Preces

Uztura bagātinātājs

PROENZI ARTHROSTOP LADY tabletes N60 / WALMARK

Lietotāja instrukcija
  • 16.46€

Proenzi ArthroStop Lady satur īpašu sievietes organismam piemērotu aktīvo vielu kombināciju. Dienas deva (2 tabletes) satur 1500 mg glikozamīna sulfātu, kā arī Bosvēlijas ekstraktu un OsteoComplex. Glikozamīns ir locītavu skrimšļa pamatkomponents, skrimšļu un saišu struktūras analogs. Bosvēlijas ekstrakts labvēlīgi ietekmē locītavu kustīgumu. Vitamīnu C veicina kolagēna veidošanos un ir nepieciešams normālai kaulu un skrimšļu darbībai. Proenzi ArthroStop Lady satur unikālu kompleksuOsteoComplex(kalcijs, vitamīns D, vitamīns K),kas nodrošina veselīgas kaulu struktūras un to funkciju saglabāšanu. Vitamīns D veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un uztur normālu kalcija līmeni asinīs. Pateicoties Bosvēlijas ekstraktam, kas labvēlīgi ietekmē kaulu un locītavu darbību, kā arī palielina to izturību, Proenzi ArthroStop Lady labvēlīgi iedarbojas uz visām locītavām - ceļgala, gūžas, roku locītavām un mugurkaulu.

Lietošana: 2 tabletes dienā, uzdzerot ūdeni. Optimālais lietošanas kurss 2 – 3 mēneši, ieteicams kursu atkārtot 2 – 3 reizes gadā. Produkts ir piemērots lietošanai arī ilgākam laikam. Produkts nav piemērots lietošanai bērniem un sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas periodā. 

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela glikozamīna sulfāts 2KCl (no vēžveidīgajiem), kalcija karbonāts, pretsalipes vielas: mikrokristāliskā celuloze, magnija stearāts, talks; stabilizētājs: hidroksipropilmetilpeluloze, hidroksipropilceluloze; Bosvēlijas (Boswellia serrata) ekstrakts, krāsvielas: titāna dioksīds, košenils; L-askorbīnskābe, fitomenadions, kokvilnas sēklu eļļa, holekalciferols.