Preces

Uztura bagātinātājs
ADELIV COMPLEX (AKNU) kapsulas N30/SOLEPHARM
ADELIV COMPLEX (AKNU) kapsulas N30/SOLEPHARM

Aknu funkcijām. Sastāvā esošais holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu un homocisteīna vielmaiņu un palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Vitamīns B12 palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu. Vitamīns B6veicina normālu cisteīna sintēzi un palīdz nodrošināt normālu homocisteīna, olbaltumvielu un glikogēna normālu vielmaiņu. Lietošanas veids: ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā. Ieteicamais lietošanas kurss 2 mēneši, kuru atkārtot 2-3 reizes gadā. Lietošanas ierobežojumi: paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām; grūtniecēm, sievietēm bērna zīdīšanas laikā, aknu un/vai nieru darbības un bipolāru traucējumu gadījumā konsultējieties ar ārstu. ..

18.24€ Bez PVN:15.07€

Uztura bagātinātājs
AP AVORMIN kapsulas N60
AP AVORMIN kapsulas N60

Aktīvo sastāvdaļu saturs 4 kapsulās: Krustnagļiņas ziedu sausais ekstrakts 3:1 (Syzygium aromaticum) - 400 mg Meiteņu zeltpīpenītes sausais ekstrakts 1:1 (Tanacetum parthenium) – 80 mg Rūgtās vērmeles sausais ekstrakts 7:1 (Artemisia absinthium) – 40 mg Maltodekstrīns – 1080 mg Lietot: Pieaugušajiem 2 kapsulas 2 reizes dienā 30min. pirms ēšanas. Lietošanas ilgums 5 -7 nedēļas. Nepieciešamības gadījumā lietošanas kursu var atkārtot pēc 6 mēnešiem. Nelietot produktu komponentu individuālas nepanesības gadījumā.  Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Atcerieties – daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, veselīgs dzīvesveids ir labas veselības priekšnoteikums! ..

7.14€ Bez PVN:5.90€

Uztura bagātinātājs
AP CLEE COLON ZARNU TRAKTA TĪRĪTĀJS AR DZĒRVEŅU GARŠU 250g
AP CLEE COLON ZARNU TRAKTA TĪRĪTĀJS AR DZĒRVEŅU GARŠU 250g

CleeColon ar pienskābo baktēriju kompleksu un dzērveņu šķiedrvielām. Lietošana: 1 tējkaroti produkta (apmēram 8,0 g) rūpīgi izmaisīt, lēnām uzlejot 1 glāzi ūdens (istabas t°), un nekavējoties izdzert, papildus uzdzerot vēl 1 glāzi ūdens. Produktu lietot no 2 līdz 4 reizēm dienā pēc ēšanas, vadoties pēc ķermeņa svara un organisma īpašībām. ..

14.76€ Bez PVN:12.20€

Uztura bagātinātājs
ARTIŠOKA EKSTRAKTS tabletes N20 / EVALAR
ARTIŠOKA EKSTRAKTS tabletes N20 / EVALAR

ARTIŠOKA EKSTRAKTS Uztura bagātinātājs 20 apvalkotas tabletes pa 0,5 g Sastāvdaļas 2/4 tabletēs: apjoma palielinātājs - mikrokristāliskā celuloze, artišoka sausais ekstrakts (40%) – 400mg/800mg, pretsalipes vielas: silīcija dioksīds, kalcija stearāts; apvalks: glazētājviela:  hidroksipropilmetilceluloze, mitrumuzturētājs:  polietilēnglikols, krāsvielas: dzelzs oksīds, titāna dioksīds.   Katra tablete satur 200 mg artišoka ekstrakta. IETEICAMS KĀ HIDROKSIKANĒĻSKĀBES PAPILDAVOTS. 4 tabletes satur 40mg hidroksikanēļskābes. Lietot  pieaugušajiem 2-4 tabletes dienā ēšanas laikā. Lietošanas ilgums –10- 20 dienas. ..

3.55€ Bez PVN:2.93€

Bezrecepšu zāles
CARSIL tabletes 22.5mg N80
CARSIL tabletes 22.5mg N80

Carsil lieto sekojošos gadījumos: toksisku aknu bojājumu papildterapija; hronisku, iekaisīgu aknu slimību papildterapija; kompleksa aknu cirozes ārstēšana; aknu bojājumu profilakse ilgstošas zāļu vai alkohola lietošanas gadījumā. Lietošana: Smagākos gadījumos sākuma deva ir 4 tabletes 3 reizes dienā, lietojot pirms ēdienreizēm. Mazāk smagos gadījumos un uzturošā deva ir 2 tabletes 2 – 3 reizes dienā. Deva aknu bojājumu profilaksei ir 2 - 3 tabletes dienā. ..

6.74€ Bez PVN:6.02€

Citi produkti
Dr. Tereško veselības tēja mīksti un viegli 60g
Dr. Tereško veselības tēja mīksti un viegli 60g

Satur augus, kuriem ir zarnu darbību stimulējošas, vēdera izeju mīkstinošas un iekaisumu mazinošas īpašības. Kopumā Veselības tēja MĪKSTI UN VIEGLI uzlabo gremošanas procesu, atvieglo vēdera izeju un samazina hemoroīdu radītos traucējumus.   ..

2.75€ Bez PVN:2.27€

Citi produkti
Dr. Tereško veselības tēja svara samazināšanai 60g
Dr. Tereško veselības tēja svara samazināšanai 60g

Satur augus, kam ir vielu maiņu un apetīti ietekmējošas īpašības, kas izraisa ķermeņa svara samazināšanos. Lietošana: Ņem 2 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej ar 3 glāzēm vērdoša ūdens, liek uz uguns, kad ūdens sāk vārīties, katliņu noņem, ļauj ievilkties 12-20min., nokāš. Lieto pa 1 glāzei 3 reizes dienā 10-15 min. pirms ēšanas. ..

2.93€ Bez PVN:2.42€

Bezrecepšu zāles
FORLAX 10g pulveris N20
FORLAX 10g pulveris N20

Forlax pieder tā saucamo osmotisko caurejas līdzekļu grupai. Forlax pievieno ūdeni fēcēm, tādējādi palīdzot pārvarēt grūtības, ko radījušas ļoti lēnas zarnu kustības. Lieto aizcietējumu ārstēšanai piegušajiem un bērniem no 8 gadu vecuma. Lietošana: Ieteicamā deva ir 1 – 2 paciņas dienā, vēlams vienā reizē no rīta. Izšķīdiniet paciņas saturu vienā glāzē ūdens (vismaz 50 ml) tieši pirms lietošanas un izdzeriet to. Parasti Forlax iedarbojas 24 līdz 48 stundu laikā. ..

7.58€ Bez PVN:6.77€

Bezrecepšu zāles
HELMINTOX 125mg tabletes N6
HELMINTOX 125mg tabletes N6

Helmintox 125 mg apvalkotās tabletes ir pretparazītu zāles. Tās iesaka šādu sugu parazītu izraisītu kuņģa - zarnu parazitožu terapijai: spalīši (Enterobius vermicularis), cērmes (Ascaris lumbricoides). Lietošana: parastā deva ir vidēji 10 – 12 mg/kg vienā reizē. bērniem: 1 tablete uz 10 kg svara, pieaugušajiem ar ķermeņa masu līdz 75 kg: 6 tabletes vienā reizē, pieaugušajiem ar ķermeņa masu virs 75 kg: 8 tabletes vienā reizē. ..

4.40€ Bez PVN:3.93€

Bezrecepšu zāles
HELMINTOX 125mg/2.5ml suspensija 15ml
HELMINTOX 125mg/2.5ml suspensija 15ml

Helmintox 125 mg/2,5 ml suspensija ir prettārpu zāles. Tās iesaka spalīšu (Enterobius vermicularis), cērmju (Ascaris lumbricoides), ankilostomidozes (Ankylostoma duodenale, Necator americanus) invāzijas ārstēšanai. Lietošana: Iekšķīgai lietošanai. Pirms lietošanas sakratīt! 125 mg/ 2,5 ml suspensiju tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai arī kā ārsts Jums ir stāstījis. Neskaidrību gadījumā, vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Zāles var lietot jebkurā laikā. Pacientam nav jāievēro diēta vai iepriekš jālieto caurejas līdzekļi. Spalīši un cērmes:Parastā deva ir vidēji 10 – 12 mg/ kg vienā reizē. Bērniem: 1 mērkarote uz 10 kg svara, pieaugušajiem ar ķermeņa masu līdz 75 kg: 6 mērkarotes vienā reizē, pieaugušajiem ar ķermeņa masu virs 75 kg: 8 mērkarotes vienā reizē. Lai pilnīgi iznīcinātu parazītus, spalīšu gadījumā stingri jāievēro higiēnas noteikumi, kā arī jāārstē ģimenes locekļi. Ārsts var Jums ieteikt atkārtotu devu pēc 3 nedēļām, lai nepieļautu atkārtotu saslimšanu. ..

5.29€ Bez PVN:4.72€

Bezrecepšu zāles
HELMINTOX 250mg tabletes N3
HELMINTOX 250mg tabletes N3

Helmintox 250 mg apvalkotās tabletes ir pretparazītu zāles. Tās iesaka šādu sugu parazītu izraisītu kuņģa - zarnu parazitožu terapijai: spalīši (Enterobius vermicularis), cērmes (Ascaris lumbricoides). Lietošana: Vienmēr lietojiet Helmintox 250 mg apvalkotās tabletes tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai arī kā ārsts Jums ir stāstījis. Neskaidrību gadījumā, vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Iekšķīgai lietošanai. Ieteicams pieaugušiem un bērniem no 6 gadu vecuma.parastā deva ir vidēji 10 – 12 mg/kg vienā reizē. bērniem: 1 tablete uz 20 kg svara, pieaugušajiem ar ķermeņa masu līdz 75 kg: 3 tabletes vienā reizē, pieaugušajiem ar ķermeņa masu virs 75 kg: 4 tabletes vienā reizē.   ..

4.40€ Bez PVN:3.93€

Uztura bagātinātājs
HIMALAYA HARIDRA (TURMERIC) TBL N60
HIMALAYA HARIDRA (TURMERIC) TBL N60

Nervu sistēmas funkciju atbalstam, veicina labu nervu sistēmas līdzsvaru. Veicina garīgo līdzsvaru. Palīdz saglabāt aknu veselību, palīdz saglabāt normālu aknu funkciju, sekmē aknu un žults funkcijas. Palīdz saglabāt imūnsistēmas efektivitāti. Palīdz saglabāt izturību pret alerģijām. Ir ievērojamas antioksidanta īpašības. ..

6.29€ Bez PVN:5.20€

Uztura bagātinātājs
LINEX COMPLEX kapsulas N14
LINEX COMPLEX kapsulas N14

Linex complex ir uztura bagātinātājs. Tā sastāvā ir rūpīgi izvēlēti B grupas vitamīni un cinks. Linex complex satur pasaulē visvairāk pētītās baktērijas - L. rhamnosus GG. Uztura bagātinātāju var lietot gan bērni, gan pieaugušie. B1 vitamīns - palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. B2 vitamīns - palīdz uzturēt gļotādas veselību, palīdz samazināt noguruma un nespēku, kā arī veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. B6 vitamīns - veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, kā arī samazināt nogurumu un nespēku. Zn - veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un normālu imūnsistēmas darbību. ..

13.44€ Bez PVN:11.11€

Uztura bagātinātājs
LINSĒKLAS 500g / Reformi
LINSĒKLAS 500g / Reformi

Linu sēklas. Lietošana: Sēklas aplej ar ūdeni, kefīru vai jogurtu, ļauj uzbriest. ..

2.05€ Bez PVN:1.69€

Uztura bagātinātājs
MERIT 500mg dražejas N30
MERIT 500mg dražejas N30

Austrumu formula effektīvai svara samazināšanai un organisma attīrīšanai. Laikā, kad lietojiet "Merit" ieteicams ēst mazāk taukus un ogļhidrātus saturošu pārtiku. Palīdziet „MERIT” izvadīt to, ko esat jau uzkrājuši, nevis aizsargāt Jūs no pārmērīgi kolorīta ikdienas uztura. Novērš aizcietējumu kuņģa-zarnu traktā, kas saistīts ar izmaiņām uztura, dzīvesveida, pārēšanās, stresa, utt. Sekmē svara samazināšanu, tauku šķelšanu un izvadīšanu, organisma attīrīšanu no toksīniem, vielmaiņas procesu normalizēšanu."MERIT" iekļautos komponentos nav blakusparādību un tas padara "MERIT" par produktu, kas piemērots ilgstošai lietošanai. Lietošana: pa 2 zirnīšiem pirms gulētiešanas. ..

8.75€ Bez PVN:7.23€

Bezrecepšu zāles
MICROLAX 5ml vienreizlietojamās klizmas N12
MICROLAX 5ml vienreizlietojamās klizmas N12

Aizcietējumiem, kā arī zarnu iztīrīšanai pirms ķirurģiskām operācijām un diagnostiskām procedūrām, vai pirms dzemdībām. Microlax rektālais šķīdums mīkstina un sašķidrina izkārnījumus, tādējādi veicinot vēdera izeju. Lietošana: Parastā deva ir viena tūba Microlax rektālā šķīduma, ko ievada taisnajā zarnā tad, kad radusies nepieciešamība. Bērniem, kas jaunāki par 3 gadiem, uzgali ievadīt tikai līdz pusei. Parasti iedarbība sākas 5 līdz 15 minūšu laikā.     ..

16.48€ Bez PVN:14.71€

Uztura bagātinātājs
MKC ANKIR-B tabletes 0.5G N100 / EVALAR
MKC ANKIR-B tabletes 0.5G N100 / EVALAR

Mikrokristāliskā celuloze MKC “Ankir - B”, Šķiedrvielu avots Lietošanas ieteikums: pieaugušajiem pa 3-5 tabletēm 3 reizes dienā ēšanas laikā.Lietošanas ilgums – 1 mēnesis, pieļaujams lietot regulāri ar  10 dienu pārtraukumu starp lietošanām.   ..

4.55€ Bez PVN:3.76€

Uztura bagātinātājs
ORTIS FRUITS & FIBRES N24
ORTIS FRUITS & FIBRES N24

Maigi un dabiski palīdz regulēt vēdera izeju. Kubiņi tiek gatavoti no speciāli atlasītiem augiem, lai panāktu to maigu iedarbību.  Augļu kombinācija ar jogurta fermentiem palīdz uzturēt normālu vēdera izejas regularitāti parasti jau pēc pirmā kubiņa apēšanas. Lietošana: Var sākt ar 1/2 - 1 kubiņu gulēt ejot, uzdzerot glāzi ūdens vai zāļu tējas, lai sekmētu tā maigu darbību. Ja nepieciešams, devu palielina. Ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu. ..

11.52€ Bez PVN:9.52€

Bezrecepšu zāles
REGULAX briketes N6
REGULAX briketes N6

Vēdera izeju veicinošs fitopreparāts. Regulax tiek īslaicīgi lietots aizcietējuma ārstēšanai. Lietošana: Pieaugušie lieto maksimāli 1 tableti. Bērni pēc 12 gadu vecuma– ¼ vai ½ tabletes. Tablete labi jāsakošļā un jānorij kopā ar pietiekošu šķidruma daudzumu, vislabāk ar glāzi ūdens. Tā kā zāles iedarbosies apmēram pēc 8 stundām, ieteicams tās lietot vakarā. ..

4.18€ Bez PVN:3.73€

Bezrecepšu zāles
REGULAX pilieni 20ml
REGULAX pilieni 20ml

Vēdera izeju veicinošs preparāts. To lieto īslaicīgi aizcietējuma gadījumā. Lietošana: Pieaugušie un bērni no 10 gadu vecuma lieto (vislabāk vakarā) 14-27 pilienus (atbilst 5-10 mg nātrija pikosulfāta). Caureju veicinošā darbība parasti sākas pēc 10-12 stundām. ..

4.97€ Bez PVN:4.44€

Uztura bagātinātājs
RŪĶĪŠU TĒJA VĒRMEĻU LAKSTI 30g
RŪĶĪŠU TĒJA VĒRMEĻU LAKSTI 30g

Vērmele ir augs, kas rosina ēstgribu, veicina gremošanas sistēmas darbību un gāzu izvadīšanu, sekmē žults un aizkuņģa dziedzera sulas izdalīšanos, labvēlīgi ietekmē gludās muskulatūras tonusu. ..

1.97€ Bez PVN:1.63€

Uztura bagātinātājs
SANTEGRA/ BLACK WALNUT kapsulas N100
SANTEGRA/ BLACK WALNUT kapsulas N100

Uztura bagātinātājs ar Melno valriekstu. Lietošana: pa divām kapsulām trīs reizes  dienā, uzdzerot pilnu glāzi ūdens. ..

14.78€ Bez PVN:12.21€

Uztura bagātinātājs
SANTEGRA/ HYDRANGEA EX kapsulas N30
SANTEGRA/ HYDRANGEA EX kapsulas N30

Uztura bagātinātājs ar hortenzijas sakņu ekstraktu Aktīvas sastāvdaļas: hortenzijas (Hydrangea arborescens) sakņu ekstrakts (4:1) - 300 mg vienā kapsulā, 600 mg - diennakts devā. Sastāvdaļas: hortenzijas sakņu ekstrakts, želatīns (cietā želatīna kapsula), pretsalipes viela - kalcija sulfāts, emulgators - mikrokristāliskā celuloze, stabilizētājs - magnija stearāts, pretsalipes viela - silīcija dioksīds. Lieto: pieaugušie pa 1 kapsulai 2 reizes dienā, uzdzerot pilnu glāzi ūdens. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Nelietot, ja bojāts iepakojums! Nelietot, ja ir paaugstināta individuālā jutība. Glabāt: 15-30°C temperatūrā; bērniem nepieejamā vietā! Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. ..

14.97€ Bez PVN:12.37€

Uztura bagātinātājs
SANTEGRA/ REFUNGIN tabletes N90
SANTEGRA/ REFUNGIN tabletes N90

Kompānijas Santegra efektīvā produkta Refungin sastāvā ir: Skudrkoka (Tabebuia impetiginosa) ekstrakts – efektīva pretparazītu līdzeklis, palīdz cīņā pret sēnīšu izraisītām slimībām, stiprina imūnsistēmu. Ķiplokiem ir baktericīdās īpašības, tie ir efektīvi pret daudziem parazītiem. Melnā valrieksta čaumalas tiek lietotas cīņā ar parazītiem. Ehinācija ir dabisks imūnsistēmas stimulators.  Refungin ne tikai attīraorganismu, bet arī sekmē normālās mikrofloras atjaunošanu un "draudzīgo” mikroorganismu vairošanos zarnu traktā. Refungin satur arī vitamīnus – antioksidantus A un E, kuri mūsu organismā izpilda svarīgu aizsargfunkciju: cinās pret brīvajiem radikāļiem, kā arī stiprina imunitāti. Selēns aizsargā organisma šūnas pret brīvo radikāļu izraisītajiem bojājumiem, ir nepieciešams imūnistēmas pareizai darbībai. Refungin: pretkandidozes, pretparazītu un prethelmintu līdzeklis sekmē normālas microfloras veidošanos zarnu traktā palīdz izvadīt no organisma toksiskās vielas   Lieto: pa 2 kapsulām 3 reizes dienā, uzdzerot pilnu glāzi ūdens.   ..

32.27€ Bez PVN:26.67€

Bezrecepšu zāles
SMECTA SACHETS N30
SMECTA SACHETS N30

Smecta aktīvā viela pārklāj gļotādu un aizsargā to, palielinot gļotu pretošanās spējas un saistoties ar patogēniem, baktērijām, vīrusiem un toksīniem.Smecta satur aktīvo vielu diosmektītu, kas ir dabīgs attīrīts un standartizēts nešķīstošs minerālmāls. Smecta aktīvā viela pārklāj gļotādu un aizsargā to, palielinot gļotu pretošanās spējas un saistoties ar patogēniem, baktērijām, vīrusiem un toksīniem. Smecta lieto: - akūtas caurejas simptomātiskai ārstēšanai bērniem (t.sk., zīdaiņiem) kopā ar iekšķīgi lietojamu rehidratācijas šķīdumu un pieaugušajiem; - hroniskas (ilgstošas) funkcionālas caurejas simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem; - sāpju, kas saistītas ar funkcionālām zarnu slimībām, simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem. Zālēm nav nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi. Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Iekšķīgai lietošanai. Paciņas saturs jāsajauc īsi pirms lietošanas. Zīdaiņiem un maziem bērniem: paciņas saturs jāsajauc barošanas pudelītē ar 50 ml ūdens, ko dod vairākas reizes dienā, vai jāsajauc ar pusšķidru ēdienu, piemēram, buljonu, kompotu, biezeni, bērnu pārtiku. Lielākiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) un pieaugušajiem: paciņas saturs jāsajauc ar pusglāzi ūdens. ..

8.38€ Bez PVN:7.48€

Citi produkti
SWANSON BLACK WALNUT HULLS CPS N60
SWANSON BLACK WALNUT HULLS CPS N60

Black Walnut sastāvā ir attīrīta Melnā valrieksta (Juglans nigra) zaļā čaulmala. Melna valrieksta zaļā čaumala satur organisko jodu , fluorīdu, dzelzi, kāliju, vitamīnus A , C , B grupas vitamīnus , miecvielas , olbaltumvielas , bioflavonoīdus. Galvenā melnā valrieksta aktīvā viela ir Juglons. Sastāvdaļas: melnā valrieksta čaulu pulveris (83%), želatīns (kapsula apvalks), pretsalipes vielas: mikrokristāliskā celuloze, taukskābju magnija sāļi, silīcija dioksīds. Lietošana: Pieaugušie pa 1 kapsulai dienā ēšanas laikā uzdzerot ūdeni.    ..

10.05€ Bez PVN:8.31€

Uztura bagātinātājs
TĒJA INOVAT ANTIPARAZITĀRĀ 50G /FITOBALT
TĒJA INOVAT ANTIPARAZITĀRĀ 50G /FITOBALT

Tējas sastāvā esošiem augiem piemīt antiparazitāra un pretsēnīšu iedarbība. ..

6.51€ Bez PVN:5.38€

Uztura bagātinātājs
TROJČATKA  0.42G  kapsulas N40 / EVALAR
TROJČATKA 0.42G kapsulas N40 / EVALAR

Augu izcelsmes komplekss. Krustnagliņas un biškrēsliņa ziedi kuņga zarnu trakta veselībai. Ieteicams kā uztura bagātinātājs – flavonoīdu papildavots. 6 kapsulas satur 36 mg flavonoīdu. Sastāvdaļas: krustnagliņas ziedu pumpuri sausi, kapsulas apvalks: pārtikas želatīns, parastā biškrēsliņa ziedi,  parastā biškrēsliņa ziedu sausais ekstrakts, parastās apses mizas sausais ekstrakts,  pretsalipes vielas: taukskābju kalcija sāļi, silīcija dioksīds; krāsviela: titāna dioksīds; pretsalipes viela: talks. Lietošana: pieaugušajiem pa 2 kapsulām 3 reizes dienā 30 minūtes pirms ēšanas. Lietošanas ilgums – ne mazāk kā 1.5 mēnesi. Pēc nepieciešamības lietošanu var atkārtot pēc 6 mēnešiem. ..

7.56€ Bez PVN:6.25€