Preces

Citi produkti
DOMAŠNIJ DOKTOR HIGIENISKA LŪPU KRĀSA  MEŽROZĪTE UN ŽOŽOBAS EĻĻA 3,6G
DOMAŠNIJ DOKTOR HIGIENISKA LŪPU KRĀSA MEŽROZĪTE UN ŽOŽOBAS EĻĻA 3,6G

Saplaisājušas lūpu ādas kopšana. Ātri uzlabo apvējotas, lobošas, sasprēgājušas lūpu ādas stāvokli. Mežrozīšu eļļa, kura ir bagāta ar E vitamīnu un kartinoīdiem, ātri sadziedē plaisas. Žožobas eļļa nodrošina aizsargslāni, baro un mīkstina lūpu ādu. LIETOŠANA: Uzklāt uz lūpām. Uzglabāšanas temperatūra: no +5°C līdz +25°C. ..

1.26€ Bez PVN:1.04€

Citi produkti
Dzintars Balzams lūpām “SPORTS”
Dzintars Balzams lūpām “SPORTS”

Ideāls higiēnisks līdzeklis lūpu kopšanai. Baro, mitrina un nepadara lūpu ādu sausāku. Novērš ieskrambājumus un kavē lūpu ādas lobīšanos. Satur UV filtrus. Efektīvi aizsargā lūpas no saules, vēja un sala. Palīdz saglabāt Jūsu lūpu skaistumu. Neaizvietojams sportistiem un cilvēkiem, kuri strādā ārā. Nodrošina lūpu kopšanu un aizsardzību, piešķir lūpām dabisko spīdumu un elastīgumu,piemīt patīkams augļu aromāts. Lietošana: Lietot ikdienā pēc nepieciešamības. ..

1.66€ Bez PVN:1.37€

Citi produkti
Dzintars balzams lūpām “UNI”
Dzintars balzams lūpām “UNI”

Ideāls higiēnisks līdzeklis lūpu kopšanai. Baro, mitrina un nepadara lūpu ādu sausāku. Novērš ieskrambājumus un kavē lūpu ādas lobīšanos. Satur UV filtrus. Efektīvi aizsargā lūpas no saules, vēja un sala. Palīdz saglabāt Jūsu lūpu skaistumu. Paredzēts visai ģimenei. Nodrošina lūpu kopšanu un aizsardzību, piešķir lūpām dabisko spīdumu un elastīgumu, piemīt patīkams augļu aromāts ar vieglām citrusa notīm. Lietošana: Lietot ikdienā pēc nepieciešamības. ..

1.66€ Bez PVN:1.37€