Preces

Citi produkti
CERUSTOP EĻĻA ausu pilieni 10ml
CERUSTOP EĻĻA ausu pilieni 10ml

Ausu pilieni, eļļa. Ausu pilienus lieto pārmērīgā vai sacietējušā auss sēra izvadīšanai, lai novērstu ārējās auss ejas iekaisumu. Lietošana:  Galvu viegli noliec uz sāniem un ausī iepilina apmēram puspipeti siltas ausu eļļas, aiztaisa ar vates tamponu (viegli). Pēc apmēram 10 minūtēm izskalo ausi ar siltu ūdeni. Ja sēra sacietējumi ir izteikti, tad procedūru var atkārtot.   ..

7.89€ Bez PVN:6.52€

Citi produkti
NORMISON AUSU PILIENI 10ML
NORMISON AUSU PILIENI 10ML

Normison ausu pilieni darbojas kā profilaktisks un papildus terapeitisks līdzeklis pret iekaisumiem ārējā auss ejā un kā kopšanas un tīrīšanas līdzeklis pēc vannošanās, dušas, peldēšanas un niršanas. Lietošana:  Pēc vannošanās, dušas, peldēšanās vai niršanas iepilināt ausī apmēram 5 pilienus Normison ausu pielienus, un, pieliecot galvu uz sāniem, ļaut tiem iedarboties aptuveni 20-30 sek. Lieko škidrumu nomazgāt un ļaut auss ejā atlikušajam škidrumam iedarboties. Tieši tāpat apstrādāt otru ausi. Normison pielienus ieteicams pirms lietošanas sasildīt līdz ķermeņa temperatūrai. Var lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā. Normison ausu pilienus var lietot pieaugušie un bērni no 3 gadu vecuma. ..

6.69€ Bez PVN:5.53€

Bezrecepšu zāles
OTINUM 10g ausu pilieni (cholini salic.)
OTINUM 10g ausu pilieni (cholini salic.)

Šīs zāles lieto simptomātiskai auss sāpju mazināšanai akūta un hroniska vidusauss iekaisuma, ārējās auss iekaisuma un timpanīta gadījumā. Tās lieto arī, lai mīkstinātu sacietējušu auss sēru pirms tā izņemšanas no auss.Lietošana: Simptomātiskai auss sāpju mazināšanai akūta un hroniska vidusauss iekaisuma, ārējās auss iekaisuma un timpanīta ārstēšanā: pa 3 līdz 4 pilieniem ārējā dzirdes kanālā 3-4 reizes dienā. Ārstēšanas kurss jāierobežo līdz 10 dienām. Pēc 10 dienām nepieciešams ārstēšanu izvērtēt atkārtoti.Lai mīkstinātu sacietējušu auss sēru pirms tā izņemšanas no auss: pa 3-4 pilieniem ārējā dzirdes kanālā divas reizes dienā 4 dienas. Pēc pilienu iepilināšanas, pacientam jānoguļas, galvu novietojot tā, lai viņa/viņas auss būtu vērsta uz augšu. Pēc zāļu lietošanas pacientam šādā pozīcijā jāpaliek dažas minūtes...

7.09€ Bez PVN:6.33€

Bezrecepšu zāles
OTIPAX ausu pilieni 16g
OTIPAX ausu pilieni 16g

Lokālai simptomātiskai pretsāpju terapijai vidusauss iekaisuma gadījumā, ja nav bojāta bungādiņa: akūts vidusauss iekaisums; gripas vīrusu izraisīts vidusauss iekaisums; barotraumatiskais vidusauss iekaisums. Lietošana: 4 pilieni 2–3 reizes dienā auss ārējā ejā. ..

4.27€ Bez PVN:3.81€

Citi produkti
VAXOL aerosols 10ml (ausīm)
VAXOL aerosols 10ml (ausīm)

Līdzeklis šķīdina auss sēru un izvada to dabīgā veidā, ar olīveļļas palīdzību. Lietošana:  Pirms uzsākāt lietot Vaxol, paņemiet pudelīti plaukstās un, ripinot starp tām, sasildiet un sakratiet. Tad uzspiediet 3- 4 reizes uz uzgaļa, līdz parādās pirmais piliens. Izpildot šo procedūru, turiet pudelīti pietiekošā attālumā no sevis. Šī ir pirmreizēja pārbaude pirms uzsākat lietot šo produktu, lai pārliecinātos, ka darbības mehānisms ir lietošanas kārtībā. ..

9.04€ Bez PVN:7.47€