Preces

Bezrecepšu zāles
DETRALEX 500mg tabletes N60
DETRALEX 500mg tabletes N60

Venotonisks un asinsvadus aizsargājošs līdzeklis. To iesaka venozās asinsrites traucējumu (pietūkušas kājas, sāpes,krampji naktī, smaguma sajūta kājās, trofikas traucējumi) gadījumā un hemoroīdu izraisītu simptomu ārstēšanai. Lietošana: - fleboloģijā: 2 tabletes dienā,- akūtas hemoroīdu slimības laikā: 6 tabletes dienā pirmās četras dienas, tad 4 tabletes dienā nākamās 3 dienas. ..

22.96€ Bez PVN:20.50€

Citi produkti
MASTU hemoroidāla ziede 30g
MASTU hemoroidāla ziede 30g

Mastu ziede ir medicīnisks līdzeklis, kas paredzēts lietošanai hemoroīdu gadījumā. Ziede atvieglo karinājuma un niezes simptomus, dzelošas sajūtas un izdalījumu veidošanos, kas bieži vien rodas saistībā ar hemoroīdiem, kā arī veicina brūču sadzīšanu.   Lietošana:  Uzziest pietiekamu daudzumu Mastu ziedes pēc vajadzības 2 - 3 reizes dienā anālajai atverei un/ vai anālās atveres apvidum. Pirms lietošanas ādu vajadzētu nomazgāt ar siltu ūdeni (bez ziepēm) un noslaucīt ar mīkstu audumu. Mastu ziedi Jūs var uzziest ar pirkstiem vai izmantot iepakojumā esošo aplikatoru. Lai to izdarītu, nepieciešams uzskrūvēt aplikatoru uz tūbiņas un ievadīt to anālajā atverē. Pēc tam viegli paspiest tūbiņu un ievadīt nepieciešamo ziedes daudzumu. Aplikators pēc tam jānoskrūvē un jānomazgā ar siltu ūdeni. Tūbiņai jāuzskrūvē vāciņš, citādi ziede var izžūt. Mastu ziedi nedrīkst lietot ilgāk par 30 dienām!   ..

6.95€ Bez PVN:5.74€

Citi produkti
MASTU rektālas sveces N10
MASTU rektālas sveces N10

Mastu supozitoriji ir medicīnisks līdzeklis, kas paredzēts lietošanai hemoroīdu gadījumā. Mastu supozitoriji atvieglo karinājuma un niezes simptomus, dzelošas sajūtas un izdalījumu veidošanos, kas bieži vien rodas saistībā ar hemoroīdiem, kā arī veicina brūču sadzīšanu. Lietošana:  Ievietot 1 supozitoriju divas reizes dienā, ieteicams pēc vēdera izejas, anālajā atverē vai taisnajā zarnā.   ..

7.71€ Bez PVN:6.37€

Citi produkti
OLESTEZĪNS REKTĀLAS SVECĪTES N10
OLESTEZĪNS REKTĀLAS SVECĪTES N10

Pamats sagatavošanas smiltsērkšķu eļļas ekstrakts, kas ir nedaudz caureju veicinoša iedarbība un veicina sadzīšanas no brūces un iznīcināt patogēnus. Šīs taisnās zarnas svecītes jālieto uzmanīgi, lai cilvēkiem, kas cieš no alerģijām. ..

4.88€ Bez PVN:4.03€

Bezrecepšu zāles
PHLEBODIA 600mg tabletes N30
PHLEBODIA 600mg tabletes N30

Šīs zāles ir venotonisks un vazoprotektīvs līdzeklis. Zāles izraisa vēnu sašaurināšanos, palielina asinsvadu izturību un mazina asinsvadu caurlaidību. Phlebodia 600 mg apvalkotās tabletes lieto: venozās un limfātiskās nepietiekamības simptomu (smaguma sajūta kājās, sāpes, nemierīgas kājas guļus stāvoklī) mazināšanai; akūtu hemoroīdu simptomu ārstēšanai; papildterapijai kapilāru trausluma gadījumā. Lietošana: Iekšķīgai lietošanai. Vienmēr lietojiet Phlebodia 600 mg apvalkotās tabletes tieši tā, kā rakstīts lietošanas instrukcijā. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva ir: Venozās asinsrites traucējumi: 1 tablete dienā no rīta pirms brokastīm. Akūti hemoroīdi: 2 – 3 tabletes dienā. ..

15.50€ Bez PVN:13.84€

Bezrecepšu zāles
VENORUTON 1000mg šķīstošās tabletes N15
VENORUTON 1000mg šķīstošās tabletes N15

Venoruton satur O-(ß-hidroksietil)-rutozīdus, kas pieder pie zāļu grupas, kas aizsargā asinsvadus. Šīs zāles nostiprina asinsvadu sieniņas, kas palīdz samazināt sieniņu caurlaidību un, līdz ar to, samazina tūsku, smeldzošas sāpes, nogurušas, smagas, pietūkušas, sāpīgas un „nemierīgas” kājas, parestēzija (dedzināšana un tirpšana) un krampjus. Hemoroīdu gadījumā Venoruton mazina pietūkumu ap anālo atveri un atvieglo simptomus - niezi, asiņošanu un izdalījumus.  Lietošana: viena 1000 mg putojošā tablete vienreiz dienā. ..

17.42€ Bez PVN:15.55€