Preces

Bezrecepšu zāles
ALKA-SELTZER 324mg putojošās tabletes N10
ALKA-SELTZER 324mg putojošās tabletes N10

Alka-Seltzer ir pretsāpju un temperatūru pazeminošs līdzeklis, kuru lieto simptomātiskai galvas, zobu, kakla, menstruāciju, muskuļu un locītavu, muguras sāpju un vāju artrīta sāpju mazināšanai. Alka-Seltzer lieto arī sāpju un drudža mazināšanai vispārējas saaukstēšanās un drudža gadījumā. Lietošana: Vienmēr lietojiet Alka-Seltzer tieši tā, kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ja vien ārsts nav norādījis citādi, Jūs drīkstat lietot Alka-Seltzer kā norādīts turpmāk. Pieaugušie un pusaudži no 16 gadu vecuma: 1 – 3 putojošās tabletes vienā reizē, atkārtot pēc 4 – 8 stundu intervāla. Nedrīkst lietot vairāk kā 12 putojošās tabletes dienā. Pirms lietošanas tableti izšķīdināt glāzē ūdens. Nelietojiet Alka-Seltzer tukšā dūšā. Alka-Seltzer jālieto pēc ēdienreizēm. ..

4.97€ Bez PVN:4.44€

Bezrecepšu zāles
CITRAMON P tabletes N60 /NIŽFARM
CITRAMON P tabletes N60 /NIŽFARM

Citramon P tabletes ir kombinēts pretsāpju, pretdrudža un pretiekaisuma līdzeklis, kas satur acetilsalicilskābi, paracetamolu un kofeīnu. Citramon P lieto pieaugušie mērenu sāpju gadījumos (galvas sāpes, zobu sāpes, muskuļu, locītavu sāpes, neiralģija (nervu sāpes), menstruālās sāpes u.c.), temperatūras pazemināšanai saaukstēšanās un citu infekciozi-iekaisīgu slimību gadījumos. Lietošana: Pieaugušiem un bērniem no 16 gadu vecuma Citramon P lieto iekšķīgi pēc ēšanas pa 1-2 tabletēm 2-3 reizes dienā. Maksimālā diennakts deva – 6 tabletes. Pārtraukums starp lietošanas reizēm ne mazāks kā 6 stundas. Ja slimniekam ir aknu vai nieru funkciju traucējumi, pārtraukums starp lietošanas reizēm nedrīkst būt mazāks kā 8 stundas. Preparātu nav ieteicams lietot ilgāk kā 5 dienas kā pretsāpju līdzekli un ilgāk kā 3 dienas kā temperatūru pazeminošu līdzekli bez ārsta norādījuma un uzraudzības.   ..

5.81€ Bez PVN:5.19€

Bezrecepšu zāles
COLDREX HOTREM lemon+vitamīns C paciņas N10
COLDREX HOTREM lemon+vitamīns C paciņas N10

Coldrex HotRem Lemon lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai. Coldrex HotRem Lemon satur trīs aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūru; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu; C vitamīnu (askorbīnskābi), kas palīdz atjaunot organismā C vitamīna daudzumu, kas varētu būt zaudēts gripas un saaukstēšanās sākuma fāzē. Pieaugušie (ieskaitot gados vecākus cilvēkus) un pusaudži no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu vairāk nekā 54 kg Ieteicamā deva ir viena paciņa ik pēc 4 līdz 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 5 paciņām 24 stundu laikā. Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās.   Nepārsniedziet norādīto devu. Nelietojiet ilgāk par 3 dienām. Ja simptomi neizzūd pēc 3 dienām, konsultējieties ar ārstu un pārtrauciet Coldrex HotRem Lemon lietošanu.   Lietošana bērniem un pusaudžiem Nav ieteicams bērniem un pusaudžiem līdz 16 gadu vecumam. ..

8.87€ Bez PVN:7.92€

Bezrecepšu zāles
COLDREX MAXGRIP MENTHOL & BERRIES PULVERIS N10
COLDREX MAXGRIP MENTHOL & BERRIES PULVERIS N10

Coldrex MaxGrip Menthol & Berries lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai. Coldrex MaxGrip Menthol & Berries satur trīs aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūru; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu; C vitamīnu (askorbīnskābi), kas palīdz atjaunot organismā C vitamīna daudzumu, kas varētu būt zaudēts gripas un saaukstēšanās sākuma fāzē. Pieaugušie (ieskaitot gados vecākus cilvēkus) un pusaudži no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu vairāk nekā 54 kg Ieteicamā deva ir viena paciņa ik pēc 4 līdz 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 4 paciņām 24 stundu laikā. Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās.   Nepārsniedziet norādīto devu. Nelietojiet ilgāk par 3 dienām. Ja slimības simptomi neizzūd pēc 3 dienām, konsultējieties ar ārstu un pārtrauciet Coldrex MaxGrip Menthol & Berries lietošanu.   Lietošana bērniem un pusaudžiem Nav ieteicams bērniem un pusaudžiem līdz 16 gadu vecumam. ..

9.20€ Bez PVN:8.21€

Bezrecepšu zāles
COLDREX tabletes N12
COLDREX tabletes N12

Coldrex tabletes lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai. Pieaugušie (ieskaitot gados vecākus cilvēkus) un pusaudži no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu vairāk nekā 54 kg Ieteicamā deva ir 1 – 2 tabletes ik pēc 4 – 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 8 tabletēm 24 stundu laikā.   Pusaudži no 12 līdz 16 gadu vecumam ar ķermeņa masu 43 – 54 kg Ieteicamā deva ir 1 tablete ik pēc 4 – 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 4 tabletēm 24 stundu laikā.   Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās. Nepārsniedziet norādīto devu. Nelietojiet ilgāk par 3 dienām. Ja simptomi neizzūd pēc 3 dienām, konsultējieties ar ārstu un pārtrauciet Coldrex lietošanu.   Lietojiet Coldrex tablešu devu, uzdzerot ūdeni.   Lietošana bērniem un pusaudžiem Nav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam. ..

5.29€ Bez PVN:4.72€

Bezrecepšu zāles
COLDREX tabletes N24
COLDREX tabletes N24

Coldrex tabletes lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai.  Kā lietot Coldrex:   Vienmēr lietojiet vismazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu mazināšanai.   Pieaugušie (ieskaitot gados vecākus cilvēkus) un pusaudži no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu vairāk nekā 54 kg Ieteicamā deva ir 1 – 2 tabletes ik pēc 4 – 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 8 tabletēm 24 stundu laikā.   Pusaudži no 12 līdz 16 gadu vecumam ar ķermeņa masu 43 – 54 kg Ieteicamā deva ir 1 tablete ik pēc 4 – 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 4 tabletēm 24 stundu laikā.   Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās. Nepārsniedziet norādīto devu. Nelietojiet ilgāk par 3 dienām. Ja simptomi neizzūd pēc 3 dienām, konsultējieties ar ārstu un pārtrauciet Coldrex lietošanu.   Lietojiet Coldrex tablešu devu, uzdzerot ūdeni.   Lietošana bērniem un pusaudžiem Nav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam. ..

8.24€ Bez PVN:7.36€

Bezrecepšu zāles
DIOPPEX 1000/12.2MG PULVERIS N10 (WICK)
DIOPPEX 1000/12.2MG PULVERIS N10 (WICK)

Bezrecepšu zāles Dioppex palīdz atvieglot saaukstēšanās un gripas simptomus. Dioppex palīdz atvieglot saaukstēšanās un gripas simptomus, piemēram, galvassāpes, citas sāpes un deguna aizlikumu, kā arī pazemina ķermeņa temperatūru. Tas satur divas aktīvās vielas: paracetamolu, kas ir labi pazīstams pretsāpju līdzeklis, kā arī var mazināt drudzi (antipirētisks līdzeklis); fenilefrīna hidrohlorīdu (līdzeklis pret deguna aizlikumu), kas mazina tūsku deguna ejās un deguna aizlikumu. ..

8.94€ Bez PVN:7.98€

Bezrecepšu zāles
FERVEX GRANULAS PIEAUGUŠIEM N8 PI
FERVEX GRANULAS PIEAUGUŠIEM N8 PI

FERVEX lieto vienlaicīgai, simptomātiskai drudža, vieglu sāpju un iesnu ārstēšanai pieaugušajiem un pusaudžiem pēc 15 gadu vecuma. FERVEX sastāvā ir trīs aktīvās vielas: §  pretsāpju un pretdrudža līdzeklis paracetamols; §  feniramīna maleāts ir pretalerģisks līdzeklis, kurš samazina deguna izdalījumus un aizlikumu,  asarošanu, kā arī mazina šķaudīšanu; §  C vitamīns nosedz organisma papildus nepieciešamību pēc C vitamīna drudža un saaukstēšanās gadījumā.   Vienmēr lietojiet FERVEX tieši tā, kā noteicis ārsts. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva ir 1 paciņa 2 vai 3 reizes 24 stundās. Starplaikam starp zāļu lietošanu jābūt vismaz 4 stundām, nieru mazspējas gadījumā vismaz 8 stundām. Ieberiet paciņas saturu glāzē un pielejiet karstu vai aukstu ūdeni, sajauciet līdz izšķīst, un tūlīt pat izdzeriet. Saaukstēšanās gadījumā varat izmantot karstu ūdeni un ir ieteicams sākt lietot zāles vakarā līdz ar pirmo simptomu parādīšanos.         ..

6.41€ Bez PVN:5.72€

Bezrecepšu zāles
FERVEX pieaugušajiem bez cukura, paciņas N8
FERVEX pieaugušajiem bez cukura, paciņas N8

Lieto simptomātiskai drudža, vieglu sāpju un iesnu ārstēšanai. Lietošana: Pieaugušie un pusaudži no 15 gadu vecuma lieto pa 1 paciņai 2 vai 3 reizes 24 stundās. ..

7.47€ Bez PVN:6.67€

Bezrecepšu zāles
GRIPOFLEKS 500 ar vitamīnu C pulveris 5g N5
GRIPOFLEKS 500 ar vitamīnu C pulveris 5g N5

Gripas, saaukstēšanās, augšējo elpceļu iekaisuma simptomu mazināšanai, ieskaitot galvassāpes, sāpes ķermenī, drudzi, deguna un tā blakusdobumu aizprostojumu, iesnas un šķaudīšanu. Lietošana: pieaugušie un pusaudži pēc 15 g.v. lieto vienu paciņu 3 reizes dienā ar starplaiku ne mazāku par 4 stundām. ..

5.21€ Bez PVN:4.65€

Bezrecepšu zāles
IBUMAX 400MG tabletes N10
IBUMAX 400MG tabletes N10

Ibuprofēns mazina sāpes, pazemina temperatūru un samazina iekaisumu. Lietošana: 1 tablete, ja nepieciešams 1-3 reizes dienā. ..

1.57€ Bez PVN:1.40€

Bezrecepšu zāles
IBUMETIN 200mg tabletes N10
IBUMETIN 200mg tabletes N10

Ibumetin 200 lieto nelielas intensitātes akūtu sāpju, piemēram, galvassāpju, zobu sāpju, menstruālo sāpju, muskuļu sāpju, locītavu sāpju, muguras sāpju gadījumā. Ibumetin 200 lieto arī, lai mazinātu drudža simptomus. Lietošana: Pieaugušie un bērni vecāki par 12 gadiem:1 tablete (200 mg) katras 4-6 stundas, ja nav uzlabošanās drīkst lietot 2 tabletes (400 mg), maksimālā diennakts deva nedrīkst pārsniegt 6 tabletes (1200 mg) dienā. Bērni līdz 12 gadu vecumam:20 līdz 40 mg/kg ķermeņa masas 24 stundu laikā, 3 dalītās devās. Bērni līdz 12 g vecumam drīkst lietot ibuprofēnu tikai pēc ārsta norādījuma. Ja sāpes ir ilgāk kā 4 dienas, konsultējieties ar ārstu. Ja ārsts Jums nozīmējis citas devas, ievērojiet ārsta norādījumus. Tabletes ieņem veselas, uzdzerot glāzi ūdens, bet tableti drīkst arī sakošļāt vai sasmalcināt. ..

1.65€ Bez PVN:1.47€

Bezrecepšu zāles
IBUMETIN 400mg  tabletes N100
IBUMETIN 400mg tabletes N100

Ibuprofēns mazina sāpes, pazemina temperatūru un samazina iekaisumu. Lietošana: Vienmēr lietojiet Ibumetin 400 tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva īslaicīgai sāpju ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem virs 15 gadiem ir 1-3 tabletes (400-1200 mg), augstākais 3 tabletes (1200 mg) dienā. Deva bērniem līdz 15 g vecumam ir 20 līdz 40 mg/kg ķermeņa masas 24 stundu laikā, 3 dalītās devās. Bērni līdz 15 g vecumam drīkst lietot ibuprofēnu tikai pēc ārsta norādījuma. Tabletes ieņem veselas, uzdzerot glāzi ūdens, bet tableti drīkst arī sakošļāt vai sasmalcināt. ..

10.54€ Bez PVN:9.41€

Bezrecepšu zāles
IBUMETIN 400mg tabletes N10
IBUMETIN 400mg tabletes N10

Ibumetin 400 lieto īslaicīgai sāpju ārstēšanai (piemēram, galvassāpes, migrēna, zobu sāpes, menstruālās sāpes, muskuļu sāpes, akūts artrīts un pēcoperāciju vai pēctraumu sāpes) un kā pretdrudža līdzekli. Lietošana: Ieteicamā deva īslaicīgai sāpju ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem virs 15 gadiem ir 1-3 tabletes (400-1200 mg), augstākais 3 tabletes (1200 mg) dienā. Deva bērniem līdz 15 g vecumam ir 20 līdz 40 mg/kg ķermeņa masas 24 stundu laikā, 3 dalītās devās. Bērni līdz 15 g vecumam drīkst lietot ibuprofēnu tikai pēc ārsta norādījuma.Tabletes ieņem veselas, uzdzerot glāzi ūdens, bet tableti drīkst arī sakošļāt vai sasmalcināt. ..

2.12€ Bez PVN:1.89€

Bezrecepšu zāles
IBUSTAR 400mg apvalkotās tabletes N10
IBUSTAR 400mg apvalkotās tabletes N10

Pretsāpju, pretiekaisuma un pretdrudža līdzeklis. Lietošana: pa 1 tabletei (400 mg) 1-3 reizes dienā. ..

2.12€ Bez PVN:1.89€

Bezrecepšu zāles
NUROFEN FORTE  tabletes 400mg N12
NUROFEN FORTE tabletes 400mg N12

Nurofen Forte 400 mg apvalkotās tabletes satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, iekaisumu un augstu temperatūru. Migrēnas tipa galvassāpju, muguras sāpju, zobu sāpju, neiralģijas un menstruāciju sāpju, kā arī reimatisku, t.sk. viegla artrīta izraisītu sāpju, un muskuļu sāpju atvieglošana. Nurofen Forte 400 mg apvalkotās tabletes mazinot sāpes, iekaisumu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru, atvieglo saaukstēšanās un gripas norisi. Lietošana: Tikai īslaicīgai lietošanai. Pieaugušiem un bērniem pēc 12 gadu vecuma sākumdeva 1 tablete, uzdzerot ūdeni, pēc tam, ja nepieciešams, pa 1 tabletei ik pēc 4 stundām. Nelietot vairāk kā 3 tabletes 24 stundu laikā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam bez ārsta norādījuma nelietot. Jāievēro 4 stundu intervāls starp devām. Pacientiem ar jutīgu kuņģi šīs zāles jālieto ēdienreizes laikā vai pēc tās. ..

3.06€ Bez PVN:2.73€

Bezrecepšu zāles
NUROFEN FORTE EXPRESS tabletes 400MG N12
NUROFEN FORTE EXPRESS tabletes 400MG N12

Nurofen Forte Express satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Nurofen Forte Express lieto, lai remdētu: galvassāpes, muguras sāpes, sāpīgas menstruācijas, zobu sāpes, neiralģiju (nervu sāpes), un migrēnu; muskuļu sāpes, reimatiskas sāpes un mērenas artrīta sāpes; saaukstēšanās un gripas simptomus, paaugstinātu temperatūru (drudzi). ..

3.90€ Bez PVN:3.48€

Bezrecepšu zāles
NUROFEN tabletes 200mg N12
NUROFEN tabletes 200mg N12

Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, pietūkumu un augstu temperatūru. Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes  lieto, lai remdētu galvassāpes, muguras sāpes, sāpīgas menstruācijas, zobu sāpes, neiralģiju, reimatiskas sāpes, muskuļu sāpes, migrēnu, saaukstēšanās un gripas simptomus, kā arī drudzi. Lietošana: Vienmēr lietojiet Nurofen 200 mg apvalkotās tabletes saskaņā ar ārsta vai farmaceita norādījumiem. Pieaugušiem un bērniem pēc 12 gadu vecuma: Norijiet 2 tabletes, uzdzerot ūdeni, pēc tam, ja nepieciešams, lietojiet vēl 1 vai 2 tabletes ik pēc 4 stundām. Starplaikam starp devām jābūt vismaz 4 stundām. Nelietojiet vairāk par 6 tabletēm (1200 mg) 24 stundu laikā. Nav piemērotas bērniem līdz 12 gadu vecumam. Ja pusaudžiem no 12 gadu vecuma zāles jālieto vairāk kā 3 dienas vai simptomi pastiprinās, jākonsultējas ar ārstu.   ..

2.04€ Bez PVN:1.82€

Bezrecepšu zāles
PANADOL  120MG/5ML SUSP 100ML
PANADOL 120MG/5ML SUSP 100ML

Panadol lieto vieglu līdz vidēji stipru sāpju atvieglošanai un temperatūras pazemināšanai. Piemērots zīdaiņiem un bērniem no 1 mēneša līdz 12 gadu vecumam.Šo zāļu aktīvā viela ir paracetamols.Panadol lieto vieglu līdz vidēji stipru sāpju atvieglošanai un temperatūras pazemināšanai.Piemērots zīdaiņiem un bērniem no 1 mēneša līdz 12 gadu vecumam. Vienmēr lietojiet Panadol suspensiju tieši tā, kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Nepārsniedziet norādīto devu. Vienmēr lietojiet vismazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu mazināšanai. Nelietot biežāk kā ik pēc 4 stundām. Panadol suspensija jālieto iekšķīgi. Pirms lietošanas pudele labi jāsakrata. Izmantojiet klātpielikto mērkaroti. Devas bērniem: Vecums Reizes deva - suspensijas mērkarošu (5 ml) skaits 1-3 mēneši 0,5 3 mēneši - 1 gads 0,5-1 1-6 gadi 1-2 6-12 gadi 2-4 Drudža ārstēšana bērniem no 1-3 mēnešus veciem bērniem Ja drudzis saglabājas >24 stundas (pēc 4 devām), Jums jāsazinās ar ārstu, lai izslēgtu infekcijas iespēju. Pēcvakcinācijas reakcijas mazināšanai bērniem no 1-3 mēnešus veciem bērniem Reizes devu pa 10-15 mg/kg var lietot simptomātiskai pēcvakcinācijas reakcijas mazināšanai. Devu var atkārtot ik pēc 4 - 6 stundām pēc vajadzības, bet nedrīkst lietot vairāk par 4 devām 24 stundu laikā. Maksimālais nepārtrauktas lietošanas ilgums bez konsultēšanās ar ārstu: 3 dienas. Bērniem no 1 mēneša vecuma Maksimālā dienas deva: 60 mg/kg, 24 stundu laikā dalot vairākās reizes devās pa 10-15 mg/kg. Nav ieteicams bērniem līdz 1 mēneša vecumam. ..

6.38€ Bez PVN:5.70€

Bezrecepšu zāles
PARACETAMOL SOPHARMA 500mg tabletes N20
PARACETAMOL SOPHARMA 500mg tabletes N20

Paracetamol ir vieglu līdz vidēji smagu sāpju, piemēram, galvassāpju, migrēnas, neiralģijas, zobu sāpju, ausu sāpju, reimatisku sāpju atvieglošanai, pēcoperācijas sāpju simptomātiskai ārstēšanai; kā arī paaugstinātas temperatūras pazemināšanai. Lietošana: pieaugušajiem un bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem-1 – 2 tabletes 3 – 4 reizes dienā. Maksimālā dienas deva ir 8 tabletes. Starp devu lietošanas reizēm ieteicams ievērot 4 – 6 stundu starplaiku. Bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem- ½ - 1 tablete 3 – 4 reizes dienā, bet ne biežāk kā ik pēc 4 stundām. Maksimālā dienas deva nedrīkst būt lielāka par 4 tabletēm ..

1.65€ Bez PVN:1.47€

Bezrecepšu zāles
SARIDON tabletes N10
SARIDON tabletes N10

Lieto vieglu un vidēji smagu galvassāpju, zobu sāpju, menstruāciju perioda sāpju, reimatisku sāpju, pēcoperācijas sāpju, kā arī sāpju un drudža remdēšanai saaukstēšanās slimību gadījumā. Lietošana: pieaugušajiem 1-2 tabletes līdz 3 reizēm dienā, 12-16 g. jauniešiem – 1 tablete līdz trīs reizēm dienā. ..

2.27€ Bez PVN:2.03€

Bezrecepšu zāles
SOLPADEINE šķīstošas tabletes 500/8/30mg N12
SOLPADEINE šķīstošas tabletes 500/8/30mg N12

Lieto reimatisku sāpju, išiasa un lumbago, kā arī sastiepumu un muskuļu sasprindzinājuma, galvassāpju, sinusīta, migrēnas, neiralģijas, zobu sāpju un menstruāciju sāpju ātrai mazināšanai. Lietošana: 2 tabletes izšķīdināt vismaz pusglāzē ūdens un lietot līdz 3-4 reizēm dienā (pēc vajadzības). ..

5.99€ Bez PVN:5.35€

Bezrecepšu zāles
SOLPADEINE tabletes N12
SOLPADEINE tabletes N12

Lieto reimatisku sāpju, muguras sāpju, galvassāpju, migrēnas, menstruāciju sāpju, izmežģījumu, zobu sāpju, neiralģijas, deguna blakusdobumu iekaisuma, kakla sāpju un drudža ārstēšanai, kā arī saaukstēšanās un gripas simptomātiskai ārstēšanai. Lietošana: Pa 2 tabletēm līdz 3–4 reizēm dienā pēc nepieciešamības. ..

5.72€ Bez PVN:5.11€

Uztura bagātinātājs
TERMOBRONX  pulveris N8
TERMOBRONX pulveris N8

Termobronx – šķīstoša karsta tēja ar ārstniecisko augu ekstraktiem. Ārstniecības augi, kas ietilpst Termobronx sastāvā, jau sen medicīnā tiek izmantoti kā līdzekļi, kas stiprina organismu saaukstēšanas laikā. Lietošana: 1 paciņa Termobronx šķīstošās tējas 3 reizes dienā. Bērniem no 3 gadu vecuma: 1 paciņa Termobronxšķīstošās tējas 1-2 reizes dienā. Vienas paciņas saturu jāizber krūzē, jāaplej ar karstu vārītu ūdeni un jāsamaisa. Termobronx jādzer karstu. Var lietot kopā ar medu. Organisma izturības stiprināšanai epidēmiju periodā ieteicams lietot 1 paciņu Termobronx dienā. Termobronxvar lietot kopā ar pretsaaukstēšanās zālēm. Termobronx var lietot grūtniecības un zīdīšanas periodā. ..

8.56€ Bez PVN:7.07€

Uztura bagātinātājs
TERMOBRONX AR INGVERU paciņas N8
TERMOBRONX AR INGVERU paciņas N8

Termobronx® ar ingveru Karsts šķīstošs augu dzēriens ar C vitamīnu un ingveru 8 paciņas Termobronx® Izsildi sevi !   Uztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātāju ..

7.11€ Bez PVN:5.88€

Bezrecepšu zāles
THERAFLU ND bes miegainības N10
THERAFLU ND bes miegainības N10

Lieto simptomātiskai augšējo elpceļu infekciju un gripas simptomu mazināšanai kā sāpes, drudzis, deguna un deguna blakusdobumu aizlikums, kā arī klepus. Lietošana: Pieaugušie un pusaudži no 16 gadiem lieto pa 1 paciņai ik pēc 6 stundām pēc nepieciešamības. Nelietojiet vairāk kā 4 paciņas 24 stundu laikā. ..

9.04€ Bez PVN:8.07€

Bezrecepšu zāles
THERAFLU NT pirms gulētiešanas N10
THERAFLU NT pirms gulētiešanas N10

Lieto sāpju un nepatīkamu sajūtu, kakla iekaisuma un drudža, iesnu, šķaudīšanas un klepus simptomātiskai ārstēšanai. Lietošana: Pieaugušie un par 12 gadiem vecāki bērni lieto pa 1 paciņai ik pēc 6 stundām. Deva nedrīkst pārsniegt 4 paciņas 24 stundu laikā un ārstēšanas ilgums 5 dienas. ..

9.04€ Bez PVN:8.07€

Bezrecepšu zāles
TRIFLUNEX 500/200/10MG PULVERIS N10 (WICK)
TRIFLUNEX 500/200/10MG PULVERIS N10 (WICK)

Bezrecepšu zāles TriFlunex ir paredzēts saaukstēšanās un gripas simptomu mazināšanai. TriFlunex ir paredzēts saaukstēšanās un gripas simptomu mazināšanai. Tā sastāvā ir trīs aktīvās vielas: Paracetamols ir plaši pazīstams pretsāpju līdzeklis (analgētisks līdzeklis). Tas ir efektīvs pret sāpēm, piemēram, galvas un kakla sāpēm, un var pavājināt drudzi (antipirētisks līdzeklis). Gvaifenezīns (atkrēpojošs līdzeklis) šķidrina elpceļos esošās gļotas, kas palīdz atvieglot dziļu klepu. Fenilefrīna hidrohlorīds (līdzeklis pret aizliktu degunu) samazina deguna elpceļu tūsku, atvieglojot aizlikta deguna simptomus. Jums jālieto TriFlunex vienīgi tad, ja Jums ir sāpes vai drudzis, deguna aizlikums un dziļš klepus. ..

9.05€ Bez PVN:8.08€

Bezrecepšu zāles
VOLTAREN AKTI FILM COAT 12.5mg tabletes N10
VOLTAREN AKTI FILM COAT 12.5mg tabletes N10

Voltaren Akti satur diklofenaku, kas pieder pie zāļu grupas, ko sauc par “nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem” (NPL). Voltaren Akti ir pretsāpju līdzeklis, kas arī samazina iekaisumu (pietūkumu) un pazemina temperatūru. Voltaren Akti nodrošina ātru sāpju mazināšanu tādos gadījumos, kā: muskuļu, locītavu, muguras sāpes, galvassāpes, zobu sāpes un menstruāciju sāpes; gripas un saaukstēšanās gadījumos (ieskaitot sāpes, nepatīkamas sajūtas, iekaisis kakls). Tas arī mazina drudzi. Lietošana: Nelietojiet vairāk par ieteicamo devu. Ir svarīgi, lai Jūs lietotu pēc iespējas zemāku devu, kas mazina Jūsu simptomus, kā arī, lai Jūs nelietotu Voltaren Akti ilgāk kā noteikts. Pieaugušie un pusaudži no 14 gadu vecuma un vecāki: Parādoties pirmajiem simptomiem, lietojiet sākuma devu - 2 tabletes. Ja nepieciešams, lietojiet 1 vai 2 tabletes ik pēc 4- 6 stundām. Nelietojiet vairāk par 6 tabletēm 24 stundu laikā. Tabletes norijiet veselas, uzdzerot ūdeni. Lai no zāļu lietošanas iegūtu pēc iespējas lielāku labumu, lietojiet tabletes pirms ēšanas. ..

3.74€ Bez PVN:3.34€