Preces

Uztura bagātinātājs

SWANSON GLUKOSAMĪNS, HONDROITĪNS UN MSM / GLUCOZAMINE, CHONDROTIN, MSM tabletes N120

Lietotāja instrukcija
  • 19.49€

Glukozamīns, hondroitīns un MSM:

- Palīdz saglabāt veselīgas locītavas, kaulus, cīpslas un saites;
- Pozitīva ietekme uz kopīgo kaulu, skrimšļu struktūru;
- Uzlabo izturību un elastību skrimšļiem;
- Palīdz saglabāt locītavu elastību un mobilitāti.

Zinātniskie pētījumi liecina, ka glukozamīna, hondroitīna un MSM kombināciju var lietot kā uztura papildinājumu, lai palīdzētu uzturēt veselīgu locītavu struktūru un funkciju.

Glukozamīns uzlabo skrimšļaudu vielmaiņu, stimulē locītavu šķidruma, proteoglikānu (skrimšļu pamatstruktūru) un hialuronskābes sintēzi, līdz ar to samazina sairšanas procesus locītavās, uzlabojot to funkcijas.

Hondroitīns ietilpst skrimšļaudu struktūrā kā stiprinošs elements.

MSM – organisks sēra savienojums, kurš nostiprina skrimšļaudu elementus ciešā un noteiktā secībā. Svarīgs arī saišu, cīpslu, kaulu veidošanās procesos. Iesaistīts arī kolagēna un sinoviālā šķidruma ražošanai, tādējādi samazinot berzi un uzlabojot locītavu kustīgumu.

Trīs aktīvo vielu pozitīvā ietekme uz locītavām un to mobilitātes uzturēšanu ir zinātniski apstiprināta. Glukozamīns, hondroitīns un MSM – tie ir komponenti, kas darbojas visās locītavās - kāju, gurnu, roku locītavas un mugurkaulā. Pēc vispārēja uzskata pozitīvs efekts saglabājas pat 2-3 mēnešus pēc kursa lietošanas.

Uztura bagātinātājs ir ieteicams ne tikai cilvēkiem, kam jau ir problēmas ar locītavām, bet ir aktīvs dzīves veids ar lielu slodzi locītavu un saišu aparātam, kā arī cilvēkiem ar lieko svaru, smaga fiziska darba veicējiem.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Glukozamīna sulfāts (2KCl) (iegūts no vēžveidīgajiem), Hondroitīna sulfāts, Metilsulfonilmetāns Citas sastāvdaļas: biezinātājs - mikrokristāliskā celuloze (augu šķiedrviela), pretsalipes vielas - kalcija karbonāts, stearīnskābe, magnija stearāts, stabilizētājs – šķērsšūtā nātrija CMC, glazētājviela - šellaka,