Preces

Uztura bagātinātājs

DOPPELHERZ AKTIV SPORT DIRECT VITAMĪNI+MINERĀLI paciņas N20

  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • 8.66€

Sport DIRECT pēc fiziskas slodzes un sporta nodarbībām palīdz nodrošināt jūs ar rūpīgi izvēlētām minerālvielām, mikroelementiem un B grupas vitamīniem, kā arī tas garšo lieliski.

Pateicoties mūsdienīgam ražošanas procesam, ir izdevies izstrādāt praktisku dozēšanas formu. Sport DIRECT satur vērtīgus mikroelementus mikrogranulu formā: atplēsiet vienu devu saturošo paciņu un izberiet tās saturu tieši uz mēles.

Smalkās granulas dažu sekunžu laikā izšķīdīs. Norijiet tās, varat neuzdzert šķidrumu. Tās ir ideāli piemērotas līdzņemšanai. Šī dozēšanas forma ir piemērota tam, lai pēc fiziskas slodzes un sporta nodarbībām palīdzētu nodrošināt organismu ar svarīgām uzturvielām.

Nozīmīga loma optimālas organisma darbības nodrošināšanā ir sabalansētam uzturam. Organisms pilnvērtīgi var darboties tikai tad, ja tas ir apgādāts ar visām nepieciešamajām uzturvielām pietiekamā daudzumā. Sportistiem un fiziski aktīviem cilvēkiem var būt lielāka nepieciešamība pēc mikroelementiem, minerālvielām un vitamīniem palielināta enerģijas patēriņa un intensīvākas muskuļu masas veidošanās dēļ, kā arī saistībā ar to pastiprinātu izdalīšanos ar sviedriem.

Sport DIRECT satur sabalansētu, rūpīgi izvēlētu mikroelementu kombināciju sportistiem un fiziski aktīviem cilvēkiem. To lietojot, uzturs var tikt mērķtiecīgi papildināts un palielinātā nepieciešamība - kompensēta.

...lasīt vairāk
Sastāvdaļas
Aktīvā viela Kalcija karbonāts, magnija oksīds, apjoma palielinātājs - sorbīts, skābuma regulētāji - mononātrija citrāts, magnija citrāts, apjoma palielinātājs - mannīts, skābuma regulētājs - citronskābe, aromātizētāji, cinka citrāts, dzelzs difosfāts, biezinātājs - nātrija karboksimetilceluloze, piridoksīna hidrohlorīds, riboflavīns, tiamīna mononitrāts, pretsalipes viela - talks, mangāna sulfāts, saldinātāji - acesulfāms K, nātrija saharīns, nātrija ciklamāts, vara karbonāts, hroma-(III)-hlorīds, kālija jodīds, nātrija molibdāts, nātrija selenāts, ciānkobalamīns

Līdzīgie produkti