Preces

Uztura bagātinātājs

ESI IMMUNIFLOR POCKET DRINK PACIŅĀS N16

  • 12.31€

Šis uztura bagātinātājs satur ehināciju, plūškoku, cinku un Manuka medu. Ehinācija un plūškoks atbalsta organisma aizsargspējas. Cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Katra deva satur 2 miljardus sterilizētus enzīmus (dzīvotnespējīgus).

Jaunzēlandes Manuka medus iegūts no bitēm, kas apputeksnē Manuka balto ziedu krūmus.

Audzis senatnīgā vidē, tas ir īpaši tīrs un bagāts ar dabas vielām, tā struktūra ir blīva un tas ir ļoti garšīgs. Gadsimtiem ilgi Maori ir izmantojuši šo medu un eļļu, kas iegūta no šī auga.

16 paciņas kastītē.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela attīrīts ūdens; stabilizētājs: glicerīns; ehinācijas lakstu sausais ekstrakts (Echinacea purpurea Moench.), kas satur 4% polifenolus (0,9%); liofilizēts plūškoka (Sambucus nigra L.) augļu sulas koncentrāts, kas satur 8% antocianīnus kā cianidīn-3-glikozīdu (0,75%); plūškoka (Sambucus nigra L.) ziedu sausais ekstrakts, kas satur 0,3%, flavonoīdus (0,75%); Manuka medus (0,75%); skābe: citronskābe; biezinātājs: Guāra sveķi; konservants: kālija sorbāts; dabīgs aromatizētājs; cinka oksīds; sterilizētas Lactobacillus Casei (HA-108); sterilizētas Lactobacillus Acidophilus (HA-122); sterilizētas Lactobacillus Plantarum (HA-119); sterilizētas Streptococcus Thermophilus (HA-110). Produkts satur sojas un piena derivātus.