Preces

Uztura bagātinātājs

BIOMAGNESIUM 300mg N30

Lietotāja instrukcija
  • 11.03€

Produkts magnija deficīta novēršanai. Magnijs palīdz samazināt nogurumu, palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, veicina normālu muskuļu darbību, veicina normālu nervu sistēmas darbību, veicina elektrolītu līdzsvaru, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un veicina normālu olbaltumvielu sintēzi, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Īpaši piemērots grūtniecēm un māmiņām, kas baro ar krūti, jo nesatur nevajadzīgas piedevas (smaržvielas, saldinātājus, krāsvielas u. c.) — samazinās alerģijas risks, organisms produktu vieglāk uzņem, un mazāk tiek kairināts kuņģis.

Lietošana: 1 paciņas saturu ieberiet glāzē 100 – 150 ml ūdens (ne karsta) vai sulas (svarīgi ievērot secību — vispirms lej šķidrumu, pulveri ieber pēc tam), rūpīgi izmaisiet un izdzeriet. Pieaugušajiem pa 1 paciņai dienā, bērniem 2 - 6 gadu vecumā ¼ paciņu dienā, 6-12 gadu 1/2 paciņu dienā pēc ēšanas. Par citas devas noteikšanu ieteicams konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Lietojot produktu no rīta tukšā dūšā (pirms ēšanas) iespējama vēdera izejas mīkstināšana.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela magnija citrāts