Preces

Uztura bagātinātājs

CARDIOLUX 30ml / RFF

Lietotāja instrukcija
  • 4.90€

Cardiolux satur baldriāna, vilkābeļu un melisas ekstraktus, kas savstarpēji pastiprina viens otra iedarbību un labvēlīgi ietekmē gan sirds un asinsvadu, gan nervu sistēmu. Vilkābeļu ekstrakts uzlabo sirdsdarbību, asinsvadu tonusu un elasticitāti, uzlabo skābekļa apgādi, labvēlīgi iedarbojas arī uz nervu sistēmu. Baldriāna un melisas ekstrakti mazina spriedzi, palīdz nervozitātes, uztraukuma un iemigšanas traucējumu gadījumos, palīdz normalizēt satraukuma radītu asinsspiediena paaugstināšanos, palielina izziņas spējas.

Lietošana: lietot tikai atšķaidītā veidā! Bērniem no 1 līdz 3 gadu vecumam pa 5 pilieniem, no 3 līdz 6 gadu vecumam pa 10 pilieniem, no 6 līdz 12 gadu vecumam pa 15 pilieniem, pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma un pieaugušajiem pa 25 pilieniem trīs reizes dienā, iemaisot ½-1 glāzē ūdens, sulas vai cita piemērota šķidruma. Glabāšanas laikā var veidoties dabas produktiem raksturīgas nogulsnes, kas nemazina produkta kvalitāti. Pirms lietošanas sakratīt!

 

 

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Baldriāna sakņu sausais ekstrakts 3:1, Vilkābeļu augļu sausais ekstrakts 3:1, Melisas lapu sausais ekstrakts 1,5:1, glicerīns (E 422), kālija sorbāts (E 202) , attīrīts ūdens