Preces

Uztura bagātinātājs

BEAUTYNOL kapsulas N30 (1+1)

Lietotāja instrukcija
  • 14.88€

Beautynol ir efektīvs produkts, kas satur 21 komponentu, kuri pa asinsrites sistēmu nonāk ādas dziļākajos slāņos, matu saknēs un nagu augšanas zonā.

Beautynol produkts ir īpašs ar to, ka satur tādus retus augļu ekstraktus kā Guavas un Pitangas, kā arī speciāli izstrādātas minerālvielu un vitamīnu attiecības. Sastāvā esošais vitamīns E veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Sastāvā esošais varš veicina normālu ādas un matu pigmentāciju, savukārt cinks palīdz uzturēt matu, nagu un ādas veselību.

Lietošana: Iesaka lietot pa 1 kapsulai Beautynol dienā ēšanas laikā vai tūlīt pēc ēšanas, uzdzerot nelielu ūdens daudzumu.

 

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Bambusa vasu ekstrakts, metionīns, lielās nātres sakņu pulveris 3 kapsulāsekstrakts, Gotu Kolas lapu ekstrakts (vairoglape), parastās guavas augļu ekstrakts, pitangas augļu ekstrakts, Granātābolu sēklu ekstrakts, zaļās tējas lapu ekstrakts, cisteīns, mikrokristāliskā celuloze (E 460), E vitamīns, Pantotēnskābe, dikalcija fosfāts (E 341), Cinks, Para - aminobenzoskābe (PABA) , B1 vitamīns, A vitamīns, Varš, silīcija dioksīds (E 551), Biotīns, Jods, Selēns, D vitamīns, B12 vitamīns