Preces

Uztura bagātinātājs

KLOUBY FIT kapsulas N60 / TEREZIA

  • 18.63€

Aquamin minerālu komplekss, kur sastāvā ir 100% dabīgs sarkano aļģu pulveris, kas satur kalciju (Ca)160 mg (20%NRV) un magniju (Mg) 56,25 mg (15%NRV) normālai kaulu un muskuļu darbībai. (*NRV - uzturvielu atsauces vērtība)

Ieteicamā deva: Pa 1 kapsulai 2 reizes dienā pirms ēšanas. Kapsula jānorij vesela, uzdzerot glāzi ūdens vai atverot kapsulu, saturu pieberot pie pārtikas vai ūdens. Kapsula jāizlieto tūlīt pēc izņemšanas no iepakojuma. 

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uzmanību: nav piemērots bērniem un pusaudžiem, grūtniecēm un sievietēm, kas baro ar krūti.

Nesatur lipekli. Piemērots celiakijas slimniekiem, veģetāriešiem un vegāniem. Nelietot, ja ir pastiprināta jutība pret jebkuru sastāvdaļu.

 

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Sastāvdaļas diennakts devā (2 kapsulās): 1140 mg KLOUBY FIT maisījuma satur: Aquamin sarkano alģu pulveris (Lithothamnion calcareum) - 800 mg, kas ir kalcija (Ca) un magnija (Mg) avots, suņu rozes augļu ekstrakts (Rosa canina) - 110 mg, Bosvēlijas ekstrakts (Boswellia serrata) - 100 mg, liofilizētas šitake sēnes pulveris (Lentinula edodes) - 100 mg, kapsulas apvalks: celuloze- 94 mg, smiltsērkšķu ekstraktu (Hippophae rhamnoides) - 30 mg, dabīgu D3 vitamīnu - holekalciferolu, 10 µg.