Preces

Citi produkti

PULSA OKSIMETRI EASYPIX PO2 art64011

  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • 30.61€

PULSE OXIMETER - PULSES MĒRĪTĀJS:

PULSE OXIMETER - pulsa mērītājs uz pirksta. Pārnēsājamo pulsa oksimetru izmanto, lai mērītu skābekļa daudzumu asinīs un pulsa ātrumu. Pulsa oksimetru var izmantot gan mājās, gan medicīnas iestādē. Ierīce nav jākalibrē, tā darbojas precīzi un droši. Šī ierīce var būt noderīga sportistiem, kad ir svarīgi uzraudzīt sirdsdarbības ātrumu un skābekļa līmeni intensīvu treniņu laikā, kā arī ceļojot kalnos cilvēkiem ar veselības problēmām.

Jūsu skābekļa līmenis asinīs ir atkarīgs no jūsu veselības, elpošanas ātruma, skābekļa daudzuma gaisā, no jūsu aktivitātes un citiem faktoriem.

Veselam cilvēkam arteriālā skābekļa piesātinājuma (SpO2) normālam līmenim jābūt starp 94%. līdz 99 procentiem. Personām ar vieglu elpošanas ceļu slimību SpO2 var būt 90 procenti. un vēl.

Ja arteriālo asiņu skābekļa piesātinājuma līmenis nokrītas zem 90 procentiem. personai jāpiegādā papildu skābeklis. Turpmāk uzraudziet un sargājiet savu veselību, vienmēr pie rokas turot pulsa oksimetra ierīci.

Impulsu oksimetra izmantošana:

Ievietojiet 2 x AAA baterijas (atsevišķi nopērkamas baterijas);

Nospiediet ierīces barošanas pogu;

Mērīšana sākas, tiklīdz esat uzlicis pirkstu. Ekrāna kreisajā pusē redzēsiet kustīgu diagrammu, gaidiet, kamēr dati tiks analizēti un rezultāti parādīsies ekrānā;

Ierīce automātiski izslēdzas;

Iespējas:

Mērījumu diapazons: SpO2 35 ~ 100%; impulss 25-250 apgr./min (bpm);

Darba vides temperatūra: no 5 līdz 40 ° C;

Komplektā: ierīce, siksna, instrukcijas

Izmēri: 60 mm. x 40 mm;

...lasīt vairāk