Preces

Uztura bagātinātājs

OLIMP LABS CHELA-ZINC kapsulas N30

Lietotāja instrukcija
  • 5.32€

Chela-Zinc  ir unikāla,  jaunākās paaudzes organiskā cinka formula, kas satur patentētu, hipoalerģisku cinka aminoskābes helātu Albion ar visaugstāko uzsūkšanās spēju un vispilnīgāko  izmantošanu organismā. Unikālajiem organisko minerālvielu helātiem Albion piemīt visaugstākā uzsūkšanās spēja un ļoti augsta bioefektivitāte, laba panesamība. Tie ir droši lietošanā - neizraisa gremošanas trakta kairinājumu, nav alerģiski; uzņemtā pārtika un citi vitamīni /minerālvielas neietekmē to uzsūkšanās spēju.

Albion aminoskābes helātu struktūra ir zinātniski apstiprināta ar patentētu FT-IR TRAACS metodi.

Cinks ir svarīga minerālviela, kas nepieciešama ik dienas, visa mūža garumā, jo piedalās daudzās svarīgās organisma funkcijās. Pierādīts, ka cinks: nepieciešams normālai imūnsistēmas darbībai; veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu; veicina normālu auglību un reprodukciju; palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs; nepieciešams šūnu dalīšanās procesam, veicina normālu DNS sintēzi; nepieciešams kaulu, ādas, matu un nagu veselības uzturēšanai, kā arī palīdz uzturēt normālu redzi; palīdz nodrošināt normālu makroelementu, ogļhidrātu un taukskābju vielmaiņu, kā arī veicina nomālu olbaltumvielu sintēzi.

Lietošana: pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma 1kapsula dienā vai pēc ārsta norādījumiem, pēc ēšanas.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Cinks, maltodekstrīns, mikrokristāliskā celuloze (E 460), taukskābju magnija sāļi (E 470b), želatīns, titāna dioksīds (E 171)