Preces

Uztura bagātinātājs

SANTEGRA/ OSTEO COMPLEX tabletes N180

Lietotāja instrukcija
  • 24.69€

Osteo Complex ir unikāls kompānijas Santegra produkts, izstrādāts, pamatojoties uz jaunākajiem medicīniskajiem pētījumiem veselīgas balsta-kustību sistēmas uzturēšanai.

Osteo Complex sastāvā ir ekskluzīva formula, kas satur C vitamīnu (nepieciešams kolagēna – saistaudu "amortizatora” veidošanai), glikozamīnu (skrimšļa virsmu atjaunošanai locitāvās); kalciju un mangānu (kaulu nostiprināšanai), kā arī īpašu ekskluzīvu augu formulu, kurai piemīt pretiekaisuma darbība.

Nātre ir polivitamīnus saturošs augs, kas normalizē vielmaiņu un sekmē audu reģenerāciju. Tropiskā auga bosvēlijas, jeb vīraka koka sveķiem, piemīt izteikta pretiekaisuma iedarbība. Bromelains ir ferments, iegūts no ananāsiem, kam piemīt fermentatīvā aktivitāte olbaltumvielu un polipeptīdu šķelšanā. 

Osteo Complex:

  • nostiprina kaulaudus, saites, locītavas
  • viegli asimilējamā formā pieejams kalcijs un mangāns
  • aizkavē osteoporozes attīstību
  • mazina sāpes un iekaisumus locītavās
  • normalizē locītavu šķidruma izstrādi
  • uzlabo zobu, nagu un matu stāvokli

 

Osteo Complex satur glikozamīnu - ļoti efektīvu līdzekli locītavu un mugurkaula slimības profilaksei, palīdz atjaunot iekšējo locītavu skrimšļus un sinoviālā šķidruma izstrādei. 


Lietošana: pieaugušajiem- pa 2 tabletēm 2 reizes dienā, ar maltīti. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

 

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela (2 tabletes / diennakts devā 4 tabletēs): Glikozamīna hidrohlorīds - 500 mg /1000 mg; Kalcijs (dikalcija fosfāts) - 200 mg (25% no NRV / 400 mg (50% no NRV); Patentēts maisījums (117 mg / 234 mg), kurā: Bosvēlijas (Boswellia Serrata) sveķi - 66.9 mg / 133.8 mg; Bromelaīns (80 GDU/g) – 33.44 mg / 66.88 mg; Nātres (Urtica dioica L.) lapu pulveris – 16.66 mg / 33.32 mg; C vitamīns (askorbīnskābe) - 20 mg (25% no NRV) / 40 mg (50% no NRV); Mangāns (mangāna sulfāts) - 0.6 mg (30% no NRV) / 1.2 mg (60% no NRV).