Preces

Uztura bagātinātājs

PROENZI ARTHROSTOP PLUS tabletes N100 / WALMARK

Lietotāja instrukcija
  • 21.69€

Proenzi ArthroStop Plus satur glikozamīnu, metilsulfonilmetānu (MSM) un mangānu kombinācijā ar auga ekstraktu, kas iegūts no Bosvēlijas (Boswellia serrata)koka mizas. Glikozamīna hidrohlorīds ir glikozamīna vistīrākā forma. Glikozamīns ir locītavu skrimšļa pamatkomponents, skrimšļu un saišu struktūras analogs. Metilsulfonilmetāns (MSM) ir bioloģiski aktīvā organiskā sēra avots. Bosvēlijas koka mizas ekstrakts labvēlīgi ietekmē kaulu un locītavu darbību, kā arī palielina to izturību.Mangāns palīdz uzturēt kaulu veselību un veicina saistaudu normālu veidošanos.

Lietošana: 2 tabletes dienā, uzdzerot ūdeni. Minimālais lietošanas kurss 4 – 12 nedēļas. Kursu ieteicams atkārtot pēc 2 mēnešiem.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela glikozamīna hidrohlorīds (no vēžveidīgajiem), pretsalipes viela: mikrokristāliskā celuloze; metilsulfonilmetāns (MSM), apjoma palielinātājs: kalcija karbonāts; stabilizētāji: karboksimetilceluloze, hidroksipropilmetilceluloze; Bosvēlijas (Boswellia serrata) koka mizas ekstrakts, vidēja garuma ķēžu triglicerīdi, pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi; antioksidants: sojas pupiņu lecitīns; pretsalipes vielas: polidekstroze, silīcija dioksīds, talks; stabilizētājs: akācijas sveķi; mangāna sulfāts, krāsvielas: titāna dioksīds, dzelzs oksīdi.