošanu
  • sekmē kuņģa-zarnu gļotādas reģenerāciju

Lietošana:  pa 1 kapsulai 2 reizes dienā, uzdzerot pilnu glāzi ūdens.

 

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Želatīns, Mikrokristāliskā celuloze (E460), Silīcija dioksīds (E551), Glikozamīna hidrohlorīds, Hondroitīna sulfāts, taukskābju magnija sāļi (E 470b), Patentēts maisījums (harpagofīta (Harpagophytum procumbens) sakne, haizivs skrimšļa pulveris)